İkizler Burçları 2018

Sevgili İkizler, 2018 sizin için partnerleriniz aracılığıyla hayatınızı dönüştürmeye başlayacağınız bir sene olacak. İkili ilişkileriniz ve iş ortaklıklarınız adına gereken sorumluluklarınız aldınız, emek verdiniz ve gerçekten somut sonuçlar elde ettiniz. Şimdi bunların size olan getirisini kullanma vakti. Bilinçaltı konularıyla ilgilenebilir, geçmişte kalmış konular ve insanlar yeniden gündeme gelebilir ve eşten yana maddi kaynaklar elde edebilirsiniz. Maneviyata yönelecek ve ilişkilerinize ruhsal bir boyut kazandıracaksınız. Bu sene biraz ruhunuza dönmenizi, geçmişinizi kurcalamanızı ve aslında kalbinizden geçen isteklerin ne olduğunu bulmanızı tavsiye ederim.

Senelerdir kendinizi geliştirmek için bir çok yol kat ettiniz. Okudunuz, gezdiniz ve ufkunuzu açtınız. Artık kendi yakın çevrenize, kardeşlerinize ve akrabalarınıza daha fazla zaman ayırmalısınız. Evet, yeterince gördünüz ve biliyorsunuz ama artık biraz soru sormanın ve başkalarının da fikirlerini öğrenmenin vakti gelmiş olabilir. Haklı olma isteğini bir kenara bırakıp sadece başkalarının dünyalarına girmeyi deneyin. Belki gözden kaçırdığınız, duymadığınız ya da dinlemediğiniz bir şeyler vardır. Başkalarına karşı daha sıcak davrandıkça aslında ihtiyacınız olanın bu olduğunu anlayacaksınız. Gerçek bağlar kurmak sizin de hakkınız öyle değil mi? İşte 2018 sizler için böyle bir yıl olacak.

Aşk konularında ise bu sene adeta ikinci baharınızı yaşıyorsunuz. Keyfinize diyecek yok, maşallah diyelim! 6. Evinizde ilerleyen Jüpiter partnerizin hiç görmediğiniz yanlarını keşfetmenize sebep olacak. Bu dönem onun yanında olmanız ve onu desteklemeniz onun için çok şey ifade edecek. Size ilişkiler konusunda verebileceğim tavsiye; kendi ruhunuzla birlikte partnerinizin de derinliklerine inmeye çalışın. Bunu bol soru sorarak yapabilirsiniz. Eğer böyle yaparsanız bu ilişkinizi derinleştirecektir.

2018’in sizlere olan mesajı: “Kalbinin isteklerinin peşinden git!”

Koç Burçları 2016 Günlükleri ve 2017 Dilekleri (19)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s