Kova Yeni Ay ve Burçlara Etkileri: Bir Mucize Olsun.

Sevgili Arkadaşlar,

28 Ocak günü saat 03.07’de Güneş ve Ay Kova burcunun 8°’inde kavuşacak. Yöneticisi Satürn Yay’da ve Balık’taki Venüs’le kare, Mars 29° Balık’ta.

Bu Yeni Ay’da bir mucize bekliyoruz arkadaşlar. Aranızda ben mucizelere inanmam diyen olabilir, ya da inansa da uzun zamandır bir mucize yaşamamış olanlar olabilir. Ama ben size söyleyeyim… Mucize nedir biliyor musunuz? Mucize her an, her yerdedir. Tamamen sizin bakış açınızla ilgilidir. Şaşkınlık ve canlılık seviyenizle ilgilidir.

Robin Sharma bunu şöyle anlatmış: “Bir şeylere daha yüksek perspektiften baktığında, birbiriyle ilgisiz sandığın şeylerin aslında bağlantılı olduğunu görebiliyorsun. Bence bu bir mucize. Çünkü bak, mucize dediğin, baktığın şeyleri farklı biçimde görmeni sağlayan zihinsel bir değişimden başka bir şey değil. Hayatını yeni açılardan görmeye sürekli açık olduğun zaman, oluşmaktaki mucizeleri de görebilirsin. Ne kadar açık olursan o kadar fazla hayatın süresince karşılaştığın görünüşte ilgisiz şeylerin, aslında çok daha geniş ve tutarlı bir sistemin parçaları olduğunu fark ediyorsun. Ben bunu mucize sayıyorum.”

Yeni Ay zamanları hayatımızın bazı alanlarında yeni enerjiler olur. Kova yeni ayında ise bu yenilikler ikiye katlanabilir. Çünkü kova burcunun kendisi yenilikle ilgilidir. Önümüzdeki iki hafta ise ideallerimizi gerçekleştirmeye, uzun zamandır cesaret edemediğimiz radikal değişimleri hayatımıza sokmaya ve kendimizi en özgün şekilde ortaya koymaya hazırız.

Biz şimdi, şu anda sevgi olmayı seçersek emin olun ki iki hafta sonra sevgiyle yaptığımız her şeyin karşılığını aslan dolunayında alacağız.

Sevgiler. (Yazıdaki altıntılar Robin Sharma’nın Ermiş, Sörfçü ve Patron kitabından alıntıdır.)

“Kafanın içinden çıkıp kalbine doğru yaklaşıyorsun. Zaten tüm cevaplar da orada yaşar. Kafanın içinde yaşamak, hayatını sağlamcı yaşamaktır. Her şeyi düşünmeye çalışırsın. Planlar yapar, kaygılanır, geçmişinden, şimdiki zamanında ve geleceğinden yakınırsın. Nelerin olabileceğini, nelerin olacağını analiz etmek için öyle çok zaman harcarsın ki, yaşaman gereken hayatı yaşamana zamanın kalmaz. Hayattan bir şeyleri öğrenmenin ideal yolu, sana sunulan her saniyenin içinde var olmaktır- oysa düşüncelerine takılmışsan onu yapamazsın.”

“Yüreğini açmak demek, sevgiyle yaşamak demek- insani olanaklara açık olmak, hayatının mükemmel açılışına güvenmek ve daha canlı olmak. Hayatının mucizesi içinde yaşamaya başla, çevrendeki tüm parlaklığa hazır olman gerek. Bu gerçekten gücünün yeteceği bir seçenek. Yüreğini açmak aynı zamanda içgüdülerine daha sık güvenmek, ikide bir hayatlarımıza girip çıkan sürprizlere açık olmak demek. Beklenmeyeni hoş karşılamak, seni bekleyen tüm mucizelere açık olmak.”

“Belki de yeni bir işleyiş sisteminin zamanı gelmiştir. Dakikalarının daha çoğunu kalbinden yaşamak gibi. Daha çok sevgi ol, bak, inan bana, yepyeni bir dünyaya giden altın kapılar önünde açılacak. Hayatının tümünü içindeki en derin yerden yaşamaya başlayıp kendi olduğun kişiyi sevdiğinde, her şey iyiye doğru değişecek. Hayatını bir sevgi meditason gibi yaşa– başkalarına sevgi, kendine sevgi, dünyaya sevgi.”

 

Burçlara Etkisi:

Koç: Önümüzdeki iki hafta sosyal konularda daha aktif olmak isteyeceksiniz. Sizi tutan mı var? Gezin, görün, koşun ve tüm hayallerinizi gerçekleştirin sevgili koçlar. Asosyallik size hiç yakışmıyor, arkadaşlarınızı yeniden hatırlama vakti geldi!

Boğa: Önümüzdeki iki hafta kariyeriniz veya annenizle ilişkiniz konusunda devrim niteliğinde değişiklikler yapabilirsiniz. Bugüne kadar attığınız adımları artık sabirleştirme zamanı. Bunu sizden daha iyi kim yapabilir?

İkizler: Önümüzdeki iki hafta ruhsal yönünüzle daha haşır neşir olacaksınız. Artık yaptığınız yolculuklardan mı, aldığınız eğitimden dolayı mı bilmem ama hayat görüşünüz yenileniyor. Bu da bütün ilişkilerinizi yakından etkiliyor.

Yengeç: Önümüzdeki iki hafta yoğun duygulara sahip olabilirsiniz. Bilinçaltınızla dost olun ve uyumadan önce hayat yolculuğunuzla ilgili merak ettiklerinizi kendinize sorun. Cevap alacağınıza hiç şüpheniz olmasın!

Aslan: Önümüzdeki iki hafta ilişkileriniz ve ortaklarınızla ilgili yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Geleceğe yönelik adımlar atmak için harika bir zamandasınız. Sadece her şeyi kişisel algılamamaya ve işbirliği yapmaya açık olun!

Başak: Önümüzdeki iki hafta günlük hayatınıza veya çalışma koşullarınıza bir takım değişiklikler getirme zamanı geldi. Uzun zamandır neyi kendiniz için arzuluyor ve yapmıyorsanız artık başlatın. Kendinizi sevdikçe her şey daha da güzelleşecek.

Terazi: Önümüzdeki iki hafta keyfinize diyecek yok gibi gözüküyor. İçinizdeki çocuğu uyandırdıkça hayatta daha canlı oluyorsunuz ve dolayısıyla aşk hayatınız renkleniyor. Kalıbınıza sığmamak size iyi gelecek!

Akrep: Önümüzdeki iki hafta aileniz ve babanızla olan ilişkileriniz tazelenecek efendim. Aslında siz bu alanda özgürlüğünüzü buldukça her şey dengeye oturuyor. Yeter ki egonuza yenik düşmeyin!

Yay: Önümüzdeki iki hafta kendinizi yakın çevrenizde fikirleriniz için savaşırken bulabilirsiniz. Bunun size vizyon kattığını unutmayın, sadece söz size geldiğinde kaba olmamaya dikkat etin. Özellikle kardeşlerinize karşı!

Oğlak: Önümüzdeki iki hafta maddi konularda mantıklı olmaya başlayacaksınız. Gelir gider hesaplarınıza kafa yordukça size gelmesi gereken paraların daha hızlı geldiğini göreceksiniz. Yeter ki her anlamda açık ve net olun!

Kova: Önümüzdeki iki hafta sizin zamanınız sevgili Kovalar. Amacınızı ve ihtiyaçlarınızı sağduyuyla belirleme zamanı. Sonrasında adımlarınızı güvenle atabilirsiniz. Yeter ki içinizdeki isyankarlığın yerini minnet duygusu alsın.

Balık: Önümüzdeki iki hafta biraz içine kapanık olabilirsin sevgili balık. E önümüz senin dönemin, ona hazırlık yapman için iç dünyanı temizlemen çok mühim. Yeter ki kendine ve dış dünyaya fazla soğuk olma!

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s