Başak Burcu 2018

Sevgili Başaklar, 2018 sizin için çok daha ciddi yaşamaya başlayacağınız, yaratıcılığınız üzerinde çalışacağınız ve bol okuyup bol yazacağınız bir sene olacak. Ailenizde ve ev içinde yaşadığınız zorluklardan sonra artık yeterince olgunlaştınız. Şimdi disiplini hayatınıza sokma zamanı. Çocuk sahibi olabilir, kendinizden büyük kişilerle bir ilişki yaşayabilir ya da hayatın keyif veren yanlarından kendinizi biraz soyutlayabilirsiniz. Bu sene biraz iç sesinize kulak vermenizi, rüyalarınıza ve önsezilerine kulak vermenizi ve gerekirse size içsel rehberlik edebilecek birisine danışmanını tavsiye ederim.

Senelerdir kendiniz olmak için elinizden geleni yaptınız. Çalıştınız, hizmet ettiniz ve elinizden geleni yaptınız. Bu da zaten kontrollü olan yapınızı daha kontrollü bir hale getirdi. Artık kendinizi yüce bir güce teslim etmenin vakti geldi. Gereksiz detayları bırakmalı, endişeli tepkilerinize bir son vermeli ve sürekli hata bulmaktan vazgeçmelisiniz. Kaygılı olmak yerine biraz esnek olmaya çalışın. Belki şefkatli olursanız değişimi hoş karşılayabilirsiniz. Sorunlarınızı Allah’a havale etmek sizin de hakkınız, öyle değil mi? İşte 2018 sizin için böyle bir yıl olacak.

Aşk hayatınızda ise çok daha hoş gelişmeler söz konusu olacak. Siz zaten bu sene çok daha empatik ve hassas olacaksınız. Üçüncü evinizdeki Jüpiter günlük hayatınızı güzelleştiriyor ve network’unuzu geliştiriyor. Eşinizle bol bol gezebilirsiniz; bekarsanız komşularınızdan kısmetiniz çıkabilir. Aşk konularında size tavsiyem partnerinize karşı anlayışlı ve hoşgörülü olmanız. Bunu yaparsanız ilişkilerinizin çok daha hafifleyeceğini göreceksiniz.

2018’in size mesajı: “Ruhuna odaklan ve özgürleş.”

Koç Burçları 2016 Günlükleri ve 2017 Dilekleri (9)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s