Aslan Burcu 2018

Sevgili Aslanlar, 2018 sizin için kendinize döndüğünüz ve dönüşüm yaşayacağınız bir sene olacak. Zevklerinizi biraz kısıtladınız, çocuklarınızla ilgili gereken çalışmaları yaptınız ve yeterince öğrendiniz. Şimdi evinize ve sağlığınıza yatırım yapma zamanı. Günlük hayatınıza bir düzen getirecek, sağlığınız ve beslenme düzeninizle ilgili kendinize bir sistem kuracak ve evinizi büyüteceksiniz. İş yerinde sorumluluk alacak ve yeni başlangıçlar yapacaksınız. Bu sene size tavsiyem kendinize zaman tanımanız, motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışmanız ve fiziksel sağlığınızla ilgili önemi kararlar vermeniz olabilir.

Senelerdir herkesin gözünde iyi insan olmak için çok çabaladınız ve kendinizi hep başkalarının gözüyle gördünüz. Bu da sizin hiç tek başınıza ve özgür hareket edememenize sebep oldu. Şimdi kendiniz ve özgür olma vakti. Başka insanların görüşlerine aldırmayı bırakmalı, kendinizi ruhen beslemeli ve cesur davranmalısınız. Birilerine ihtiyaç duymak yerine önce kendi kendinizin dostu olun. Belki tek başınıza kendinizi keşfederken karşınıza aradığınız dost, iş ortağı ya da eş çıkacaktır. Kendiniz olmak sizin de hakkınız, öyle değil mi? Işte 2018 sizler için böyle bir yıl olacak.

Aşk hayatınızda ise hayal kırıklıklarından sonra yeni başlangıçlar yapabileceksiniz. Dördüncü evinizdeki Jüpiter size tanınan ve statü sahibi bir partner getirebilir, ya da eşiniz başarıya ulaşabilir. İlişkiler konusunda size tavsiyem eğer kırgınlıklar ve kızgınlıklarınız varsa onları dönüştürmek için kendinize zaman tanıyın. Bunu yaparsanız bitirdiğiniz her şeyin yerine çok daha güzeli gelecektir.

2018’in size mesajı: “Korkularınız en büyük güçleriniz olabilir, fark edin.”

Koç Burçları 2016 Günlükleri ve 2017 Dilekleri (16)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s