Kova Burcu 2018

Sevgili Kovalar, 2018 sizin için içinize döneceğiniz, geçmişle ilgili bütün problemleri çözmeye başlayacağınız ve biraz da yalnız kalmak isteyeceğiniz bir sene olacak. Artık ideallerinizi gerçekleştirdiniz ve arkadaşlıklarınızı sağlamlaştırdınız. Şimdi korkularınızla yüzleşme vakti. Maneviyata yönelebilir, ruhunuzla bütünleşmek için psikoloğa gidebilir ya da kendinizi daha iyi tanımanızı sağlayacak etkinliklere katılabilirsiniz. Bu sene hayatın karşısında tarafsız durmanızı, kendinizi olaylara pek dahil etmemenizi ve biraz dinlenmenizi tavsiye ederim.

Senelerdir tek başınıza hareket etmeye çok alıştınız. Kendinizi ister istemez öne çıkardınız, bir şeyleri başlattınız ve liderlik ettiniz. Bu da sizi biraz benmerkezci, öfkeli ve başkalarını umursamayan biri yaptı. Artık işbirliği yapma vakti. Paylaşmalı, daha ince davranmalı ve başkalarının ihtiyaçlarının farkına varmalısınız. Düşünmeden kabaca hareket etmek yerine karşınızdakine değer veren ve zarif bir şekilde davranın. Belki biraz kendinizi geri çekmeye ve insanları anlamaya ihtiyacınız vardır. Bu yıl başkalarını desteklemeye odaklandığınızda kendinizi çok huzurlu hissettiğinizi göreceksiniz. Hayatınızda olan insanları keşfetmek sizin de hakkınız öyle değil mi? İşte 2018 için sizler için böyle bir yıl olacak.

Aşk hayatınızda ise biraz ilgisiz olabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. 10. Evinizdeki Jüpiter sizin daha çok kariyerinizi geliştirmeye çalışacağınızı ve partnerizin de maddi konulara eğileceğini gösteriyor. Yalnızsanız da birisiyle beraber olmadan önce epey düşüneceksiniz gibi duruyor. Aşk konularında size tavsiyem kızgınlıklarınızı ve öfkelerinizi bir anda göstermek yerine daha sakin davranmanız ve kararlarınızı beraber vermeniz olabilir. Böyle yaparsanız ilişkinin aslında iki kişilik olduğunu göreceksiniz.

2018’in size mesajı: “Sessizliğinin sesini dinle, orada Tanrı’nın sesi vardır.”

1.png

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s