Balık Burçları 2019

Sevgili Balık’lar, 2018 yılında hayatınıza bir düzen kattıysanız, gündelik hayatınızın kontrolünü elinize aldıysanız ve deneyimlerinizden dersler çıkardıysanız 2019’a hazırsınız! 

2019 sizler için bereketli ve şanslı bir sene olacak. Önce bu güzel haberi verelim! Bu şansı en çok nerelerde mi göreceksiniz? Aslında genel olarak hayatınızın her alanında bu şansı görebileceksiniz. Çünkü gezegeniniz Jüpiter Yay’da ve kariyer evinize büyük bir iyilik getiriyor. Bu demek oluyor ki, yeteneklerinizi fark edecek ve gösterme fırsatı bulacaksınız. Bunu ekstra buradan okuyabilir ve dinleyebilirsiniz. Bu yüzden 2019’un size bu alanda tanıyacağı fırsatları kaçırmamaya bakın. Gözleriniz açık olsun. Yolunuzu ve şanınızı arttıracak insanlara tanışacak ve hedeflerinizi gerçekleştikçe kendinizi iyi hissedeceksiniz. Kariyerinizde kesinlikle büyüyecek ve gelişecek fırsatlar bulacaksınız. Adil ve dürüst girişimleriniz karşılık bulacak. Mart itibariyle ise Uranüs teknolojiyle konularıyla sizi yeni eğitimlere başlatabilir. Ya da sosyal medyada daha aktif olabilirsiniz. Etkisini ayrıntılı bir şekilde buradan dinleyebilirsin. 

Bunun dışında 2019 yılında kendinizi yaratıcı yollarla ifade etmek isteyeceksiniz. Bunun için farklı hobiler edinebilir, yeni bir kursa başlayabilir ya da spora gidebilirsiniz. Emin olun bu sizin gibi artist karaktere sahip bir insanın enerjisini ve yaratıcılığını on kat daha da fazla arttıracaktır. Bu yüzden aklınızda bir keman kursuna yazılmak ya da resim yapmak varsa 2019 yılında yapılacaklar listesine ilk bunu ekleyin! Bu aktiviteler sizi biraz bireysel ve özgür kılsa da kesinlikle kimliğinizi oluşturmanıza fayda sağlayacaktır. Ayrıca bekar bir Balık’sanız sizi gerçekten heyecanlandıracak, hatta kalbinizi pır pır ettirecek biriyle tanışabilirsiniz. Bu sene karakterinize aykırı gibi şekilde risk alacak ve aşkı aşk gibi yaşayacaksınız Balık’lar. Biliyorsunuz, aşka biraz kumar denebilir… 

 2018 yılında bazı dostluklar sona erdiyse 2019 yılında bu ilişkilere tamamen nokta koyabilirsiniz. Satürn’ün etkisi ise Güney ay düğümün de yanına gelmesiyle arkadaşlar alanındaki sorunlarını daha da fazla körükleyebilir. Sosyal ve arkadaşlık gruplarında kendinizi kısıtlanmış hissediyor olabilirsiniz. Bu konular bu sene de sizler için sınav olmaya devam ediyor olacak. Bu konularla ilgili almanız gereken dersler var ve size öğretecekleri sizi çok daha olgun biri yapacak. Belki aykırı olmanın çoktan sonu geldi ve siz yeni farkediyorsunuz… Daha cömert, sosyal ve neşeli olmak inanın size bu sene kazandıracak!

Kısacası Balıklar, 2019 yılı hamurunuzdaki cevherleri çıkarma yılı sizler için! Daha bilinçli olacak, ne istediğinizi bilecek ve duyguların yerine olaylara daha mantıklı yaklaşacaksınız. Bu sene ne istediğinize tam olarak odaklanır ve bunu ifade ederseniz bu gelen yeni yıl size bunu vermeye can acıtıyor olacak.  Haydi size şimdiden çok mutlu seneler, 2019 yılı bağıra bağıra kendinizi ifade ettiğiniz bir sene olsun!

İyi AralıklarZor AralıklarAşkta Şanslı Zamanlar
👍🏽1 Ocak’tan 10 Nisan’a
👍🏽11 Ağustos’tan 3 Aralık’a
👎🏻5 Mart’tan 28 Mart’a
👎🏻10 Nisan’dan 11 Ağustos’a

❤️27 Mart’tan 20 Nisan’a
❤️18 Mayıs’tan Haziran sonuna
❤️20 Kasım’dan 10 Aralık’a


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s