Burçların Erkekleri

Koç: Bay Bilmiş, her şeyi bilirler. Her şey hakkında fikir sahibidirler. Kolay kolay başka fikir beğenmezler. Kadınlar konusunda hızlı davransalar da gururlarından her şeye alınır kolay küserler. Gururlarından burunları yere düşse almazlar.

Boğa: Bay Kasıntı, kasım kasım kasılır, bir rahat edemezler. Birini bırakmadan diğerine giderler. Biriyle beraberken akıllarında başkalarıyla evlenme planları vardır. Yine de sevgililerine iyi sevgililik yaparlar. Yemektir, lüks yaşamdır…

İkizler: Bay Havai, aklı fikri başka yerlerdedir. İlk başta tabii ki sizden etkilenir. Ama ömür boyu ondan kaçmak zorundasınız.

Yengeç: Bay kararsız, her şeyi inceler ve analiz eder. Sar verir sır vermez. Çok zordur onları açıp o kabuklarının içine girmek. Bir gün öyle, bir gün şöyledirler. O kadar duyarlılardır ki, dışarıda sesiniz fazla çıksa- yanlış bir şey söyleseniz hemen daralırlar. Ayyy, relax…

Aslan: Bay Kibirli, biraz da küstah. Kolayca kimseye yanaşmaz, yanlarına birini layık görmezler. Bu şekilde bir ömür yalnız olabilirler zaten. İstedikleri olmayınca karşı tarafa aşağılayıcı gözle bakarlar. Biriyle beraber olurlarsa bile özgürlükleri her zaman ilk planda olacaktır.

Başak: Bay Beğenmez, paşam kendisi mükemmeldir, bu yüzden burnundan kıl aldırmaz. Yani yine fena değillerdir ama o kadar mükemmeliyetçilerdir ki… Herhalde yazılı bir planları var, date sonrası eve gidince kontrol ediyorlar. Kız istediği standartlara sahipse prosedür gereği ilişkiye başlıyorlar. Sıkıcı…

Terazi: Bay Oyuncu, kibar erkek. Güler, gülümser, kibarmış gibi davranır, sırf sevilmek için. Onun dışında hiçbir şey yapmaz.

Akrep: Bay Gizemli, kendini bir şey sanan erkeklere geldik. Eh, aşk yaşarsınız tutkuyu hissedersiniz. Ama ne bileyim, kendi kendilerine sevmedikleri birşey vardır onların. Huzursuz ve sıkıcı, bazıları entrikacı. Tanışın derim, o kadar.

Yay: Bay Gamsız, of, varya… Kolay kolay kurtulamazsınız bunlardan. Bir ısrar ederler, yavşaklıkta zirveye ulaşırlar, laftan anlamazlar. Beteri çok beterdir yani, bir de hiç öyle gözükmezler ya en kötüsü o!

Oğlak: Bay Mesafe, eh, en az laf edebileceğim burç. Ama yine de çok güven olmaz. Çok acımasız olabilirler. Tanıyamazsınız. Bir gün dünya aşığıyken öbür gün başka kıza o yoğunlukta aşıktır. Olacak iş mi?

Kova: Bay Ukala, YORUMSUZ. Kelime vereyim; inatçı, kaba ve oyuncu. Zaman kaybı

Balık: Bay Karamsar, ayyy biri balık erkeği mi dedi? Kaçmanız gereken ikinci grup erkeğe geldi sıra. Çok şükür bitti erkekler. Ay Balık; dengesiz, pasaklı, yalancı. Kötüsü gerçekten böyle. Bir de çekilmeyen saçma bir romantiklik. Hiç güvenilmez, kaçın!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s