Oğlak Burçları 2019

Sevgili Oğlaklar, 2018 yılında başkalarından gelen maddi desteği kabul ettiyseniz, kendinizi güçlendirseniz ve hayatınızın kontrolünü elinize aldıysanız 2019’a hazırsınız!

2019 yılı sizin için bitişlerle beraber başlangıçların da olacağı bir yıl olacak. Jüpiter 12. evinize geldi ve sizi ruhen çok besleyecek. Bunu ekstra buradan okuyabilir ve dinleyebilirsiniz. Yardıma muhtaç ya da sıkıntılı insanlara yardım etmek ruhunuzu besleyecek. Bol bol sessizleşecek, dış dünyadan uzaklaşacak ve gerçek zenginliği içinizde bulacaksınız. Bu sene maneviyatınız hiç olmadığı kadar artıyor Oğlak burçları! Ne mutlu size! Bu da size pozitif ruh halleri olarak geri dönüyor.

Bunun dışında 2019 yılında gelirlerinizi ve yatırımlarınızı yönetme becerisi kazanacaksınız. Ki bu size muhteşemen bir özgüven verecek! Ekmeğinizi taştan çıkartacak ve ekonomik açıdan başarılarınıza başarı katacaksınız. Nasıl mı? Tabii ki işinizle yüksek mevkilere gelerek. Zor görünen bütün görevleri başarıyla tamamlayacaksınız. Hem de bunu başkalarıyla çalışarak ve ortak işlerle yapacaksınız. Sizin için 2019’un önemli gündemlerinden biri de hiç kuşkusuz ilişkiler olacak Oğlak. Ayy, çok heyecanlı! Aşk hayatınıza çok hayran olabileceğiniz biri girebilir. Sağlam bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ya da var olan ilişkiniz bir üst seviyeye çıkacaktır. Tahmin edersiniz ki gözünüz kapalı güveneceğiniz bir ilişki tam size göre olur! Ama bunun için önce benmerkezci olmayı bırakmalı ve ilişki kurmaya hevesli olmalısınız. Tüm nezaketinizi ve sevecenliğinizi 2019 yılında karşı cinse gösterin! 🙂 Uranüs ise Mart itibariyle aşk evinize giriyor. Ay artık ne sıradışı aşklara ya da hobilere başlayacaksınız, ben bilmiyorum! 🙂 Uranüs’ün etkisini ayrıntılı bir şekilde buradan dinleyebilirsin. 

2018 yılında ise fazla gerçekçi olduysanız ve dışarıya karşı biraz sert bir tutuma girdiyseniz bu 2019 yılında da devam edecek. Satürn’ün etkisi ise Güney Ay düğümü’nün de yanına gelmesiyle size kendinizi ara sıra yetersiz hissettirebilir. Bu hayatta varolmak için bir takım mücadeleler ve uğraşlar verebilirsiniz. Ama bu kadar kendinize yüklenmenize gerek yok. Tabii ki sorumluluk alacak ve başarılı olmak isteyeceksiniz ama siz zaten yolunuzda doğru yürüyorsunuz. Kendinize karşı sorumlu olduğunuz sürece, kararlı bir tutumla geleceğinizi yönlendirmeye devam edeceksiniz. Hayat amacınıza yönelik sorumlulukları ise başarıyla yerine getireceksiniz! 

Kısacası Oğlaklar, 2019 senesi sizler için yeni şeyler keşfetme senesi. Bildiklerini zaten biliyor, gördüklerinizi zaten görüyorsunuz. Peki ya ötesi? Neyi bilmeniz gerekiyor? Gelen yeni yıl size çok daha uzağı görmeyi vaat ediyor. Yeter ki her şeyin zamanında olduğunu ve olacağını bilin. Dileyin ki her şey en doğru zamanda gerçekleşsin! İyi yıllar Oğlaklar! 

İyi AralıklarZor AralıklarAşkta Şanslı Zamanlar
👍🏽1 Ocak’tan 29 Nisan’a
👍🏽17 Eylül’den Aralık sonuna

👎🏻18 Mayıs’tan Haziran başına
👎🏻7 Temmuz’dan 2 Ağustos’a

❤️4 Şubat’tan 1 Mart’a
❤️4 Temmuz’dan 29 Temmuz’a
❤️27 Kasım’dan 20 Aralık’a

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s