Koç Burçları 2018

Sevgili Koçlar, 2018 sizin için kariyeriniz ve statünüz adına yeni adımlar atmaya başlayacağınız bir sene olacak. Artık eğitim ve hukuk işleriniz sona erdi; alnınızın hakkıyla o işleri bitirdiniz. Bu da yaşam görüşünüzü şekillendirdi. Şimdi itibarınızı yeniden inşa etme vakti. Artık evlenir misiniz ya da mesleğinizde tanınmaya mı başlarsınız bilmem. Ama çok çalışacağınızdan ve hedeflerinize adım adım gideceğinizden eminim. Bu sene adımlarınızı sağlam atmanızı ve riskli girişimler yapmamanızı üstüne basarak tavsiye ederim. Bu sene gelirleriniz konusunda tedbirli ve tutumlu olursanız, para konusunda gereksiz kaygı yapmamış olursunuz; hem de bu cimri gözükmemenizi sağlar.

Senelerdir idealleriniz peşinden koşmuş olabilirsiniz, bence bu konuda da kendinizi oldukça ortaya koydunuz ve çevreniz, arkadaşlarınız ve toplum için üstünüze düşen görevleri yerine getirdiniz. Şimdi bu sayede yanınıza topladığınız insanlar- iş arkadaşlarıyla beraber yürüyebilirsiniz. Grupları mükemmel bir şekilde idare edebilir ve grup lideri olarak kendini yaratıcılığınızı ve güveninizi ortaya koyabilirsiniz. İçinizdeki çocuğu ve yaratıcı tarafı buldukça artık hayatın size zevk veren yanlarını görebileceksiniz. Hayatın keyfini çıkarmak sizin de hakkınız, öyle değil mi? İşte 2018 sizin için böyle bir yıl olacak.

Aşk konularında ise bu sene oldukça tutkulu olacaksınız gibi gözüküyor. 8. Evinizde ilerleyen Jüpiter karşınıza eski aşklarınızı çıkarabilir. Ruhsal olarak gerçekten bağlı olduğunuz kişilerle bir araya gelecek ya da eşlerinizle ruhsal açıdan yeni bağlar geliştireceksiniz. Size aşk ve ilişkiler konusunda verebileceğim en önemli tavsiye ise güvensizliklerinizi aşmanız gerektiği olabilir. Eğer bu sorunu aşabilirseniz, güvenle kendinizi teslim edebileceğiniz beraberliklere kendinizi açabilir ve ruhsal açıdan sizi tatmin eden birliktelikler yaşayabilirsiniz.

2018’in size mesajı: “Ayağını yere sağlam bas”

 

koç

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s