Kova Burçları 2019

Sevgili Kovalar, 2018 yılında başkalarıyla uyumlu hareket ettiyseniz, işbirliğine açık olduysanız ve olaylara objektif bakmayı öğrendiyseniz 2019’a hazırsınız! 

2019 yılı sizler için umutlu ve yenilik dolu olacak. Siz sanki kendinizi bulacak ve kendiniz oldukça geleceğe yönelik planlarınıza daha fazla sarılacaksınız. Jüpiter’in yıl 11. evinizde olması sizi bol arkadaş gruplarına, organizasyon ve ekip çalışmalarına sokacak. Bunu ekstra buradan okuyabilir ve dinleyebilirsiniz. Her zamankinden fazla yenilikçi ve orijinal olacaksınız. Aklınızda özellikle teknoloji ya da sosyal medyayla ilgili projeleriniz varsa bu sene bunları başlatabilirsiniz. Kişisel olarak geliştireceksiniz. Ulaşmak istediğiniz hedefe yönelik yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatlar yakalayacaksınız. Size verilen görevlere ve yaptığınız işlere dört elle sarılacaksınız. Bir yandan Uranüs’ün etkisi ise hayatınızda köklü değişimler yapmaya Mart itibariyle başlayacak. Etkisini ayrıntılı bir şekilde buradan dinleyebilirsin. 

Bunun dışında 2019 yılında hem ruhsal, hem fiziksel sağlığınıza daha fazla önem vereceksiniz. Okul ya da iş hayatınızdaki kurallarınızı ve prensiplerinizi gözden geçirecek ve standartlarınızı kesinlikle yükselteceksiniz. Çalışma yerinizde değişimler yaşayabilirsiniz, mesela bir anda evinizi ofise (home office) çevirebilirsiniz! Bu değişim sizi duygusal olarak ara sıra endişeli yapsa da, ailenizin sizi destekleyeceğini unutmayın! Ayrıca düzensiz besleniyorsanız 2019 yılında buna bir dur diyecek ve sağlığınızın kontrolünü elinize alacaksınız. Tabii bunun için öncelikle ruhsal olarakta sakin olmayı öğrenmeniz gerekir. Bunun ne kadar farkında olursanız o kadar hayata direnmez onun yerine kabule geçersiniz. Aşk hayatınızda ise artık sorunlar bitti. Moraliniz yükselecek ve iradeniz güçlenecek, bu da güven duygunuzu arttıracak. Derin ve canlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Çok sosyal ve sizin gibi arkadaş canlısı biriyle tanışabilirsiniz. Sizi doyuma ulaştıracak samimi bir ilişki sizleri bekliyor!(Bekarsanız) 

2018 yılında duygusal olarak huzursuz hissettiyseniz 2019 yılında bu sorunlara bir nokta koymak isteyeceksiniz. Satürn’ün etkisi ise Güney Ay düğümü’nün de yanına gelmesiyle bilinçaltınıza attığınız ama çözemediğiniz sorunları çözmek isteyeceksiniz. Bunun için bir psikolojik yardım almak size iyi gelecektir. Fazla endişeli ve kontrollü hissediyor olabilirsiniz. Bu sene bu konularla ilgili sınanmaya devam edeceksiniz. Bu konularla ilgili almanız gereken dersleri alırsanız daha olgun olacaksınız. Hayata karşı karamsar ve kurban psikolojiyle bakmanın sonu geldi. Bunu fark ederseniz hem kendinize hem başkalarına karşı şefkatli ve fedakar olacaksınız. 

Kısacası Kovalar, 2019 sizin için soruna değil çözüme odaklanma senesi. Evrendeki tüm seçenekleri görün; çözümler önünüzde duruyor. Üstünüze yük olan bütün endişelerden ve ağırlıklardan kurtulun. Bu yeni yıl sezgilerinizi dinlerseniz, rüyalarınızı ve duygularını takip ederseniz önünüzdeki hayatı görüyor olacaksınız. 2019 senesi size sizi göstermek için can atıyor. İyi seneler! 

İyi AralıklarZor AralıklarAşkta Şanslı Zamanlar
👍🏽1 Ocak’tan 29 Nisan’a
👍🏽17 Eylül’den Aralık sonuna

👎🏻18 Mayıs’tan Haziran sonu
👎🏻7 Temmuz’dan 2 Ağustos’a

❤️2 Mart’tan 26 Mart’a
❤️29 Temmuz’dan 22 Ağustos’ta
❤️15 Eylül’den 8 Ekim’e

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s