5 Nisan Koç Yeni Ayı ve Burçlara Etkileri

5 Nisan’da sabah 10.05 sularında Güneş ve Ay Koç burcunun 15°’inde kavuşacak ve bir Yeni Ay meydana gelecek. Burçlara fırsatlar geliyor! Bu fırsatların tam olarak oluşumu biraz zaman alsa da yeni başlangıçlar yapacaksınız. 19 Nisan’daki Dolunay ile iyice enerjiniz olacak ve Mayıs’a kadar bu yenilikleri yaşayacaksınız.

Koç: Bu Yeni Ay’da emin olun çok duygusal olacaksınız. Aslında bu duygusallık doğruları görmenizi sağlayacak. İşte ya da aşkta güvenmediğiniz projeler ya da insanlarla ilgili tedbirli olacaksınız. Yasal olmayan işlerden uzak durun. Ayrıca önümüzdeki bir ay boyunca kendinizi araba yolculuğu yaparken bulabilirsiniz. Size iyi gelecek!

Boğa: Bu Yeni Ay sizi gizli saklı risklere sokacaktır. Bu bir aşk ya da iş yarışı olabilir. Kendinizi ortaya koyacak ve savaşacaksınız. Ama riskleri belirsiz işlerden kaçının. İçinizdeki o rekabetçi kişiyi göreceksiniz. Eğer hoşlandığınız birisi varsa onun için savaşabilirsiniz! Çok savaşçısınız canım! 🙂

İkizler: Bu Yeni Ay sayesinde yaptığınız işten, olduğunuz yerden ve sahip olduklarınızdan dolayı çok doğru yerde olduğunuzu hissedeceksiniz. Umutlarınızı gerçekleştirmeye ve daha da sınırlarınızı aşmaya ramak kaldı. Bunu eşinizle ya da partnerinizle güzel bir tatil yaparak kutlayın. İstikrarı yakaladığınıza emin olun ve hayata güvenin!

Yengeç: Bu Yeni Ay’da dinlenme ve ruhen bedenen iyileşme fırsatı bulacaksınız. Bir tatil size iyi gelebilir, stresinizi azaltabilir. Biraz tasarruflu olun ve kendinize yüklenmeyin. 19 Nisan’dan sonra ise enerjinizi kullanarak işle alakalı yenilikler yapabilirsiniz. Ya da sizden ilişkilerinizle ilgili ciddi kararlar duyabiliriz. Maddi olarak güçlenmeye başlamadan önce birazcık ara!

Aslan: Bu Yeni Ay’la cömertliğiniz ve sezgileriniz de artacak aslanlar! Aslında beklediğiniz seyahatleri yapabilir ya da eğitimlere başlayabilirsiniz. 19’una kadar başladığınız ve yaptığınız her eylemin sonucunu altı ay sonra inanın bana büyük ödüller olarak geri alacaksınız. Kendinizi çok daha cesur hissedecek ve eşinize- ya da gönlünüzdeki işinize daha yakın hissedeceksiniz.

Başak: Bu Yeni Ay’la beraber kutlayacak pek çok gelişme olacak. Bu bir çocuk haberi olabilir, eşinizle beraber yaptığınız bir yatırım ya da bir nişan kararı olabilir. Tabii daha yolunuz ve yapacaklarınız var! Ama merak etmeyin, kararlı ve tutumlu tutumuzun sayesinde güçlükleri aşacaksınız. Bunun karşılığında hayati zevklerinizden kıssanız bile buna değecek!

Terazi: İlişkilerinizde ve ortaklıklarınızda problemler yaşayacak ama bunları aklınızın gücüyle çözeceksiniz. Eğer yakın zamanda bir ayrılık yaşamışsanız yeniden bir barışma gündeme gelebilir. İş konularında ise hızlı hareket edecek ve olumlu işbirlikleri yapacaksınız.

Akrep: Bu Yeni Ay çalışma koşullarınız ve gündelik hayatınızda yenilikler yapmanıza sebep olacak. Ani bir iş krizi ya da iş yerinizin değişimi söz konusu olacaktır. Mevcut düzeninizi değiştirmek zorunda kalacak ve daha enerjik insanlarla çalışmaya başlayacaksınız. Artık eskide kalmış düzenleri yıkın geçin ve yeniye adım atın. Yeni şeyler öğrenmeye ihtiyacınız var!

Yay: Siz sevgili Yaylar, bu Yeni Ay acaba çocuk sahibi mi olacaksınız? Aranızda çocuk bekleyenleriniz varsa bu dönem bu güzel haberleri alabilirsiniz. Yok ben bekarım diyorsanız da merak etmeyin sezgileriniz size aşkla ilgili doğru yönlendirecek! Eğer küs olduğunuz biri varsa barışacaksınız. Aşk itirafları ve evlenme tekliflerine hazır olun!

Oğlak: Bu Yeni Ay’la beraber içsel olarak yeni bir devreye başlayacaksınız. Aslında bu devirler her zaman başlasa da, hayatınız için önemli bir adım attığınızı biliyorsunuz. Başarınız hem aileniz, hem üstleriniz tarafından tasdik edilecek. Siz zaten her zaman kuralları olan birisiniz, şimdi bu özelliklerinizi göstererek hareket edin.

Kova: Bu Yeni Ay’la içinizdeki çocuk ortaya çıkacak. Size bir hareket geliyor. Bu hareket giriştiğiniz işlerle ilgili alacağınız bir haber ya da beklediğinizin birinin (aşk meşk) sizi aramasıyla olacak. Bütün iletişim yeteneklerinizi gösterin, yaratıcılığınızı kullanın ve bol bol bilgilerinizi yazın. Ayrıca ani gezmeler de yapabilirsiniz.

Balık: Bu Yeni Ay’ın size bol kazanç ve bereket getireceğine inanıyorum, kehanetim bu Balıklar! İşler çok hızlı ilerlemeyebilir ama inanın bu bir ay içinde yeni iş anlaşmaları yapacaksınız. Ya da zaten beraber çalıştığınız birileri varsa onlarla şansınız artacak. Bundan altı ay sonra ise para keseniz hayli dolmuş olacak. Hayırlı kazançlar!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s