Boğa Burçları 2018

Sevgili Boğalar, 2018 sizin için hayat felsefenizi ve yaşama olan bakışınızı yeniden şekillendirmeye başlayacağınız bir sene olacak. Artık miras işleri ve karanlık zamanlar sona erdi ve siz de bu zamanlardan gerçekten değişerek çıktınız. Şimdi kültürünüzü yeniden yapılandırma vakti. Yüksek lisansa başlayabilir, çeşitli yurt dışı seyahatli yapabilir ya da yeni felsefe- din konuları araştırabilirsiniz. Ufkunuzu geliştirecek ve hayatı farklı açılardan görmeye başlayacaksınız. Bu sene her zamankinden daha hızlı hareket etmenizi ve hayatınıza bir tempo getirmenizi tavsiye ederim. Bu sene işleriniz konusunda ve günlük hayatınızda hızlı hareket etmeye çalışın.

Senelerdir mesleğiniz ve itibarınız adına çalıştınız ve çabaladınız. Yükseldiniz, gözleri üzerinize çektiniz ve statünüz değişti. Bu da toplumdaki saygınlığınızı arttırdı. Şimdi artık kimin ne dediğini umursamayı bırakıp kendi hissettiklerinize odaklanmanız gerekir. Hedeflerinizi gerçekleştirebildiğinizi biliyorsunuz, bu sayede aile içindeki çözülmesi gereken sorunları çözebilirsiniz. Ailenize karşı kontrol isteğinizi bırakıp, duygularınızı ifade etmeye çalışın. Duygularınızı farkına vardıkça aslında çok daha yumuşak olabildiğinizi fark edeceksiniz. Savunmalarınızı ve korkularınızı bırakmak sizin de hakkınız, öyle değil mi? İşte 2018 sizler için böyle bir yıl olacak.

Aşk konularında ise bu sene hareket oldukça bol olacak gibi duruyor. 7. Evinizde ilerleyen Jüpiter ilişkilerinize heyecan katacak. Bekarsanız enerjinizi arttıracak kişilerle tanışabilirsiniz. Bu sene ilişkilerinizden her zamanki sizden farkı olarak, çok daha coşkulu ve sabırsız bir boğa olacak. Size aşk ve ilişkiler konusunda verebileceğim en önemli tavsiye, ilişkilerinizi canlandıracak hamlelerde bulunmanız olabilir. Coşkulu olun ve kendinize güvenin, eğer bu sorunları hallederseniz ilişkileriniz hep gelişmeye açık olacaktır.

2018’in size mesajı: “Sınırsız bir coşkuyla her şeyin üstesinden gelebilirsiniz!”

Koç Burçları 2016 Günlükleri ve 2017 Dilekleri (21)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s