6 Mart Balık Yeni Ayı

6 Mart günü, 18.03’te 15º’de bir Yeni Ay gerçekleşiyor. Böyle ruhsal bir Yeni Ay görülmedi arkadaşlar. Merkür’ün falan gerilediğine bakmayın. Aşka, ruhsal sevgiye ve teslimiyete inanın. Kendinizi olabildiğince aşka açın. Aklınızda bir astrolog tavsiyesi almak varsa bu dönem bunu değerlendirin. Ya da sizi maneviyata ne yöneltecekse onu yapın. 20 Mart’ kadar başlayacağınız her şeyden sonrasında verim alacaksınız. Peki hangi alanlarda?

Koç: Ruhsal olarak çok aktif olacaksınız. Rüyalarınızdan etkileneceksiniz ve bilinçaltınız size mesajlar veriyor olacak. Önümüzdeki bir ay bunları yazmaya çalışın. Bereketli bir dönem sizleri bekliyor, çocuk sahibi olabilirsiniz. Enerjinizle beraber yaratıcılığınızın da arttığını göreceksiniz.

Boğa: Yeni arkadaşlar edinecek ya da var olan sosyal ilişkilerinizde daha şefkatli olacaksınız. Yeni iş fırsatlarıyla ilgili haberler alabilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Sizler için umut verici bir dönem olacak! Yeni fikir ve görüşlere kendinizi hazırlayın.

İkizler: Bu Yeni Ay size özellikle işinizle ilgili sezgilerinizi dinlemeniz gerektiğini söylüyor. Mesleki anlamda değişimler kapıda. Savaşmaktan ve kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Aldığınız risklerin sizi güçlendirdiğini göreceksiniz.

Yengeç: Bu Yeni Ay sizin genel olarak ahlak kavramı üzerinde durmanıza sebep olacak. Bu yüzden gizli ya da karanlık işler çeviriyorsanız bunlara hemen bir nokta koyun. Maneviyatını arttırmak, üzerinizdeki olumsuz enerjileri def etmeye çalışmak için harika bir dönem!

Aslan: Ruhen ve bedenen kendinizi yenilemenin, biraz dinlenmenin ya da tasarruf yapmanın zamanı geldi sevgili aslanlar. Eğer ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız bir terapiye gitmek ya da zihninizi sakinleştirecek meditasyonlar yapmayı bu dönem ihmal etmeyin.

Başak: Sevgili Başaklar, bu Yeni Ay sizlerin adelet duygularınızı epey çok güçlendirecek! Eğer uzun süredir devam eden bir davanız varsa, gereken yasal mücadeleleri yapın. Vermeniz gereken kararları da üzerinde düşünüp konuşup verin. Güvenin.

Terazi: Sizler için özellikle iş anlamında kader çarkının döndüğü günler geliyor. Yaptığınız çalışmalar ve çalışma metodlarıyla eskiyi bırakıp yeni bir döneme başlayacaksınız. Bunun için birilerinde yardım almanız gerekiyorsa alın. Riske girin.

Akrep: Siz sevgili akrepler, acaba bugünlerde sonu belirsiz bir aşk macerasına mı başlıyorsunuz? Eğer böyleyse bile durmayın ve bu dönem iş ya da aşk anlamında yeni projelere girin. Bugünlerde kendinize güvenir ve çalışırsanız istediğiniz değişimleri gerçekleştireceksiniz.

Yay: Yay’lar! Sizler için yuvadan uçma vakti geliyor. Bu Yeni Ay’la güvendiğiniz birinden size bir teklif gelebilir. Eğer önümüzdeki dönem hesabınızı ve paranızı iyi ayarlarsanız hem evlilik hem iş anlamında başarıya doğru ilerleyeceksiniz!

Oğlak: Bu Yeni Ay ile beraber önümüzdeki iki hafta boyunca heyecanlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Kardeşleriniz ve akrabalarınızla çok daha yakın bağlar kuracak ve bol bol kısa yolculuklar yapacaksınız. Yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Hepsiyle beraber hayatınız hızlanacak.

Kova: Bu Yeni Ay ile gemileri yakıyorsunuz Kovalar. Özellikle parasal anlamda yaşayacağınız değişimler size büyük ders verecek. Güvendiğiniz limanları terk edin ve özgürlüğünüze kavuşun. Maddi olarak özgür olmak size çok iyi hissettirecek!

Balık: Burcunuzda gerçekleşen bu Yeni Ay sizin önce korkularınızla yüzleşmenize sebep olacak. Uykusuz geceler ya da bol rüyalı uykular sizi bekliyor. Duygularınız her zamankinden çok yoğun olacak, ama bu sayede birkaç hafta içinde kendiniz için en doğru olanı yapacaksınız!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s