Venüs Burcunuz

Cuma günü nam-ı diyar Afrodit, Venüs’ün günüdür. Herkesin haritasında Venüs hangi burçtaysa ilişkilerini ve aşkını o şekilde yaşar. Sizin Venüs’ünüz hangi burçta?

Venüs Koç: İlişkilere hızlı başlarsınız. Aşkınızı savaş gibi yaşarsınız. Siz diyin Herkül, ben diyeyim Zeyna…

Venüs Boğa: İlişkilerde güvene ve tenselliğe önem verirsiniz. Aşkı pek sakin yaşarsınız. Kedi gibi sokulur evden çıkmazsınız.

Venüs İkizler: Gezersiniz, konuşursunuz, konuşursunuz, gezersiniz, sarılır sarılır durursunuz. ay yok duramazsınız! venüs ikizlerdeyse çok hareketli bir aşıksınızdır.

Venüs Yengeç: İlişkilerde fazla korumacı olabilirsiniz. Aşkı çok içe dönük yaşarsınız. Sevgili olmakla anne olmak arasında ince bir çizgi var!

Venüs Aslan: Aşk ve gurur sizin için yazılmıştır. bir okuyun derim..ilişkilerinizi film gibi yaşamak istersiniz.. ilişkinizden adeta bir aşk filmi diye bahsetmelerine bayılırsınız!

Venüs Başak: İlişkilerde de mantık olmaz canım. Birazcık duygu lazım, delilik lazım. Ruh eşinizin çalışma arkadaşınız olabilir, işe şık gidin!

Venüs Terazi: Aşk senin işin! Uyum, ahenkli, cıvıl cıvıl bir ilişki! Birazcık güzellik budalası…

Venüs Akrep: Aşkı şöyle yaşar: ya hep, ya hiç. Gittin mi sonuna kadar gideceksin.

Venüs Yay: Onlar için aşk bir macera ve bilinmeze açılan kapı gibidir. Bu yüzden birden çok aşk hikayeleri vardır. Kuş misali…

Venüs Oğlak:İlişkilerinin çok saygı görülmesini isterler. Evlilik kurumu, düğün, gelinlik onlardan sorulur. Saygın kişilerle beraber olurlar. ‬

Venüs Kova: İlişkilerinde entelektüel uyum ararlar. Sevgililerini genelde arkadaş grubundan yaparlar.

Venüs Balık:Love story müziği eşliğinde yazıyorum. aşkın aşk olduğu yer. Gerçek aşkı bulup bir elmanın iki yarısı gibi takılmak istersiniz

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s