26 Ağustos Haftası ve Burç Yorumları

Yeni bir hafta başlıyor, ben bu haftayı sevdim. Zaten yılın bu zamanları çok güzel olur… Hele Eylül falan, görün bak güzel olacak. Zaten inşallah Eylül ve Ekim’in tadını çıkarın çünkü Kasım’da Akrep’te Merkür gerileyecek! Şimdi bu haftaya gelirsek! Haftanın başrolünde Uranüs var, önce Venüs’le, ardından Mars ve Güneş’le üçgen açı yapıyor. Hayatlara güzel ve ani değişimler getiriyor. Kendinizi farklı sosyal gruplarda, ilişkilerde bulabilir ya da imajınızda ani farklılar yapmak isteyebilirsiniz. Özgürlük haftası diyebiliriz… Başkaldırıyoruz! 30 Ağustos Cuma günü ise Başak’ta bir Yeni Ay meydana gelecek. Tabii Cuma’ya kadar Ay küçüleceği için günlük yaşamda ve duygularımızda fazla dengesiz olmamız mümkün. Ama Cuma itibariyle gökyüzündeki Başak yoğunluğuyla beraber hayatlarımıza kesin olarak sağlık, beslenme, düzenli yaşam ve çalışma konularına yenilik getireceğiz. Başak değişken bir burçtur çünkü bir mevsimin sonunu temsil eder. Bunu bir geçiş dönemi olarak düşünün ve kendinizi sonbahara hazırlayın. Bir silkelenin yahu! Cumartesi ve Pazar ise ilişkiler adına çok çok çook güzel olacak. Gayet tatlı ve sosyal bir haftasonu bizi bekliyor, şimdiden güzel planlar yapabilirsiniz. Ay’ın boşlukta olduğu saatler ise şu şekilde; Salı 11.55’ten sonra boşluğa giriyor tüm gün boşlukta. Perşembe tüm gün boşlukta, Cumartesi 11.46’tan sonra boşluğa giriyor yine Pazar gününe kadar. Anlayacağınız bu hafta Ay boşlukta olmayı sevecek, ama yapacak bir şey yok. Ne de olsa ne yapmamak lazım? “Çok da şey yapmamak lazım!” 🙂 Şimdiden herkese iyi haftalar!

Koçlar haftaya biraz alıngan ve duygusal başlayacaksınız. Özellikle Salı günü size bence kimse dokunmasın. Cuma günkü Yeni Ay’la beraber ise bir süredir aklınızdaki yenilikleri ve değişileri hayatınıza geçirmeye başlayacaksınız. Hayat standartlarınızı yükseltmek için neler yapmanız gerekiyor? Bence bu hafta bunun üzerine düşünün ve bunları yazın. Daha çok çalışacak, verimli olacak ve bedeninize daha iyi bakacaksınız. İlişkilerde ise sürpriz hediyeler alabilir ve heyecan verici karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

Boğalar haftaya kardeş ve yakın çevrenizle yaşadığınız sorunlarla başlıyorsunuz. Yanlış anlaşılmalardan ve irrasyonel iletişim tarzından dolayı çevrenizle iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Siz bu hafta kendinizi yavaş yavaş eğlenceye hazırlayın. Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay sizi uzun zamandır beklediğiniz keyfi ve neşeyi getiriyor. O güne kadar biraz sabretmeniz gerekecek ama sonu güzel olacak. Özellikle Uranüs’ün yaptığı açılarla kendinizi çok farklı bir şekilde ifade ettiğinizi göreceksiniz. Artık radikal kararlar almaya başlayabilirsiniz. Durmayın!

İkizler haftaya başlarken rahatınızı çok bozmak istemeyeceksiniz. Risk almaktan epey kaçınacaksınız. Ama bu parasal olarak sizi zorlayabilir. Perşembe Cuma günleri ise verdiğiniz sözleri tutamayabilirsiniz. Neyseki Cuma günkü Yeni Ay sizi bir sarsacak. Kendinizi yalnız hissederseniz yardım almaktan çekinmeyin. Zaten yalnız değilsiniz ve kendinizi eve kapatmak zorunda da değilsiniz. Cuma günü itibariyle sahip olduklarınızı korumaya yönelik hareket edin. Aile içi iletişime önem verin. Buna dikkat ederseniz önümüzdeki bir ay boyunca sabırla yeniliğe adım atacaksınız. Bu yeni bir ev bile olabilir!

Yengeçler haftaya başlarken sizin için işler sizin için çok iyi gitmiyor. Ama soğuk olmak yerine daha korumacı olursanız bu ilerleyen zamanlarda size daha iyi gelecektir. Çarşamba ve perşembe günleri parasal konulardaki sorunlarınızı halledin. Cuma günkü yeni Ay ile beraber ise yakın çevreniz, kardeşlerimiz ve komşularımızla olan ilişkilerinizde mantığını devreye sokacaksınız. İletişimlerinizde sağduyulu olmaya karar vereceksiniz. Alacağınız kararlarla hem içsel huzurunuz, tüm aileniz için doğru adımlar atacaksınız. Ayrıca kısa yolculuklar sizi bekler. Açık fikirli olmanın avantajlı olduğunun farkına varın. Sizce de biraz esnek olmak herkese iyi gelmez mi?

Aslanlar haftaya biraz içinize kapanık ve karamsar başlayacaksınız. Çarşamba Perşembe biraz duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Genel olarak parasal konularda atacağınız adımlarla kariyerinizde daha özgürleşebilirsiniz. Cuma günkü Yeni Ay zaten tam da gelir kaynaklarınızın değiştireceğinizin habercisi, odağınızı bu konulara vereceksiniz. Hayatınızda daha verimli ve tutumlu olmak için neler yapmanız gerek bunu düşünün. Buna görerler kararlar verecek olmanız önümüzdeki süreçte ayaklarınızı yere sağlam basmanızı sağlayacak!

Başaklar bu hafta sizin haftanız olacak ama öncesinde arkadaşlarınızla ve ruhsal dünyanızla ilgili arınmanız gereken şeyler var. Herkesin gerçek yüzünü gördükten ve duygularınızı sonuna kadar yaşadıktan sonra gereken cesur adımları atacaksınız. Cuma günü burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay’la beraber hayatınız kontrolünü elinize alınıyorsunuz. Tek odağınız kendiniz olacak, parlayacak, hareketlenecek ve durmayacaksınız. Yaşasın!! Bunların hepsi hayata olan bakış açınızı da müthiş bir şekilde değiştirecektir!

Teraziler  haftaya karamsar ve endişeli başlayabilirsiniz. Çarşamba ve perşembe günleri sosyal ortamlarda kaba olmamaya dikkat edin. Arkadaşlıklarda yapacağınız elemeler olacaktır. Arkadaşlık ilişkilerinizi yeniden gözden geçireceksiniz. Bu hafta önemli olan siz içsel olarak ne huzurlu hissettiriyor? Yalnız kalabiliyor musunuz? Dua ediyor musunuz? Bunları düşünün çünkü cuma günü olacak yeni aile beraber maneviyatımızı güçlendireceksiniz. Empati yeteneğimizi artırdığınız sürece daha doğru kararlar vereceksiniz. Kendinizi bir ay sonra başlayacak yeni döneme hazırlayın. Bunu önce içsel olarak dinlenerek yapın.

Akrepler haftaya alacağınız radikal kararların ilişkilerinizi ne kadar etkilediğini görerek başlayacaksınız. Haftaya fanatik ve maymun iştahlı bir şekilde başlayabiliriz. Çarşamba ve perşembe günleri mesleğinizde son vermeniz gereken şeyler olabilir. Bu hafta sizi neler daha özgür kılar, bunu düşünün. Arkadaşlarınıza yeterince zaman ayırıyor musunuz? Sosyal ortamlarda aktif misiniz? Cuma günü itibariyle iradenizi ve aklınızı daha sosyal ve farklı düşünmek için kullanırsanız önümüzdeki bir ay sizin için gerçekten çok yeni geçecek. Kendinize ve umutlarınıza güvenin.

Yaylar haftaya başlarken hayatın gerçekleri bir an yüzünüze hızlı bir şekilde çarpabilir. Parasal konular, miras sigorta gibi işlerle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bu hafta hep duygularınız göre hareket edeceksiniz. Sezgilerin insanı olacaksınız. Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay ise sizi geleceğe doğru baktırıyor. Bir bakın bakalım, neler hedefliyor ve istiyorsunuz? Acaba toplum tarafından nasıl görünüyorsunuz? Bu hafta sorumluluklarınızı hatırlayın ve hedeflerinizi yazın. Göreceksiniz bunlara dikkat ederseniz mesleki anlamda güzel yükselmeler sizi bekliyor!

Oğlaklar haftaya başlarken biraz tembel ve sorumsuz olacaksınız. Canınız pek bir şey yapmak istemeyebilir. Perşembe Cuma günleri size acı veren gerçekleri göreceksiniz. Ayrıca kendinizle ilgili karanlık yönleri de göreceksiniz. Yani görebilirseniz ne ala… Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay’la beraber hayata bambaşka gözlerle bakmaya başlayabilirsiniz. Bu yüzden bu hafta bol bol hayatınızdaki deneyimleri gözden geçirin… İnançlarınıza bir göz atın… Hayatınızı ne kadar çok kendi ahlak anlayışınıza göre yaşadığınızı düşünün… Mesela dedikodu yapıyor musunuz? Ama inançlıyım mı diyorsunuz? E o zaman değiştirmeniz gerekenler var. Önümüzdeki bir ay bol bol uzak yolculuklar planlayacaksınız. Ohhh!! Yeni maceralar sizi bekler. Ama dediğim gibi, önce doğruluk, sonra güzel deneyimler!

Kovalar haftaya başlarken sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Ama bunların hepsi yeni kararlar almanıza sebep olacak çünkü daha güçlü olmaya ihtiyacınız var. Perşembe Cuma günleri size samimi gelmeyen tüm ikili ilişkilere son vereceksiniz. Ya da bunun için harekete geçeceksiniz. Cuma günkü Yeni Ay’la beraber hayatınızda özellikle maddi olarak güçlü olmayı kafanıza koyacaksınız. Bunun için parayı nasıl ve nelere kullandığınızı bir düşünün bakalım… Mesela çok içiyorsanız belki paranızın bir kısmıyla birini doyurabilirsiniz. Böyle yaparsanız bir anda size paranın bir çok yerden geldiğini göreceksiniz.

Balıklar haftaya başlarken neşenizin biraz zayıf olduğunu düşünebilirsiniz. Çocuklarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle Perşembe Cuma günleri ise sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Beslenmenizi ihmal etmeyin. Ama Cuma günü Yeni Ay’ı tamamen ilişkilerinizi etkiliyor olacak. Zaten bütün hafta aslında ilişkiler konusundaki hareketlilik ve aktiviteler sizi çok daha konuşkan yapıyor. Beklenmedik sözler ağzınızdan çıkıveriyor. Bu hafta bir düşünün bakalım… Nasıl bir beraberlik istiyorsunuz? İlişkinizde hangi kurallar olmalı? Cuma günü itibariyle ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda daha uyumlu ve hoşgörülü olmaya karar verirseniz inanın bana önümüzdeki dönem size çok huzurlu gelecek. Dinleyin, konuşun, paylaşın….

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s