Yengeç Burçları 2018

Sevgili Yengeçler, 2018 sizin için ilişkilerinizi ve ortaklıklarınızı bir üst seviyeye çıkarmaya başlayacağınız bir sene olacak. Artık iş koşullarınızı ve sağlık problemlerinizi hallettiniz. Şimdi ortaklık kurma vakti. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, var olan ilişkilerinizi resmiyete dökebilir ya da iş ortağı arayışlarına girebilirsiniz. İlişkilerinize daha ciddi bakacak ve siz de aynı şekilde olgunlaşacaksınız. Bu sene basiretinize hükmetmenizi, eskimiş her şeyi terk etmenizi ve kendinizi ahlak prensiplerinizden özgürleştirmenizi tavsiye ederim..

Senelerdir başkaları için üstünüze düşen görevi fazlasıyla yaptınız. Eşinizin, dostunuzun, ailenizin işleri için koşturup durdunuz. Artık kendi ayaklarınızın üzerinde durma ve kendi gelirlerinizi yönetme vakti. Kendi değerinizin farkına varmaya başlamalı ve gereken sınırları çizmelisiniz. Kriz durumlarından kaçmak yerine ihtiyaçlarınızın farkına varmaya başlayın. Belki şükretmeniz ya da bağışlamanız gereken bir çok şey vardır. Bu yıl doğanın bereketine inanıp, sabrettikçe gereken her şeyin size geldiğini göreceksiniz. Yoğun bir çalışma arzunuz olacak. Maddi manevi değerlerinizi korumak ve onlara sahip çıkmak sizin de hakkınız öyle değil mi? İşte 2018 sizler için böyle bir yıl olacak.

Aşk konularında ise sizi büyük adımlar atarken görüyorum. Bekarlar gerçekten tutkulu bir ilişkiye başlayacak, ilişkileri olanlar ise işleri resmiyete dökecekler. Yani ya sözlenir, ya evlenirsiniz gibime geliyor. İlişkiler konularında size olan tavsiyem ise; yaşama olan sevincinizi ve arzunuzu partnerinize gösterin, hatta bunu onunla paylaşın. Böyle yaparsanız her şeyin daha eğlenceli olduğunu göreceksiniz.

2018’in sizler için mesajı; “Yaşadığını yaşayarak göster!”

Koç Burçları 2016 Günlükleri ve 2017 Dilekleri (17)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s