Oğlak Burcu 2018

 Sevgili Oğlaklar, 2018 sizin için hayatınızın kontrolünü elinize aldığınız bir sene olacak. Artık kendinizi gizli saklı her yönünüzle biliyorsunuz ve geçmişte kalan bütün sorunlarınızı çözdünüz. Şimdi kendi yolunuzdan gitme vakti. Hayatınızla ilgili yeni sorumluluklar alacak, sağlam temeller kuracak, disiplinli hareket edecek ve bir anda büyüyeceksiniz. Bu sene size iradenizi güçlendirmenizi, kendinize güvenmenizi ve girişimlerde bulunmanızı tavsiye ederim.

Senelerdir maddi manevi bir sürü şey biriktirdiniz. Kendi paranızı kazandınız, yaptığınız işle isim yaptınız ve buna çok kendinizi bağladınız. Bu da sizi biraz inatçı ve maddeye bağlı biri yaptı. Artık sizi değiştirecek seçimler yapma vakti. İşinize yaramayan her şeyi bırakmalı, özdisiplinizi sağlamalı ve kendinizi canlı hissettirecek risklerden zevk almalısınız. İnatçı davranmak yerine başkalarının fikirlerini ve desteğini kabul edin. Belki birilerinin yardımını almak size güçlü hissettirecektir. Değişmeye kendinizi açarsanız hayatınızın canlandığını göreceksiniz. İşte 2018 sizler için böyle bir yıl olacak.

Aşk hayatınızda ise yeni başlangıçlara başlayabilirsiniz. 11. Evinizdeki Jüpiter sosyal çevrenizi genişletecek. Partnerizin varsa beraber sosyalleşeceksiniz, bekarsanız arkadaşlarınızın tanıştırdığı insanlarla yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu insanlar da girişken yapıda olabilirler ya da siz oğlak erkeğiyseniz sizin girişken davranmanıza sebep olabilirler. Senelerdir hayalini kurduğunuz kişi karşınıza çıkacaktır. Aşk hayatında size tavsiyem mümkün olduğunca cana yakın olmanız ve risk almanız. Kesinlikle risk alın, böyle yaparsanız korkulacak bir şey olmadığını aksine mutlu olacak çok sebebiniz olduğunu göreceksiniz.

2018’in size mesajı: “ Verdikleriniz kadar alacaksınız.”

oğlak

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s