Nisan Ayı Burç Yorumları

1 Nisan hem yeni haftanın ilk günü, hem yeni bir ayın başlangıcı. Hem de zorlu geçen bir Mart ayının başlangıcı. Bahar da geldi, hoş geldi! Bu ay hem çok romantik hem yoğun geçecek. Jüpiter etkisini bu ay gösterecek etkileri burada Ayrıca aşkta güzel günler de var: 12 ve 24 Nisan/ 14 Nisan birçok burça fırsat gelecek./ 12 Nisan ise ayrıca dinsel ve ideoloji terörünün olabileceği bir gün. Yeni Zelanda’da yaşanan olay gibi.

Koç: Bu ay sizin ayınız sevgili Koçlar. Biliyorum, Mart içsel olarak sizi çok huzursuz etti ama bu ay bunların hepsi düzeliyor. Düzelecek! Özellikle ay ortasındaki Güneş Jüpiter üçgeni size bolca fırsat getirecek. Yurtdışı, eğitim ve ithalat ihracat işleriyle ilgileniyorsanız bu görünümden yararlanmalı ve fırsatlı görmelisiniz. Güneş burcunuzda ilerlerken kendi planlarınızla ilgilenme fırsatı bulacak ve kendinize önem vereceksiniz. Sizin için çok yoğun, aktif ve ticaret konularında efor sarfedeceğiniz ay olacak.

Boğa: Bu ay biraz içinize kapacakasınız Boğalar, ama hiç merak etmeyin. Güneş 21 itibariyle burcunuza girecek ve kendinize geleceksiniz. Bir yandan yönetici gezegeniniz Venüs sizi güzelleştirecek ve sosyalleştirecek. Arkadaşlarınızla aranızdaki sorunlar hallolucak. Bekarsanız arkadaş grubundan biriyle aşk yaşamaya başlayabilirsiniz. Parasal olarak da bol bol çalışacak ve gelirlerinizi arttırmak için efor sarfedeceksiniz. Artık üstünüzdeki tembellik ve rehavet sone eriyor. Şimdi bol bol üreteceksiniz, iletişimlerinizden ve paylaşımlarınızdan para alacaksınız. Gayet güzel ve verimli bir ay sizleri bekliyor!

İkizler: Bol bol sosyalleşeceğiniz, arkadaşlarınıza doyacağınız ve yeniden umut dolu olacağınız bir aya hazır mısınız? Bu ay yeni çevrelere girecek ve yeni arkadaşlar edineceksiniz. Bu sizi çok iyi gelecek ve size taze bir enerji getirecek. Bir yandan Mars zaten burcunuzda hareket edeceği için bu ay kimse sizi tutamayacak. Enerjiniz çok yüksek olacak. Bu enerjinin öfkeye dönüşmemesi için hareketli kalın. Ayrıca iş yerindeki belirsizlikler düzelecek. Hedeflerinizi gerçekleştirecek ve patron ya da babalarınızın sevgisini kazanacaksınız. Yeni işler ve sorumluluklara hazırsınız. Arkadaş ve partnerlerinizden de size güzel şanslar gelecek. Daha iyisi şamda kayısı ikizler, iyi nisanlar!

Yengeç: Sevgili Yengeçler, bu ay gözünüz yükseklerde! Hem de gökyüzü sizi bu konuda epey destekliyor. Zaten Jüpiter’in Yay’da olması çalışma alanınızı ve iş koşullarınızı yenilemeye devam edecek. Bu ay da çalışma arkadaşlarınızdan ve bu koşullardan dolayı kariyer anlamında güzel işlere imza atabileceksiniz. 14 Nisan günü bu anlamda çok şanslı olacaksınız. Bir yandan bu ay yabancı kültürler, din ve felsefe konularıyla ilgilenmek çok hoşunuza gidecek. Seyahat etme imkanınız varsa bunu değerlendirin, yoksa da yeni insanlarla tanışacak yerlere gidin. Hayat bu ay sizi yeni vizyonlar ve maceralar yaşatacak. Ara sıra meditasyonu da ihmal etmeyin, sevgiler!

Aslan: Merhaba Aslan! Korkutucu bir Mart’tan sonra bu ay sana ilaç gibi gelecek. Özellikle seyahat, yabancı yerler, basın yayın konuları bu ay çok gündeminde olacak. Bu konuda bolca destek de alacaksın, hiç merak etme. Gökyüzü seni yeni ufuklara yönlendiriyor, sana vizyon katıyor ve seni canlandırıyor! Beklediğin ve alamadığın paraları alacaksın. Miras, sigorta gibi işlerin hızlanacak. Aşk olarak ise pek bir derinlere ineceksin. Sevgilinle romantik dakikalar yaşayabilirsin. Onu daha iyi anlayacaksın ve iletişimleriniz sana daha çok şey anlatacak. Bu ay gözünden hiçbir şey kaçmayacak. Ayrıca arkadaşlarının fikirleri de seni harekete geçirecektir. Ama sosyal ortamlarda tartışmaya açık bir aydasın.

Başak: Merkür gerilemesi sizi epey yordu, zor bir aydan sonra Nisan ayında yavaş yavaş toparlanıcaksınız. Öncelikle ilişkiniz ve evliliğinizdeki sorunları ele alacaksınız, bunlar tek tek düzelecek. Hatta eşiniz tarafından çok sevileceksiniz ve siz de çok uyumlu hareket edeceksiniz. Bu ay tam bir aşk insanı olacaksınız desem abartmış olmam! Bir yanda mesleğinizle alakalı halletmeniz gereken işler sizi bekliyor. Patronlarınızla tartışmalar ve fikir anlaşmazlıkları yaşayabilirsiniz. Ama yine de en sonunda hallolucak. Bir yandan eşinizden ya da ailenizden gelen paralarla evinizi dekore edebilir ya da daha büyük bir eve çıkabilirsiniz!

Terazi: Ooo, bu ay ilişkileriniz çok hızlanıyor Teraziler. Hadi yine iyisiniz! Sizin için ilişki kurma zamanı geldi çattı, yeterince güzel misiniz? Değilseniz bile ay güzelleşeceğinize emin olabilirsiniz. Hem kendinizi hem çalıştığınız yeri güzelleştireceksiniz. Kendinize yeni bir masa alın. Ya da işe güzel gidin çünkü çalışma çevrenizden biriyle flört etme durumunuz olabilir. Bir yandan sağlıklı beslenecek ve egzersizlerinizi aksatmadan yapacaksınız. Şekeri fazla kaçırmamaya dikkat!

Akrep: Sevgili Akrepler! Bu ay odağınız sağlığınız, beslenmeniz ve çalışma koşullarınız olacak. Ama hiç merak etmeyin bu alanlarda şans sizden yana olacak. Zaten parasal açıdan güçleniyorsunuz, kendinize yeni mal mülk ediniyorsunuz. Jüpiter’in etkisi yadsıyamazsınız! Bir yandan bu ay sanata ve aşka da doyamayacaksınız. Bekarlar heyecanlı bir aşka başlayacak, zaten eşiniz varsa da onla çok coşkulu ve romantik olacaksınız. Ayrıca bu sene asıl enerjinizi ortak paralar, sigorta gibi işlere vereceksiniz. Sakin olursanız her şey düzene girecektir!

Yay: Nisan ayı en çok yaylara yarayacak gibi duruyor. Kendiniz olacağınız, özgür hissedeceğiniz ve yeteneklerinizi ortaya çıkaracağınız bir ay olacak. Bu ay sizi tutabilene aşk olsun! Aşk olacak mı? Tabii ki olacak, hem de en ateşlisinden. Tabii bir partnerizin varsa onla da işler güzel gidecektir ama fikirlerinizi karşı tarafa dayatmaya çalışmayın. Biraz daha işbirlikçi olmaya çalışın. Evinizde ve ailenizde yaşadığınız sorunların yerini uyum ve ahenk alacak. Evinizi dekore edeceksiniz. Bu ay şanslı ayınız!

Oğlak: Bu ay ailenizde ve evinizde zaman geçireceksiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle sorunlarınızı çözeceksiniz. Kararsızlıkların ardından yeni kararlar verecek ve yavaş yavaş bunları uygulayacaksınız. Özellikle 21’inden sonra yaşam sevinciniz yerine geliyor. Bu ay yapacağınız yolculuklarda özel kişilerle tanışabilirsiniz. Fazla çalışmak sizi yorabilir ve strese sokabilir. Bu ay çok çalışmanız gerekse bile kendinize biraz ara verin. Ayrıca anne babanızın fikirlerini her konuda almaya çalışın.

Kova: Bu ay sizi heyecanlandıracak biriyle tanışacaksınız. Bu kişinin etkisinden uzun süre kurtulmanız mümkün değil, bunu bilin. Bunun dışında çok aktif ve yoğun geçecek bir aya giriş yapıyorsunuz. Çalışmalarınız hızlanacak, arkadaşlarınızdan yana fırsatlar göreceksiniz ve yeni çevrelere gireceksiniz. Kendinizi çok yenilikçi hissedeceksiniz ve bunlar sizi çok mutlu edecek. Bol bol okuyacak, öğrenecek ve kendinizi ifade edeceksiniz. Gündemi takip edin ve paylaşıma devam edin.

Balık: Merkür gerilemesi en sonunda bitti, artık hayat sizden yana. Bu ay özellikle kariyer anlamında çok güzel şanslar yakalayacaksınız buna emin olabilirsiniz. Bir yandan Venüs cazibenizi ve güzelliğinizi de arttıracak. Evde yaşanacak kazalara dikkat edin ve aile üyeleriyle laf dalaşlarına girmeyin. Bu ay dikkat etmeniz gereken tek husus bu. Bunun dışında yapacağınız işler çok bereketli olacak ve hepsi size bereket getirecek. Yeniliklerin ve güzelliğinizin tadını çıkarın!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s