13 Mart, Arınma Haftası.

Haftanın Enerjisi: Hafta boyunca dün yaşadığımız dolunayın enerjisini hissedebiliriz. Duygularımız değişebilir, ümitsizliğe kapılabiliriz ve oturan boğa gibi öfkemiz içimizde büyüyebilir.

Haftanın ilk iki günü Ay Terazi burcunda olacak. İkili ilişkilerimizi Ay Venüs karşıtlığı biraz bozabilir. Bunun dışında hayata uyumlu ve dengeli yanımızla adapte oluyoruz.

Çarşamba günü ise öğlen 13.05- 18.10 arası Ay boşlukta, sonrasında Akrep burcuna giriyor. Perşembe ve Cuma günü konsantrasyon gereken tüm işlerde çok başarılıyız.

Cuma gecesi boşlukta olacak Ay Cumartesi sabahı Yay burcuna giriyor. Haftasonunu iyimser, umutlu ve eğlenceli geçirebiliriz. Özellikle Cumartesi günü ikili ilişkiler bakımında çok şanslı olabileceğimiz bir gün. Venüs’ün gerilediğini ve her an her yerden karşınıza eski bir aşkınız çıkabileceğini unutmayın. Önleminizi alın, evden makyajsız çıkmayın. :p

İyi haftalar!

Haftanın Sözü: “Kimseden sürekli yardım bekleme. Bu seni miskin yapar. Ayakların varken yürümek için halen dua ediyorsan ya ayakları tanımıyorsun ya da yürümek istemiyorsun demektir. Samimiyet yürümektir.” -Kubilay Aktaş

 Haftanın Sorusu: Hizmet etmeniz için neyi bilmeniz gerekir?

 Haftanın Tavsiyesi: Bu hafta içinde bulunduğunuz tüm koşulları ve durumları bütün gerçekliğiyle kabul edin ve sonra işinize yaramayan her duygudan, olaydan ve kişiden vazgeçin. Kullanmadığınız eşyaları verin, nerelerde israf ediyorsunuz bunu gözlemleyin. Bunlara dikkat ederseniz daha özgürce ve arınmış bir şekilde hayal kurmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca aranızda diyete ve spora başlamak isteyenler varsa bu hafta bunun için çok uygun bir hafta. Bahar gelmeden evinizdeki, bedeninizdeki, iş yerinizdeki bütün tozlardan kirlerden arındırın kendinizi. Kalp kırıklıklarınızı iyileştirin. Sizi üzen insanları hayatınızdan çıkarın. Kendinize koyduğunuz sınırları fark edin. Daha güzelini, daha fazlasını ve daha iyisini yaşayabilirsiniz. Kendinize izin verin.

Haftanın Şarkısı:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s