Yay Burçları 2019

Sevgili Yaylar, 2018 yılında iç dünyanızı çözdünüz, hayatı tüm kaosuyla kabul ettiniz ve karanlığın içindeki aydınlığı görebildiyseniz 2019’a hazırsınız. 

2019 yılı sizin yılınız olacak denebilir. Bunu hemen fark etmeyeceksiniz ama emin olun ilk altı aydan sonra Jüpiter’in etkilerini hayatınızda somut bir şekilde görüyor olacaksınız. Bunu ekstra buradan okuyabilir ve dinleyebilirsiniz. Kendinize olan güveninizi arttırmanız ve artık biraz kendinizi düşünmeye başlayacak olmanız herkesin dikkatini çekecek. Hayata bu olumlu yaklaşımınız fırsatları ayağınıza çekmenizi sağlayacak. İçsel olarak da güvende hissedeceğinizi, kendinizi, evinizi ve ailenizle ilişkilerinizi geliştireceğiniz bir sene sizleri bekliyor! Uranüs ise çalışma alanınızda sıradışı hamleler yapacağınızı söylüyor. Mart itibariyle bu etkiyi görmeye başlayacaksınız. Etkisini ayrıntılı bir şekilde buradan dinleyebilirsin. 

Bunun dışında 2019 yılında aileniz size her konuda destek olacak. Ama özellikle maddi anlamda onların size vereceği güçle siz de kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Bu sene hayatı bir oyun gibi görecek ve karşılaştığınız her şeyi aşma gücü kendinizde bulacaksınız. Fikirlerinizi savunurken, yeni bir işe başlarken ya da bir aşkın peşinden giderken karşılaşacağınız tartıştmalar ya da engellerden adeta engellerden atlarcasına cesur olacaksınız. Hepsi de sizi çok daha fazla tecrübelendirecek. Hiçbir şeyden korkunuz yok bu sene Yay’lar! Zorlansanız bile strese girmeyeceksiniz. Böylece gizli saklı, hiç fark etmediğiniz bütün yeteneklerin bilincine varmış olacaksınız. Sonra sizi tutabilene aşk olsun… Hele aşk konularına gelirsek… Bekarsanız fazla tutkulu bir aşka başlayabilirsiniz. Aşkı derinlemesine yaşayacaksınız. İlişkiniz varsa ise eşinizle birbirinizi daha iyi anlamaya başlayacaksınız. Yeter ki birbirinize sıkıntılarınızdan bahsedin! 

2018 yılında para konularında sıkıntılar yaşadıysanız ve cimri yaşamak zorunda kaldıysanız aynı etkiler bu sene de biraz sürebilir. Satürn’ün etkisi ise Güney Ay Düğümü’nün de yanına gelmesiyle para konuları ve gelirleriniz size sınav olmaya devam ediyor. Ama bunu bir fırsat olarak nasıl görebilirsiniz? Şöyle görebilirsiniz: artık kendi paranızı ve kazançlarınızı nasıl harcayacağınızı öğreniyorsunuz. Bu da sizi kesinlikle para konularında daha olgun biri yapıyor. Ayrıca başkalarıyla ortak işlere yapmaya ve onları da destekleyerek beraber kaynak üretmeye odaklanıyorsunuz.  Üretkenliğinizi fark edin!

Kısacası Yaylar, 2019 yılı size sonsuz bir ruhunuz olduğunu hatırlatmaya geliyor. Sonsuzluğun içinde sınırlar olur mu? Ya da duvarlar… Sonsuzluk sonu olmayan bir süreçtir. Şimdi bu sonsuzluğun içinde olduğunuzu ve etrafınızda ördüğünüz tüm duvarların yıkıldığını hayal edin. İşte 2019 sizin için sınırlarınızı aştığınız bir sene olacak. İyi seneler Yay’lar, bu sene size sıkıntı veren davranışları tekrar etmeyin o bile size yeter! 

İyi AralıklarZor AralıklarAşkta Şanslı Zamanlar
👍🏽1 Ocak’tan 10 Nisan’a
👍🏽11 Ağustos’tan 3 Aralık’a
👎🏻10 Nisan’dan 11 Ağustos’a
👎🏻5 Mart’tan 28 Mart’a
👎🏻2 Kasım’dan 21 Kasım’a

❤️8 Ocak’tan 3 Şubat’a
❤️10 Haziran’dan 3 Temmuz’a
❤️20 Kasım’dan 9 Aralık’a

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s