Düştüğümüz Yerleri Onarma Zamanı; Boğa Yeni Ay ve Burçlara Etkileri

Sevgili arkadaşlar, 26 Nisan günü Boğa burcunda bir yeni ay meydana gelecek ve etkisi iki hafta kadar sürecek. Boğa güven isteyen ve temkinli bir burçtur. Artık biliyoruz ki, her şeyin bir zamanı var. Koç yeni ayıyla bir heves yaşamaya başladık, terazi dolunayıyla sevelim sevilelim dedik ve şimdi boğa yeni ayıyla güvenmek istiyoruz. Artık savunmasız değiliz. Temkinle hareket ediyoruz. Ve bu sefer gökyüzü de bizden yana. Aslında evren hep bizden yana, biz sadece farkına varmıyoruz. Eğer neyi neden istediğimizi ve neyi neden yaptığımızı bilirsek evrenin aslında hep bizimle olduğunu biliriz.

Çünkü “Evren bizim kazanmamızı ister!“

Koç: Sevgili koçlar, bu aralar amacınız maddi konularda kendinizi güvenceye almak! Bunun için önce anlamalısınız ki siz her şeyin iyisine ve güzeline layıksınız. Kendinize değer verdiğiniz ölçüde parayı kendinize çekebileceksiniz. Bunun bir yolu da, ilişki kurduğunuz kişilerden gelen iyimserliği ve mutluluğu farketmek. Başkalarıyla beraber hareket etmeye açık olun ve onlarla gelişmeye çalışın. Göreceksiniz; para her yerden geliyor olacak!

Boğa: Sevgili boğalar, sizin için yılın en güzel zamanları. Kendinizi ortaya koymak ve amaçlarınızı kararlılıkla gerçekleştirmek istiyorsunuz. Tabii ki hepsi bir bir oluyor ama bu yolda giderken çevrenizden ve özellikle arkadaşlarınızdan gelen desteği sevgiyle kabul edin. Onların ne kadar değerini bilirseniz o kadar kendinizi güvende hissedersiniz. Desteklendiğinizi hissettikçe hem kendinizi daha sağlıklı hissedeceksiniz, hem iş yerinizde şansınız artacak.

İkizler: Sevgili ikizler, bu ara biraz içinize kapanmış olabilirsiniz. Ama hemen karamsarlığa kapılmayın çünkü siz içinize yöneldikçe aslında kendinizi iyileştiriyorsunuz. Sizin gibi sosyal ve herkesle bağlantılı olan biri için ise bu önemli bir ihtiyaç! Hem bu sayede kariyeriniz veya üstlerinizle alakalı sorunları çözmüş olabilirsiniz. Kendinize güvenin ve toplum tarafından sayıldığınızı hissedin. Bakın o zaman nasıl keyfiniz yerine geliyor!

Yengeç: Sevgili yengeçler, bu ara sosyallikten kafanızı kaldıramıyorsunuz. Arkadaşlarınız ve onlarla ilişkileriniz ön planda. Kendinizi onların yanında güvende hissediyorsunuz ve kadın arkadaşlarınızdan ayrıca destek görebilirsiniz. Bunları yaparken içinizdeki keşfetme dürtüsünü kaybetmeyin derim. Kendinize yeni ufuklar açacak kitaplar okuyun ve seyahatler edin. Ne kadar başarılı ve zengin olduğunu fark edeceksiniz.

Aslan: Sevgili aslanlar, bu ara aklınız fikriniz kendinize koyduğunuz hedeflerde. Hiç merak etmeyin, aldığınız risklerin karşılığını sabırlı adımlar atarak alacaksınız. Bunun için annenizden de size destek gelebilir. İş hayatınızla ilgili ani değişimler olsa da esnek olmaya çalışın. Duygularınızı ifade edin ki bağırsaklarınız zarar görmesin. Kısa seyahatler edin ve yakın çevrenizle zaman geçirin, çok daha iyi hissedeceksiniz!

Başak: Sevgili başaklar, bu ara hayatın anlamını arıyorsunuz. Bunun için biraz dine veya felsefi konulara yönelmiş olabilirsiniz. Ya da içinizde bavulunuzu alıp uzaklara gitme isteği doğuyor olabilir. Aslında bazen yeni ufukları keşfetmenin yolu ortaklık kurduğunuz ya da hali hazırda eşiniz olan kişilerle bütünleşmekten geçer. Onların bakış açısında uyum sağlarsanız hayatınızın bereketlendiğini göreceksiniz!

Terazi: Sevgili teraziler, bu ara korkularınızı yenerek kendinizi baştan yaratmakla meşgulsünüz. Bu sizin senelerdir uğraştığınız bir konu. Ruhunuzun derinliklerinize inip, yapmanız ve olmanız gereken insan olmakla uğraşıyorsunuz. Aslında günlük hayatınızın kontrolünü elinize almanız hayatınızda büyük değişikliklere yol açacaktır. İşte, o zaman insanlar üzerinde nasıl bir izlenim bıraktığınıza şaşıracaksınız.

Akrep: Sevgili akrepler, bu ara birilerinin arkadaşlığına çok ihtiyacınız var. Hatta adeta sanki akrep değilmişsiniz gibi yalnız kalamıyorsunuz. Aslında bu kendinizi iyi hissettiğinizin bir göstergesi! Uzun zamandır kendi dertlerinizle boğuşurken başkalarının da duygularını dinlemek ve onları anlamak size iyi geliyor. Bir de kendinize eğlenmek için biraz fırsat tanısanız içinizdeki bütün güzellikler ortaya çıkacak. Haydi, neşelenin!

Yay: Sevgili yaylar, bu ara çalışma koşullarınızdaki değişikler ile gündemdesiniz. Aslında bu ara varınız yoğunuz iş olmuş gibi duruyor, kapasitenizin üstünüze çıkıyorsunuz. Öncelikle dikkat edin, çok çalışayım diye sağlığınızı ihmal etmeyin. Mesela yaşam alanınıza yani evinize biraz daha değer verebilirsiniz. Olduğunuz yerleri güzelleştirmeniz sizi sosyal çevrede ve arkadaşlarınız arasında aranan biri yapacaktır!

Oğlak: Sevgili oğlaklar, bu ara eğlence nerede siz oradasınız. Aslında bunca zamandan sonra bu sizin en büyük hakkınız. Sevin, sevilin, coşun ve hayatın tadını çıkarın. Hatta çevrenizde bir çocuk gördüğünüz an onunla zaman geçirmeye çalışın. Ama bunları yaparken kardeşlerinize de zaman ayırmayı unutmayın. Hatta küçük seyahatler yapabilirsiniz. Görün, ara sıra kontrolü bırakmanız kariyer anlamında da yükselmenizi sağlayacak!

Kova: Sevgili kovalar, bu ara kendinizi en güvende hissettiğiniz yer eviniz ve ailenizin yanı. Bu yüzden evden pek çıkmıyor gibisiniz. Aslında bu ihtiyacınızın sizi duygusal anlamda çok beslediği için hayatınızın her alanını olumlu destekliyor. Bir de kendinizi ara sıra şımartsanız daha iyi olacak. Mesela çok sevdiğiniz ve sizi mutlu edecek alışverişler yapabilirsiniz. Parayı severseniz kendinizi çok uzaklara seyahatler yaparken bulabilirsiniz!

Balık: Sevgili balıklar, bu ara yakın çevrenizde aranan bir ismisiniz. Kardeşlerinizin hayatınızda rolü büyük. Onlarla fikir tartışmalarına girmek ve kendinizi özgürce ifade etmek hoşunuza gidiyor. Aslında siz kendinizi her yerde ortaya koyabilirsiniz. Yeter ki kendinizi sevin! Kendinizle ne kadar barışırsanız, dışarıya bıraktığınız izlenim o kadar iyi olur. Hem böylece siz de başkalarının resmen içini okuyor olacaksınız, sizden korkulur. :p

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s