Akrep Burçları 2019

Sevgili Akrepler, geliştiğiniz, istediğiniz şartları oluşturduğunuz ve zafer kazandığınız bir 2018’i geride bırakıyorsunuz. Jüpiter’in hayatınıza kazandırdıklarını inkar edemezsiniz. 2019’a hazırsınız. Hazır mısınız?

Bu sene ise Jüpiter ikinici evinizi (Bunu ekstra buradan okuyabilir ve dinleyebilirsiniz.), yani bu hayatta en sevdiğiniz şeylerden biri olan para evinizi destekliyor olacak. Tabii bu bazen kazandığınızından daha fazlasını harcama gibi bir duruma da sebebiyet verebilir. Ama işte ben de tam bunun için size yazıyorum bunu, buna dikkat edin diye! Para konusunda şansınıza inanın ve sahip olduğunuz kaynaklar yoluyla büyüyeceğinizi bilin ama işin ucunu yine de abartmayın. Ne olursa olsun bu sene kendinize düşünce gücüyle sizi zengin edebilecek bir kitap alabilirsiniz hediye olarak, çünkü inanın inancın gücüyle bile parayı kendinize çekebileceksiniz. Bir yandan Mart itibariyle Uranüs ilişkileriniz ve ortaklıklarınızla alakalı ani kararlar almanıza sebep olabilir. Etkisini ayrıntılı bir şekilde buradan dinleyebilirsin. 

Zorlanacağımız kısımlardan bazıları ise yakın çevreniz, kardeşleriniz ya da eğitimle alakalı konular olabilir. Zaten geçtiğimiz sene bu konularla ilgili bazı sınavlar vermeye çoktan başlamış olabilirsiniz. Onlara karşı sivri dilli ve alaycı olmak yerine daha esnek ve önyargısız olabilirsiniz. Bu emin olun bütün buzları eritecektir. Bunun dışında para konularında önerdiğim kitap alma fikri gibi, siz de bir kitap yazmaya başlayabilirsiniz. Senelerdir öğrendiğiniz, biriktirdiğiniz ve üzerinde düşündüğünüz bütün felsefeleri daha fazla derinleştirmek istemez misiniz? Eğer isterseniz, bu sene tam da senesi olabilir Akrep’ler. 2019 yılında şimdiye kadar yapmak istediklerinizle ilgili üzerinizdeki uyuşukluğu atabileceksiniz. Zihninizi boş yere meşgul eden fikirler yerine hayata karşı somut adımlar atın. Bunları yazıya dönüştürün ve yayın!

Aşk meşk konularına gelirsek… Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa bunu ya bitirecek ya da sorunları kökünden çözeceksiniz. Yani öyle ya da böyle bir çözüme ulaşacak. Partnerinize kalpten bağlanmayı seçebilirsiniz. Bugüne kadar birçok şeyin zor ya da imkansız olduğuna inanmış olabilirsiniz. Ama bu inancınız acaba ne kadar doğru? 2019 senesinde kim olmayı seçiyorsanız ona göre seçimler yapacak ve bu seçimlerinizle hayatınızı yeniden yazacaksınız. 

Akrepler, 2019 size doğruyu göstermeye geliyor. Sizi olmanız gereken sahneye yönlendiriyor. Artık ne de olsa yeteneklerinizden de eminsiniz. Bu sene hatırlamanız gereken en önemli şey, bir şeylerin ters gittiği fark ettiğiniz anda o yoldan dönmeniz. Doğru hissettiğiniz yolda ise yürümeniz. Doğru olacağınız ve doğruyu bulacağınız bir 2019 olsun, iyi yıllar!

İyi AralıklarZor AralıklarAşkta Şanslı Zamanlar
👍🏽1 Ocak’tan 14 Şubat’a
👍🏽20 Kasım’dan Aralık sonuna
👍🏽16 Ağustos’tan 4 Ekim’e
👎🏻18 Mayıs’tan Haziran sonuna
👎🏻1 Ekim’den  19 Kasım’a
👎🏻2 Kasım’dan 21 Kasım’a
❤️17 Mayıs’tan 9 Haziran’a
❤️27 Mart’tan 20 Nisan’a
❤️27 Kasım’dan 20 Aralık’a

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s