Eski Sevgili Astrolojisi

Koç: En gururlu duvara tosladınız! Sizi seven, el üstünde tutan, o mükemmel romantik sevgili gitmiş; sizinle konuşmayan, sizi adeta tanımayan ve sevmeyen yeni biri gelmiş. Vay halinize… Koç burçları zaten bir küserse tam küser. En iyisi mi onlardan hiç ayrılmamak! J Zaten sizi kolayca unutur (en azından öyle gözükür) hem bir de bakmışsınız ki çoktan bir sevgili yapmış. Koç burcunun eski sevgiliyseniz biliyorsunuz ki o hayatı yaşaması gerektiği gibi yaşar. Gereksiz dram ve melankoli ona göre değildir. Sadece gönül isterdi ki koçtan hiç ayrılmamak…

Boğa: Eski sevgiliniz Boğalar yeni sevgilinizin olmaya her zaman üyelerdir. Yani zaten kolay kolay da ayrılık yaşamazlar. Senelerce o ilişkiyi sürdürürler. Kolay vazgeçemez Boğalar. Hatta bir çoğunun birinden ayrılamadan yeni bir sevgili yaptığı görülmüştür. Kötü niyetli olduklarından değil, vallahi ikisini de seviyorlardır! :p Yine de eski sevgilinizin Boğa olması, yani Boğayla ayrılmak büyük bir güven eksikliği yaratabilir sizde. Çünkü Boğa kadar insan güvene veren başka bir burç yoktur herhalde. Ne yapacaksınız? Tükenmiş ilişkinizi kabul edip boğalar mutlu olsun diye dua edeceksiniz.

İkizler: En kritik burca geldik! İkizler’den sevgili mi olurmuş ki eski sevgili olacakmış?! Şaka şaka, İkizler’in birilerini üzmüş olması onların iyi sevgili olmadıkları anlamına gelmez. Çok da iyi, fedakar ve romantik bir sevgili olmuşlardır size. Bir ayrılık yaşanmışsa da onları yeterince mutlu edemediğiniz için yaşanmıştır. Biraz üzülür, söylenir sonra bir bakarsınız dünyanın başka ucuna gitmiş İkizler burcu. Yine de ikizler eski sevgilinizle saygı çerçevesinde bir arkadaşlık sürdürebilirsiniz. Sonuçta onlar her şey mantık çerçevesinden bakabilirler, unutmak ise size düşer!

Yengeç: Yengeç’ten eski sevgili mevgili olmaz. Çünkü o geçmişi kolayca bırakamaz. Elbet bırakır ama geçmişine çok tutunur. Sizi korumuş, kollamış ve bütün şefkatini göstermiş olması onu hiç unutamamanıza yol açar. Yengec’in meleğine de, şeytanına da denk gelseniz onun hep iyi olmasını isterseniz. Ne de olsa eğer kötüyse öyle numara yapmıştır ki sizi iyi olduğuna inandırmıştır. İyileri ise zaten bir melektir. Ama bilirsiniz ki yengeçler adeta büyü yapar ve size çok bağlanır. Sizi de bağımlı hale getirdiği için kurtulun bakalım kurtulabiliyorsanız!

Aslan: Aslan eski sevgilisine az rastlanır çünkü bir aslan zaten zor sevgili yapar. Yapmışsa da uzun bir süre sürer ve sonuçta dostça ayrılmışsınızdır. Sizi hep arar sorar. İlişkinin içinde olduğu gibi, ayrılınca da etrafa sizi anlatmaya devam eder. Sizinle gurur duyar. Siz de onların gücünü ve endamını özlersiniz. Sizi hala arıyor ya da kitliyorsa bilin ki sizi unutmamıştır ve aslanın biraz psikopatına denk gelmişsinizdir. Onun dışında aslan eski sevgilisi gerçekten en dostça hatırlanan nadir eski sevgililerdendir, kıymetini bilmek gerekir.

Başak: Yine ayrılığı sessiz yaşayan bir burca geldik. Duygusaldır, belli etmez Başak burçları. Bir ilişki içindeyseler de orada inanın bir aşk vardır. Tabii başak burçlarının kendine has olan bir aşkıdır bu, ama sonuçta aşktır. Sizi sever, iyi olmanızı ister ve ilişkiye emek verirler. O ilişki bitmişse de ya siz onu çok bitirmişsinizdir, ya da siz kendi kendinizi bitirmişsinizdir. Başakların ayrılması da, unutması da zor olsa da onların yerine birini koymak zordur. Şimdi bulun bakalım sizi bu kadar seven ve size bu kadar emek veren birini. Cık cık, zor…

Terazi: Sizi kolay unutmaz ama sevgisi bir biterse tam biter. Terazi burcu tarafından sevilmeyi yaşadıktan sonra sevilmemek insana ağır gelebilir. Çünkü onların sevgisi içtendir. Hayat boyu sizi sevsin istersiniz. Onlar da sever aslında. Sadece ilgileri kalmamıştır. Ayrıldığınızda flört etmelere tüm hızıyla devam eder. Ama yeni bir aşk yaşamaları biraz zaman alabilir. Bu sizi umutlandırmasın. Çünkü terazilerin kalplerini kırdıysanız size öyle sessizce hadlerini bildirirler ki onlara geri dönmeye bile kalkmazsınız. Her ayrılık acıdır, bu ayrılık da bir acıdır…

Akrep: Yaramıza tuz basmayın. O ki eski sevgililerin en tutkulusudur, bir daha öyle sevilmek zordur. İyi bir eski sevgilidir çünkü size geri dönme ihtimali vardır. Emin olun ki sizi düşünüyor, sizi stalklıyor ve sizi görüyordur! Rüyalarında bile haber alabilir sizden medyum akrepler. Aranızda hep güçlü bir bağ olacaktır. Sevgili de yapsa, evlenip çoluk çocuğa da karışsa o sizin eski sevgilinizin olarak kalacaktır. Akrep burcuyla ilişkinin izleri kolay kolay silinmez. Onunla yaşadığınız aşk için sadece şükretmek kalr geriye. Söylemesi benden, yaşaması sizden…

Yay: Yay burcu eski sevgilisi her eski sevgili gibi acıtır ama belki diğerlerinden biraz daha çok. Hayatlarına kaldıkları yerden devam ederler, her zamanki gibi bol arkadaşlı bol gezmeli hayatları devam eder çünkü. Acı ve drama pek onlara göre değildir, yediremezler. J Özgürlüğüme düşkünüm daralıyorum bunalıyorum der ama emin olun çok da uzun süre yalnız kalamazlar. Yeni sevgileriyle yeni maceralarını izlersiniz. Yine de çok kızmazsınız yaylara, içinizde bıraktığı iyi ve olumlu bir duyguyla o özgürlüğü yaşamak istersiniz sadece. Yay burcuyla olmayı deneyimlemek güzel bir fırsattır!

Oğlak: Eski sevgilinizin Oğlak olması artık eski olduğu için sizi üzebilir. İlişki boyunca sizi öyle sevip korumuşlardır ki onlardan ayrıldığınız zaman adeta bir boşluğa düşersiniz. Uzun süre de etkisinden kurtulamazsınız. Ayrıca yeni bir sevgili yapmak için çok da beklemezler. Kendinizi onları yeni sevgilileriyle olan fotoğraflarına bakarken bulabilirsiniz. Siz iyisi mi onlar ilişki boyunca size aldığı hediyeleri kullanın, yaptıkları sürprizlerin mutluluğunu yaşayın. Ya da en azından yeniden öyle bir sevgiliniz olması için dua edin!

Kova Burçları: Bambaşka bir insana dönüşürler. Sevgilerinden ve aşklarından eser kalmamıştır. Sizi seven insanın o olduğuna inanamazsınız, o kadar soğuk ve kaba olurlar ki. Kova eski sevgililerine dönmeyi bırakın, mesaj atmayı bile düşünmeyin. Gururlulardı, özellikle kalplerini kırmışsanız. Ama iyi bir ayrılık yaşanmışsa size her zaman ne kadar değer verdiklerini hatırlatırlar. Yine de her zaman kova burcuyla yaşadığınız aşk ve ilişki kalbinize umut olacaktır, size sevilmeyi ve değerli hissetmeyi hatırlattığı için!

Balık Burçları: Bir sessizliğe gömülürler. Aslında gurur yaptıklarından değil, gerçekten yapmaları gerektiğinin bu olduğunu bildikleri için pasif dururlar. Zaten onlar ayrılığı ilişkinin içinde yaşamış gibilerdir. O kadar uzun süre ayrılmak için beklerler ki bu süreç içinde duyguları zaten bitmiştir. Ama ayrılıktan sonra başka bir ilişkiye başlamaları yine zaman alır. Gerçi bu ayrıldıkları sevgilileri için iyidir, ama yine de Balık burcunun eski sevgilileri umutlanmasın. Çünkü Balıklar ayrılmışsa demek ki gerçekten çözülememiş sorunlar vardır. Şimdi siz düşünün…!

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s