Terazi Burcu 2018

Sevgili Teraziler, 2018 sizin için yaşamınızın kökünden inşa etmeye başlayacağınız bir sene olacak. Artık kendinizi son derece geliştirdiniz ve ölçülü düşünmeye başladınız. Şimdi sorumluluk alma ve gerçekçi olma zamanı. İş hayatınızda işlerinizi şevkle başaracaksınız. Gelirlerinizi arttırmak için ekstra çalışmalar yapacak, kendinize yeni bir yaşam alanı kurmaya başlayacak ve kendinize evinizde yapacak yeni işler bulacaksınız.

Senelerdir risk almaya çok alıştınız. Kendi isteğiniz olsun diye çok inatçı ve ısrarcı davrandınız, fazla tutkulu hareket ettiniz ve dramatik tavırlar sergilediniz. Artık bilimsel olmanın vakti geldi. Korkuya dayanan tepkiler vermeyin, iyi hissetmek için başkalarına hükmetmeyin ve onaylanma ihtiyacınızdan vazgeçin. Sizden bekleneni yapmak yerine kalbinizin sesini dinleyin. Başka insanların da özel olduğunu fark ederseniz onlarla beraber kazanabilirsiniz. Olması gereken değil de, neyi istediğinizi bilmek ve evrenin sizin ayaklarınıza getirmesi sizin de hakkınız öyle değil mi? İşte 2018 sizler için böyle bir yıl olacak.

Aşk hayatınızda ise adeta çiçekler açıyor! İkinci evinizdeki Jüpiter karşınızda ruhunuzu okuyacak ve bundan zevk alacak birini çıkaracak. Ya da bir ilişkiniz varsa eşinize maddi olarak destek gelecek. Senelerdir ektiğiniz tohumların karşılığını bu sene alıyorsunuz. Aşk hayatınızda size tavsiyem ne yapıyorsanız onu yapmaya devam etmeniz ve sevinçli haberlere hazır olmanız. Böyle yaparsanız hem sosyal hem aşk anlamında kollarını açarak sizi bekleyen birileri olduğunu göreceksiniz.

2018’in size mesajı; “Güvenerek yaptığın her şeyi yapmaya devam et!”

Koç Burçları 2016 Günlükleri ve 2017 Dilekleri (11)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s