3 Nisan, Hızlanma Haftası

Günaydın. Yeni bir haftada yine birlikteyiz. Olayların hızlı geliştiği dönemlere girdik ve daha da hızlı gelişebilecek dönemlere giriyoruz. Bildiğiniz üzere ilişkiler gezegeni Venüs zaten geriliyordu; bu ikili ilişkileri, tanışmaları ve evlilik kararlarını hızlandırdı. Bu hafta ise önce Satürn, sonra Merkür gerilemeye başlayacak. Haberler hızla yayılacak ve yapılanma isteğimiz artacak. Biliyorsunuz ki aslında gezegenler geri gitmez, hareketleri yavaşlar. Ama biz dünyadan olan bakışımızla onları geriliyor gibi görürüz. İşte bu yüzden bu haftanın konusu “gerçeklik”le ilgili. Belki dünyada işler biraz hızlı gidiyor ve biz kendi algımızla gezegenlerin hareketlerini yavaş buluyoruz. Kendi dünyamızda yarattığımız gerçekliği yaşıyoruz. Bu yüzden bu hafta bir durup yaşadığımız her şeyi sanki kendimiz yaratmışız gibi düşünürsek eğer, olaylara tamamen farklı bir bakış açısıyla bakmış oluruz. Bu da bize bu hafta en çok ihtiyacımız olan bakış açısı derinliğini kazandırır. Hayat akıp gidiyor, her an yeni ve değişiyor. Değişelim, yenilenelim ve kendimizi olduğu gibi kabul edelim. Güzel bir hafta olması dileğiyle, sevgiler! 🙂

Haftanın Sözü: “Benim gerçekliğim bir bakış açısından başka bir şey değildir.”

Haftanın Sorusu: Kendinize dışarıdan baktığınızda nasıl bir senaryo karakteri görüyorsunuz ve onun nasıl olmasını isterdiniz?

Haftanın Tavsiyesi: Bu hafta hayatı bir oyun, kendinizi de senaryonun bir oyuncusu olarak görmeye çalışın. Oyuncuyu tanımaya ve onu mutlu eden şeyleri bulmaya ve ona yaptırmaya çalışın.

Haftanın Günleri: 

Pazartesi: Ay gün boyu Yengeç burcunda, duygusal ve hassas olabileceğimiz bir gündeyiz. Vatan ve millet konuları ön planda olabilir. Sabah saatlerinde iletişim rahat akacaktır. Akşam saatlerinde dua etmek ve dileklerlerde bulunmak için güzel saatlerdeyiz. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise kendi içimizde çelişkiler hissedebilir veya kadın erkek ilişkileri zarar görebilir. Bugün en güzeli huzurlu bir şekilde akşamı geçirip erken yatmak gibi duruyor! 🙂

Salı: Ay yeniden Yengeç burcunda, hayata koruyarak adapte oluyoruz. Duygularımız değişken ve bu bizi fevri yapabilir. Sabah ve öğle saatleri biraz gergin geçebilir. Fakat akşamüstü itibariyle özel ve sosyal ilişkiler açısından tatlı zamanlar. Duygusal olarak evrende hassas bir akış var ve biz de onu içimizde hissedebiliriz.

Çarşamba: Ay Aslan burcuna geçiyor ve iki gün boyunca kendimize güvenimiz tam olacak. Bugün geçen haftanın aksine toplantılar ve anlaşmalar yapmak için uygun bir gün değil. Bugün çalıştığınız ve iletişim kurduğunuz insanlarla anlaşamadığınız noktalar olabilir. Ya da birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Bunun farkında olursanız, olası sorunları önlemiş olursunuz. Akşam saatleri daha da rahat olacaktır.

Perşembe: Ay yine Aslan burcunda ve kendimizi hayata sunarak adapte oluyoruz. Hareketli ve aktif bir gündeyiz. Bugünün sabah saatlerine toplantılar ya da görüşmeler koyabiliriz. Karşımıza gelecek fırsatları değerlendirelim. Öğle saatleri Ay Mars karesi olayları kızgınlaştırabilir. Bu da bizim ani hareket etmemize sebep olabilir. Yine de bugünü genel olarak verimli geçirebiliriz.

Cuma: Ay Başak burcuna geçiyor ve günün son günü de üretmeye ve çalışmaya devam ediyoruz. Tanışmalar ve anlaşmalar için yine şanslı bir gündeyiz. Hayata eleştirel gözlerle bakıyor ve olayları çözmeye çalışıyoruz. Bugün kadersel bir takım olaylar yaşayabiliriz.

Cumartesi- Pazar: Haftasonu gökyüzünün enerjileri pek de iç açıcı ve parlak görünmüyor. Özellikle iki gün boyunca ilişkiler yönünden sert enerjiler söz konusu. Bu haftasonundan geçen haftasonundan aldığımız güzelliği beklemeyelim. Daha tedbirli hareket edelim. Özellikle pazar günü genel olarak dünya ve önemli isimlerle ilgili bir takım gelişmeler ya da güç çekişmeleri olabilir.

Haftanın Şarkısı:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s