Akrep Burcu 2018

Sevgili Akrepler, 2018 sizin için zenginliklerinizi fark edeceğiniz bir sene olacak. Artık içinizi dinlediniz ve para konularında olgunlaştınız. Bu da aslında göz ardı ettiğiniz yeteneklerinizi fark etmenizi sağladı. Şimdi bütün bunları kullanma vakti. Gündelik yaşantınızı dolduracak, kendinizi ifade edecek kanallar bulacak ve önemli projelere başlayacaksınız. Bu sene size günlük hayatınızda gözlerinizi açmanız, kendinizi yazarak çizerek bol bol ifade etmenizi ve bunları insanlara ulaştırmanızı tavsiye ederim.

Senelerdir kendinizi ailenizde ya da alışmış olduğunuz insanların yanında güvence altına aldınız. Duygusal tepkilerinizle başkalarını yönetmeye çalıştınız, şu andan kaçmak için geçmişi kullandınız ve bir şeylere bağımlı oldunuz. Artık yaşama yetişkin biri olarak yaklaşmanın zamanı geldi. Kendinizi korkuyla sınırlamayı, hareketsizliğe yol açan güvensizliği bırakmalı ve özsaygınızı yeniden kazanmalısınız. Geçmişle oyalanmak yerine kendinize hedefler koyun. Belki kendinizi ilgi gösterirseniz hayatınızın yönetimini de ele geçirebilirsiniz. Böylece hissettiklerinizin sorumluluğunu elinize alabilirsiniz. Kimseye muhtaç olmadan yaşamak sizin de hakkınız, öyle değil mi? İşte 2018 sizin için böyle bir yıl olacak.

Aşk hayatınızda ise sizi her anlamda doyuracak bir ilişki bekliyor. Birinci evinizdeki Jüpiter sayesinde sizin değerinizi bilen ve size kendinizi çok mutlu hissettirecek biriyle tanışabilirsiniz. Ya da var olan ilişkilerinizde bunu yaşayabilirsiniz. Siz bilinç seviyenizi değiştirip geliştirdikçe, ilk başta ilişkilerinizinin bundan etkilendiğini göreceksiniz. Aşk konularında ise size tavsiyem partnerinizin hayata olan bakışından kendinize öğrenecek dersler çıkarmanız. Böyle yaparsanız onun dünyasına girebilecek ve ihtiyacınız olan cesareti oradan alabileceksiniz.

2018’in size mesajı: “Evrenin sırlarını görmek için gözlerini aç!”

Koç Burçları 2016 Günlükleri ve 2017 Dilekleri (4).png

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s