Balık Burcu 2018

Sevgili Balıklar, 2018 sizin için umutlarınızı, ideallerinizi ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi yeniden düzenlemeye başlayacağınız bir sene olacak. Artık mesleğiniz, itibarınız ve statünüz için gereken çalışmaları ve elinizden geleni yaptınız. Şimdi gelecek günlerinizi inşa etme vakti. Sosyal gruplara katılabilir, kendinizden olgun kişilerle arkadaş olabilir ve arkadaşlarınızla yeni işlere başlayabilirsiniz. Bu sene kararlı olmanızı, başkalarından fikir almanızı ve makul bir şekilde olaylara yaklaşmanızı tavsiye ederim.

Senelerdir belirsiz durumların içinde kaldınız. Her şeyin aşırısına kaçtınız, vazgeçtiniz ve kendinizi yetersiz hissetiniz. Artık hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışma vakti. Tüm detaylara hakim olmalı, bol bol pratik yapmalı ve deneyim yoluyla özgüven kazanmalısınız. Kaosta olmak ve vazgeçmek yerine hayatın içine girerek olumlu sonuçlar yaratmaya katılın. Belki hayatınıza bir düzen getirmeye ve kendinize yeni rutinler yaratmaya ihtiyacınız vardır. Bu yıl kendinizi planlara odakladığınız zaman ne kadar başarılı olabileceğinizi göreceksiniz. Yaşama aktif olarak katılmak sizin de hakkınız, öyle değil mi? İşte 2018 sizler için böyle bir yıl olacak.

Aşk hayatınızda ise aktif olabileceğiniz bir seneye giriyorsunuz. 9. Evinizdeki Jüpiter karşınıza bırbır konuşan, iletişime önem veren ve günlük hayatı çok dolu olan birinin hayatınıza girebileceğini gösteriyor. Ya bir partneriniz varsa bu sene onunla çok daha fazla iletişime ve fikir paylaşımlarına önem vereceksiniz. Beraber bir sürü kısa yolculuk da yapabilirsiniz. Aşk konularında size tavsiyem aklınıza gelen bütün soruları açık bir şekilde sormanız ve konuşmanız olacaktır. Böylece doğru değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

2018’in size mesajı: “Her şey karar vermekle başlar.”

2.png

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s