7 Aralık Yay’da Yeni Ay ve Burçlara Etkileri

7 Aralık 2018 saat 10:20 de 15° Yay Burcu’na yeni Ay meydana geliyor. Fakat bu Yeni Ay biraz zorlayıcı etkilere sahip; yani en azından Dünya’nın gündeminde tatlı haberler olmayabilir. Çünkü Güneş ve Ay Yay burcunda kavuşsa da onlara kafa tutan bir Mars ve Neptün ikilisi var. Din ve siyaset konuları birbirine karışabilir ve bu yüzden propagandalar yapılabilir. Bu dönem içinde olumsuz enerji olan korkularıyla yüzleşecektir. Kavgadan, şiddetten, fazla alkolden ve uyuşturucudan kesinlikle uzak durmak gerekir. Çünkü bünyeler her zamankinden daha hassas olacaktır. Medyada bol bol ihanet, sapıklık ya da sarhoşluk haberleri görülebilir. Yeni Ay yenilik ve başlangıç demek; 22 Aralık’a kadar basın yayın, yüksek eğitim, dini konular, yabancılar, felsefe, ithalat ve ihracatla konularıyla ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. Herkes hayatının bir bilmediği alanlara doğru ilerlerken önyargısız olacak ve yeni deneyimler yaşayacak. Yeni arkadaşlar edinmek, samimi ortamlara girmek ve hayatın tadını çıkacağı keyifli bir dönem kapıda!

Bu Yeni Ay’ını şöyle düşünmekte fayda var: biliyorsunuz Jüpiter Yay’da (hala etkisini dinlemediyseniz şuraya: https://bit.ly/2zFswzE ) önümüzdeki bir senenin şansından iyice yararlanmak için bu dönemi iyi anlamak gerekir. Böylece karşınıza gelecek fırsatlardan yararlanmak için doğru hamlelere bulunabilirsiniz. Ama bunun tam etkisi Ocak’ın başlamasıyla görebilirsiniz. 

Sevgili Koçlar, bu Yeni Ay ile edineceğiniz deneyimler uzun süre işinize çok yarayacak. Uzun vadeli seyahat, eğitim ya da ithalat planları yapabilirsiniz. Bu işlerle ilgili yeni başlangıçlar yapacaksınız. Hepsini yaparken cesur olacaksınız. Ama bunlara başlamadan önce kendinizi arındırmaya ve dinlenmeye özen gösterin. Özellikle Ocak ayına kadar ne kadar kendinizi dinler ve enerjinizi nötrlerseniz sonrasında kendinize olan güveninizde müthiş bir artış olacaktır. Kısacası güveninize güven katacak bir Yeni Ay sizleri bekliyor.

Sevgili Boğalar, bu Yeni Ay ile eşinizin parası, miras ve borçlar gündeminizde olacak. Bu konularla ilgili yeni başlangıçlarla beraber değişimler yaşayabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Bir yandan arkadaşlarınızın ruh hali sizin de ruh halinizi yakında etkiliyor. Ortak amaçlarınız olan arkadaşlarınızla birlikte hareket etmeye çalışın ve olası tartışmalardan uzak durun. Hem başkasından gelen para konularında hem arkadaş gruplarında değişimler yaşayacağınız günlere giriyorsunuz. 

Sevgili İkizler, evliliğinizin ve birlikteliğinizin ön planda olacağı günlere giriyorsunuz. Yeni anlaşmalar yapabilir ve birileriyle yeni işlere imza atabilirsiniz. Siz uyumlu oldukça eşiniz ya da ortağınızda enerjiniz yükseliyor. Bir yandan Ocak ayında kadar patron ya da otorite figürleriyle tartışma olasılığınız var. Böyle bir etki olduğunu bilin ve bundan uzak durun. Yoksa bu tartışmalar ortaklığınızı da etkileyebilir. Sizi destekleyecek kişilerle dostça hareket edin ve o güçten yararlanmaya çalışın.

Sevgili Yengeçler, çalışma koşullarınızı düzenlemeye başlayacak ve detay gerektiren bütün işlerinizi halledeceksiniz. Üretmeye hazır mısınız? Çok çalışacağınız ve ürettiklerinizi sergilemekten mutluluk duyacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bir yandan sağlığınızı da özen göstereceksiniz. Bu dönemde, Ocak ayında kadar yabancılarla çalışıyorsanız tartışmaya girmemeye özen göstermelisiniz. Seyahat etmek ve yabancılarla tanışmak için harekete geçeceksiniz. Ama bu eforsun 

Sevgili Aslanlar, eğleneceğiniz ve keyifli olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sanata yönelebilir ve zevk aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz. Hobilerinize yönelmek sizi önümüzdeki uzun dönem çok geliştirecektir bu yüzden bu konulara başlamak için hiç durmayın. Bir yandan özellikle Ocak’a kadar parasal konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Ya da miras, borç gibi konularda gecikmeler olabilir. Bu da belki şu an hayatı yaşamanıza engel oluyordur. Ama merak etmeyin, sonrasında her şey lehinize olacaktır!

Sevgili Başaklar, kabuğunuza çekilceğiniz ve ailenize yöneleceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Biraz sakinlik arayacak ve hassas olacaksınız. Taşınma, ev değiştirme, evle iligili küçük yenilikler yapabilirsiniz. Bir yandan Ocak ayına kadar ilişkilerinizde ve evliliğinizde inatçı davranmamaya özen göstermelisiniz. Buradan yaşadığınız sorunlar bu yenilikleri geciktirecektir. İlişkilerdeki sorunların üzerine gitmek yerine daha uyumlu olmaya çalışın. Sizin için iyi bir hamle, bekarsanız evlenmek olabilir! 

Sevgili Teraziler, yakın çevrenizle kaynaştığınız, bol yazdığınız konuştuğunuz bir döneme giriyorsunuz. Fikirleriniz ve üslubunuzla kendinizi göstermekten zevk alacaksınız. Kardeşlerinizle de ilişkileriniz bu dönem dikkat çekecektir. Fakat bir yandan Ocak ayına kadar çalışma koşulları sizi hayli yoruyor olacak. Detayları hızlı halletmeye çalışayım derken sağlığınızdan olmayın. Yoksa bu gündelik hayatınızdaki iletişim trafiğini de aksatır. Sağlığınıza gereken önemi vererek, dengeli çalışarak kendinizi ifade edin. 

Sevgili Akrepler, maddi gelirlerinizi arttırmak ve korumak istediğiniz bir döneme giriyorsunuz. Önemli harcamalar yapabilirsiniz, bu yüzden gelirlerinize sahip çıkmanız iyi olacaktır. Yeni yatırımlar söz konusu olabilir. Bir yandan Ocak ayına kadar enerjinizi hayattan zevk almak için kullanıyor olacaksınız. Aşk hayatınızda ya da çocuklarınızla ilgili problemleri çözmek için iyi bir zamandasınız. Bu konulardaki karışıklıklar hesap işlerinizi karıştırmaması için uyanık olun. 

Sevgili Yaylar, beden sağlığınızı ve kişiliğinizle alakalı olumlu etkileri üzerinize aldığınız bir süreçten geçiyorsunuz. Bu dönem imaj değişikliği yaparak gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Yeteneklerinizi göstermek için harekete geçin. Ocak ayına kadar ailenizle ilgili konularda fazla savunmacı davranacaksınız. Ebeveynlerinizle fikir ayrılıkları yaşamanız bu yenilikleri yapmanızı biraz engelleyebilir. Bunun yerine taşınmayı ya da evle ilgili ufak tefek değişimler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Hayat sizi bekliyor!

Sevgili Oğlaklar, maneviyatınızı arttıracağınız ve yeni spiritüel çalışmalara başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu dönem şartlar pek kontrolünüz altında olmayacak. Bu yüzden endişeden uzak durursanız ruhunuzu o kadar beslemiş olursanız. Bunun yerine yardım etmenin ve başkalarına ruhsal olarak hizmet etmenin yollarını arayacaksınız. Bir yandan gündelik hayatınızdaki yoğunluğunuz bunu engelliyor olabilir. Ocak ayına kadar trafikte dikkatli olun. Sonrasında ise ruhunuzu iyileştireceksiniz. 

Sevgili Kovalar, arkadaşlık ve iş ilişkileri kuracağınız, özgüveninizi artacağı ve iyilik göreceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Gelecek günlerinizi planlamak adına bir çok öğüt dinleyeceksiniz. Bir yandan Ocak ayına kadar ise parasal konularda agresif tutumlar gösterebilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol ederseniz arkadaşlarınızla gireceğiniz işleri kolaylaştıracaktır. Sakinliğinizi ve dengenizi koruyun, böylece yaşacağınız değişimlere daha kolay ayak uydurabilirsiniz. 

Sevgili Balıklar, kariyerinizle ilgili önemli günlere yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kişisel olarak girişim yapmak için de uygun bir zamandasınız. Yani siz kendi işinizi yapıyorsanız da bunu artık resmi platforma gösterebilirsiniz. Bunun da ödülünü göreceğinize emin olun. Ocak ayına kadar sağlığınıza önem vermelisiniz. Hatta önce kendinize iyi baktığınızdan emin olun, sonra iş için hareket geçin. Aşkla alakalı ise hareketli günler yaşayacaksınız. Kendine güvenen Balık’lar tutkulu aşklara yelken açıyor!

https://www.youtube.com/watch?v=nKmX091yp7Q&t=2s

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s