Kova Burcunda Ay Tutulması ve Burçlara Etkileri- Mucizeler Gerçekleşiyor!

Herkese selam. Şunu başta söylemeliyim ki, bence en büyük mucize astrolojinin bu kadar doğru olması! Diğer mucizelere gelecek olursak eğer; 28 Ocak 2017’de Kova burcunda bir Yeni Ay yaşamıştık. İşte şimdi o günlerde ektiğimiz tohumların etkilerini görüyor ve yaşıyoruz. Eğer bakış açımızı değiştirebildiysek, ne mutlu bize! İsteklerimizin olduğunu, ışığımızın parladığını ve hayatımızın bazı alanlarına devrim getirdiğimizin farkındayız.

7 Ağustos Pazartesi günü saat 21.11’de bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay bildiğimiz dolunaylardan değil, çünkü aynı zamanda bir Ay Tutulması. Şimdi astrolojiden uzak olanlara bunların hepsi yabancı gelebilir. Şöyle anlatmak gerekirse; her ay hem yeni ay, hem dolunay olur. Bazı yeni aylarda ve dolunaylarda ise tutulmalar olur. Bu coğrafi derslerinden bileceğiniz üzere hepsinin yan yana gelmesi, bu yüzden ışıklarda bir takım terslikler olmasıdır.

Mesela Ay tutulmasında Dünyanın gölgesi Ay’ın üzerine düşer. Ne kadar korkutucu değil mi? Güneş’ten almamız gereken ışığı alamıyor ve Ay’ı dünyada yaşayan canlılar olarak gölgelerimizle (karanlık tarafımızla) kirletiyoruz! Sonuç olarak; hepsi birbirini etkiliyor. İşte bu yüzden Ay ve Güneş tutulmaları dünyada önemli olaylara, doğal afetlere ve krizlere yol açar. Bize düşen görev ise her zamanki gibi kendi üzerimize düşeni yapmak; hem kendimizi, hem evreni temiz tutmaya gayret etmektir.

Geçtiğimiz günlerde yaşadığımız sel olayı gibi afetler yaşayabiliriz. Hatırlarsanız öncesinde hava çok sıcaktı ve biz de sosyal çevrelerde aşırı öfkeliydik. Adeta öfkemize hakim olamıyorduk. Çünkü Güneş, Ay ve Mars Aslan’da kavuşum halindeydi. Şimdi yine Güneş’in yakınında Mars var; öfkeli ve sinirli olmamız çok olası. Bu yüzden bütün burçlar olarak sinirlerimize hakim olmaya özen göstermeliyiz. Sonrasında evrene daha olumlu enerjiler gönderebiliriz.

Şimdi bakalım burçlara etkilerine: (Ay tutulması olduğu için etkileri iki üç ay daha kendini gösterecektir, yoğun olarak önümüzdeki on gündür. Ayrıca yükselen burcunuzu da okumanız tavsiye edilir!

Koç: Sevgili Koçlar, 23 Temmuz’dan beri hobilerinizle, sporla ya da çocuklarınızla sık sık vakit geçiyor olabilirsiniz. Keyfiniz çok yerinde gözüküyor. Ama içinizdeki coşkunun ve hevesin sizi müsrif yapmasına izin vermeyin. İrade gücünüze sahip çıkın ve ona göre riskler alın. Önümüzdeki on gün kendinize yeni sosyal çevreler yaptıkça ne kadar şanslı olduğunuzu göreceksiniz. Fırsatları, neşeyi ve aşkı fark edin. Unutmayın; isyankar insanları kimse sevmez ama sosyallik sizin işiniz!

Boğa: Sevgili Boğalar, 23 Temmuz’dan beri bütün ilginiz ve alakanız eviniz ve aileniz üzerinde, yani aslında kendinizi nereye ait hissediyorsanız oraya! Hayatınızın temel taşları yerinden oynuyor. Bunun verdiği güvenle içinizdeki diktatörün ortaya çıkmasına izin vermeyin. Olayları yönetin ve kişileri idare etmeye çalışın. Önümüzdeki on gün statünüzde yaşayacağınız yenilikler, yaşam alanınıza ışık getirecek. Unutmayın; ters davranmak çözmez ama alternatif bulmak sizin işiniz!

İkizler: Sevgili İkizler, 23 Temmuz’dan beri bol bol geziyor ve kısa yolculuklar yapıyor olabilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle aranız çok iyi. Siz tatlı dilli olunca iletişim kurduğunuz herkesi etkiniz altına alıyorsunuz. Siz yine de bu hevesle dediğim dedik konuşma tarzınızın sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Dürüst olmaya çalışın. Önümüzdeki on gün uzak kültürler, ülkeler veya eğitimlerle ilgili yapacağınız keşifler, sizi çok daha geniş kitlelere ulaştıracak. Unutmayın; ukalalık bir yere kadar ama ilginç fikirlere sahip olmak sizin işiniz!

Yengeç: Sevgili Yengeçler, 23 Temmuz’dan beri kazandığınız parayı ve kaynaklarınızı yönetiyor olabilirsiniz. Sahip olduklarınızla gözükmek istiyorsunuz; bu maddi manevi olabilir. Bu konularda kendinize olan güveninizin sizi buyurgan biri hale getirmesine izin vermeyin. Paylaşın ve cömert olmaya çalışın. Önümüzdeki on gün eşinizden dostunuzdan gelecek yardımlara kendinizi açtıkça ne kadar zengin olduğunuzu göreceksiniz. Unutmayın; başkaldırmak çözmez ama bilimsel yaklaşım sizin işiniz!

Aslan: Sevgili Aslanlar, 23 Temmuz’dan beri kimliğiniz ve dışarıdan nasıl gözüktüğünüz hakkında farkındalıklar yaşıyor olabilirsiniz. Yenileniyor ve kendiniz olmak istiyorsunuz. Işığınızın ve enerjinizin yüksek olmasının sizi benmerkezci bir insan yapmasına izin vermeyin. Başkalarıyla da ilgilenin ve ilginizi çoğaltın. Önümüzdeki on gün bütün ikili ilişkilerinize radikal karar getirdikçe artık biz demeye başlayabileceksiniz. Unutmayın; kaba olmak kimseye yakışmaz ama modernlik sizin işiniz.

Başak: Sevgili Başaklar, 23 Temmuz’dan beri psikolojinizi düzeltmeye çalışıyor olabilirsiniz. Empati yapıyorsunuz ve bu duygusal olarak gelişmenizi sağlıyor. Bilinçaltınızdaki saf çocuğun toleranssız olmasına izin vermeyin. Bunun sebebinin egonuz olduğunu fark edin. Önümüzdeki on gün gerek sağlığınız, gerek çalışma koşullarınız konusunda mantıklı davrandıkça hem zihinsel hem fiziksel olarak şifalandığınızı göreceksiniz. Unutmayın; kibir sizi yalnızlaştırır ama hümanistlik sizin işiniz.

Terazi: Sevgili Teraziler, 23 Temmuz’dan beri arkadaş gruplarınızda ve sosyal çevrenizde daha popüler olmuş olabilirsiniz. Dikkatleri kendinize çekiyorsunuz. Spontane gelişen olayların içinde çıkarcı davranmamaya dikkat edin. Siz sıcak ve samimi olun, bu dostlarınıza olan bakışınızı da değiştirecektir. Önümüzdeki on gün hobilerinizle, sporla ya da çocuklarınızla ilgilendikçe ihtiyacınız olan yaratıcılığınız artacak. Unutmayın; dogmatik olmak değil ama orijinal olmak sizin işiniz.

Akrep: Sevgili Akrepler, 23 Temmuz’dan beri kariyerinizde ve toplumda dikkat çekmek istiyor olabilirsiniz. Kendinize yeni hedefler koyuyorsunuz. Sahnede olma arzunuzun sizi kibirli bir hale getirmesine izin vermeyin. Kimseyi ne aşağıda, ne yukarda görün. Sadece kendinize güvenin ve kendinizi gösterin. Önümüzdeki on gün evinizde gösterdiğiniz entelektüel yanı dışarıya açtıkça seçenekleri göreceksiniz. Unutmayın; tuhaf olmak havalı ama dünya vatandaşlığı sizin işiniz.

Yay: Sevgili Yaylar, 23 Temmuz’dan beri beri bol bol seyahat ve eğitim planları organize ediyor olabilirsiniz. Bu da hayata olan bakış açınızın yenilenmesine sebep oluyor. Bu tabii ki size coşku verecek ama yine de hayata olan bakışınızın sizi egoistleştirmesine izin vermeyin. Önümüzdeki on gün yakın çevrenizle dostça bağlar kurdukça ve kendinizi ifade ettikçe, gelecek günlerin sizi hiç olmadığı kadar bağımsız kıldığını göreceksiniz. Unutmayın; asi konuşmalar kırar ama sağduyu sizin işiniz!

Oğlak: Sevgili Oğlaklar, 23 Temmuz’dan beri gündeminizde miraslar ve paylaşılan kaynaklar olabilir. Bir yandan sezgileriniz hiç olmadığı kadar yoğun ve etkileyici. Bunun verdiği gücün sizi kibirli hale getirmesine izin vermeyin. Kendi gelirinize güvenin ve yeni kazandığınız kaynaklarla hayatınıza bir yön verin. Önümüzdeki on gün paranızı ne kadar iyi yönetirseniz gelecek günlerin ne kadar bereketli olduğuna şaşıracaksınız. Unutmayın; düzensizlik sizi gerer ama planlı iş yapmak sizin işiniz!

Kova: Sevgili Kovalar, 23 Temmuz’dan beri bütün odak noktanız ikili ilişkileriniz olmuş gibi. Ya kendinize bir iş ortağı buldunuz, ya da hayatınızın aşkıyla yeni bir hayata hazırlanıyorsunuz. İçinizdeki heyecanın sizi küstahlaştırmasına izin vermeyin. İhtiyaçlarınızı ve duygularınızı direkt olarak ifade etmeye çalışın. Önümüzdeki on gün ne kadar şükür dolu olursanız, gelecek günlerin o kadar parlak olmasını sağlayacaksınız. Unutmayın; inatçılık işleri zorlaştırır ama objektiflik sizin işiniz.

Balık: Sevgili Balıklar, 23 Temmuz’dan beri günlük hayatınızın hiç olmadığı kadar dolu ve hareketli olmuş olabilir. Artık iş yerinde ve günlük hayatınızda daha fazla sorumluluk alıyorsunuz. Hareket güdünüzün sizi öfkelendirmesine izin vermeyin. Kendinizi dış dünyaya açmaya çalışın. Önümüzdeki on gün içinizde saklı kalan arkadaş canlısı kişiyi ortaya çıktıkça, gelecek günleri daha sağlıklı biri olarak geçirebileceksiniz. Unutmayın; fanatiklik ruhunuza zarar verir ama kabullenicilik sizin işiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s