Yay Burcu 2018

 

Sevgili Yaylar, 2018 sizin için maddi manevi iyileşmeye başladığınız bir sene olacak. Artık hayatı ciddiye alıyor, gereken adımları atıyor ve olgunlaştığınızı hissediyorsunuz. Şimdi bunları tek tek hayatınızın her alanına uygulama vakti. Maddi konularda somut sonuçlar elde etmek için çalışacak, ruhunuzla bol bol temas edecek ve huzurlu olmanın güzelliğine varacaksınız. İş hayatınızda da her şey yolunda gidecek. Bu sene size ara sıra sükuneti deneyimlemenizi, doğada bol bol zaman geçirmenizi ve gelirlerinizi yönetmenizi tavsiye ederim.

Senelerdir komşularınız ve kardeşlerinizle ilişkilerinizi üst seviyeye çıkardınız ve bol bol kısa yolculuklar yaptınız. Bunlar sizin çok bilgili olmanızı sağladı. Artık bütün bunları daha da derinliştirme zamanı. Aslında kendiniz olmak için çok doğru bir yıldasınız; kendi sezgilerinize güvenmeli, spontane davranmalı ve sabırlı olmalısınız. Sürekli bilgi aramak yerine içsel sesinize kulak verin. Belki olaylar size zaten gereken bilgiyi gösterecektir. Başkalarına kendileri olmaları için izin verdiğinizde belki siz de özgürleşeceksiniz. Duygularınızı dinlediğiniz zaman hayatınızda bir büyü yaşandığını göreceksiniz. Hiçbir şart ve soru olmadan sadece kendiniz ve gerçek olmak sizin de hakkınız, öyle değil mi? İşte 2018 sizin için böyle bir yıl olacak.

Aşk hayatınızda ise sağlıklı bir ilişki yaşamaya başlayabilir, ya da böyle bir ilişkiniz varsa onu daha da ileri götürebilirsiniz. Jüpiter’inizin 12. evinizde olması karşınıza günlük ve iş hayatı epey dolu olan birini çıkarabilir. Aşk hayatınızda size tavsiyem açık ve doğrudan bir iletişim tarzı seçmeniz olacaktır. Böyle yaparsanız ilişkilerinizin de sağlıklı bir hale geldiğini göreceksiniz.

2018’in size mesajı; “Koruyucu meleğine güven, o sana doğru yolu gösterecek.”

Koç Burçları 2016 Günlükleri ve 2017 Dilekleri (13).png

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s