Terazi Burçları 2019

Sevgili Teraziler, dolu dolu bir 2018 yılını geride bırakıyorsunuz. Aşık oldunuz, evlendiniz ya da kendinizi işinize verdiğiniz. Ama şu kesin ki hayatınızı inşa etmeye başladınız ve buna hala devam edeceksiniz. Yavaş yavaş daha sabırlı olmayı ve ayaklarınızı yere daha sağlam basmayı öğreniyorsunuz. 

2019 yılı sizi çok meşgul biri yapacak. Jüpiter’in üçüncü evinize girmesiyle kardeşleriniz, komşularınız ve yakın çevreniz sayesinde kendinizi geliştirme fırsatı yakalayacaksınız. Çok fazla şey yapmak, okumak, öğrenmek ve gezmek isteyeceksiniz. Bunu ekstra buradan okuyabilir ve dinleyebilirsiniz. “Ne kadar çok bilirsem kendimi o kadar iyi hissederim.” diyeceksiniz. Hazır durum böyleyken eğitimlere başlamak sizin için çok faydalı olabilir. Elinizdeki tüm işlere tutkuyla bağlanacaksınız. Son derece büyük bir yaratıcı güçle kendinizi yaptıklarınıza adayacak ve hepsinde başarılı olacaksınız. 2019 yılında karşınıza birçok seyahat, eğitim ve ticaret fırsatları çıkacaktır. Eğer bir konu üzerinde uzmansanız ders vermeye başlayabilir ya da buna hazırlanabilirsiniz. Kendinize koyduğunuz hedefler için sabırla çalışmaya devam edin. Böylece elde etmeye çalıştığınız istikrarı kazanmış olacaksınız. Bu da direkt olarak kariyerinizi olumlu yönde etkileyecek. 

2019 yılı sizi kendinize getirmeye devam edecek. Ara sıra zorluklar ve karanlıklar yaşıyor olsanız bile büyüyorsunuz. 2018 yılında ailenizle ilgili sorunları çözmeye başlamış olabilirsiniz. Bu konularda yaşadıklarınızı sizleri olgunlaştırmış olabilir. Güney Ay Düğümü’nün de Satürn’ün yanına gelmesiyle aileniz ve eviniz için daha koruyucu olacaksınız. Her ne kadar bu sene kariyer odaklı olmak isteseniz bile, ailenizi de ihmal etmemelisiniz. Her fırsatta onlara yönelmelisiniz. Uranüs ise Mart itibariyle size çok daha tutkulu biri yapacak. Etkisini ayrıntılı bir şekilde buradan dinleyebilirsin. 

Aşk ve ilişki konularına gelirsek… Hayat dolu ve coşkulu bir aşka başlayabilirsiniz. Özellikle Nisan’a kadar ve 14 Ağustos sonrası yapacağınız seyahatlerde bekarsanız karşınıza aradığınız partner çıkabilir. Zaten bir ilişkiniz varsa ise partnerinize kariyeri konusunda sıkıntı yaşasa da yanında olduğunuzu hissettirmelisiniz. 

Kısacası Terazi’ler, 2019 size bir ruhunuz olduğunu hatırlatmaya geliyor. Onla ne kadar fazla işbirliği yapar, ne kadar kendi içinize ve mabedinize dönersiniz o kadar kararlarınızdan emin olabilirsiniz. Haydi Terazi’ler, içinizdeki yaratıcılığı keşfedin ve istediğiniz her şey için önce Allah’a size bunu istettiği için teşekkür edin. İyi yıllar!

İyi AralıklarZor AralıklarAşkta Şanslı Zamanlar
👍🏽27 Mart’tan 20 Nisan’a
👍🏽17 Mayıs’tan 9 Haziran’a
👍🏽15 Eylül’den 8 Ekim’e
👎🏻21 Nisan’dan 17 Mayıs’a
👎🏻22 Ağustos’tan 15 Eylül’e
👎🏻9 Ekim’den 2 Kasım’a
❤️27 Mart’tan 20 Nisan’a
❤️15 Eylül’den 8 Ekim’e
❤️27 Kasım’dan 20 Aralık’a

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s