Aslan Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Etkisi: samimiyeti elden bırakmayalım.

Sevgili Arkadaşlar,

2 Ağustos günü saat 23.44’te Aslan burcunun 10º’inde Güneş ve Ay yan yana gelecek ve bir Yeni Ay oluşacak. Önümüzdeki bir hafta bu Yeni Ay’ın etkilerini hayatımızda görebiliriz.

Yengeç dönemini geride bıraktık, Aslan döneminden geçiyoruz. Bu dönemde bireysel olarak kendimizi ifade etmemiz çok önemli. Ve bunu yapmamız için de ihtiyacımız olan en önemli husus: samimiyet! Samimi olmak o kadar önemlidir ki, samimi olabilmek kulağımıza kolay gelse de aslında çok zordur. Çünkü insanın önce kendine samimi olması gerekir.

Samimi olmak her ağzına geleni söyleyebilmek değildir. Samimi olmak: kendini her şeyiyle olduğu gibi kabul etmektir. Mükemmel olmaksınız, mükemmel olmaya çalışmaksızın kendini bilmektir. Bundan sonra ise kendimizi olduğu gibi ifade edebiliriz. Karşımızdakilerin tavrını, tutumunu ve davranışlarını umursamadan kendimizi ortaya koymaktır.

Nasıl ki sanatçılar sahneye çıkar ve üstlerine düşen görevi hiç düşünmeden gerçekleştirirse bizim de bu aralar böyle olmaya dikkat etmemiz gerekiyor. Evet, sanatçılar sahneye çıktıkları zaman kendileri olmazlar ve rol yaparlar. Ama onlar bir performans ortaya koyduklarının farkındadırlar. Sahneye çıkarlar, ellerinden geleni yaparlar ve sonra selam verirler. Takdir seyirciye kalmıştır.

Gördüğümüz her şey, şahit olduğumuz her olay, tanıdığımız her kişi bu rüyanın bir parçası. Bakalım, uzaklaşalım, içine girelim, sevelim ve sarılalım. Gülelim ve şükredelim. Hayat bir oyun- biz doğaçlama yapıyoruz- rolümüz ise kendimiz olmak. Kendimizi olabilirsek, özümüze dönebilirsek başkalarına da kendileri olabilmeleri için ilham verebiliriz.

Herkesin sevgiyle kendini ifade ettiği bir dönem olması dileğiyle.

Burçlara Göre Etkiler (Yükselen burcunuzu da okuyunuz.)

Koç: Kendinize yeni hobiler edinin, hatta çocukken sevdiğiniz oyunları oynayın. Bu sizin hayat görüşünüzde bir takım değişikliklere yol açacaktır.

Boğa: Evinizde yenilikler yapın, mesela lüks eşyalar satın alın. Merak etmeyin, eşinizden size maddi destek gelecektir.

 İkizler: Kendiniz artık güvenle ifade edin ve ne istediğiniz konusunda kararlı olun. Bakarsınız partneriniz mesajı alır! 🙂

 Yengeç: Gündeminizde maddi kaynaklarınız var. Günlük hayatınızda veya çalışma yerinizde sorumluluk aldıkça para size koşarak gelecek.

 Aslan: Adeta bir yıldız gibi parlıyorsunuz. Kimliğinizi güvenle ifade ederken yaratıcılığınızdan yararlanmayı ihmal etmeyin!

 Başak: Bu aralar kendi içinize yönelmiş durumdasınız. Bu manevi yolculuğunuzda ise kendinizi en güvende hissettiğiniz yer eviniz, değerini bilin.

 Terazi: Yakın çevrenizden gelecek her türlü sosyalleşme teklifine “evet” diyin. Yeni arkadaşlar edinmek ve aranan bir enerji olmak size çok iyi gelecek!

 Akrep: Gelirleriniz konusunda korku yapmaktansa, onlara güvenmeyi seçin. Yepyeni bir sosyal statü sizleri bekliyor!

 Yay: Kollarınızı yeni kültürlere, inançlara ve ülkelere açın. Emin olun, bu süreçte kimliğinizi yeniden inşa ederken size çok yardımcı olacak.

Oğlak: Bugünlerde sezgilerinize kulak verin ve rüyalarını yazın. Başka evrenlerden size gelen mesajlar olabilir.

 Kova: Tüm gücünüzle ilişkinizi yeniden tazelemek istiyorsunuz. Bunun için sosyal hayatınızda ve arkadaşlarınızda biraz sınırlamalar getirmelisiniz.

Balık: Günlük yaşantınızda daha fazla enerji getirin. Bu sizin kariyerinizde sağlam temeller atmanıza sebep olacak

Aslan Burcu Yeni Ay Şarkısı: 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s