2023 Mayıs Ayı Burç Yorumları

Koç.. Mayıs ayında küllerinden doğacak. Bu ara ailevi meseleler sizi yoruyor olabilir. Miras, ortaklaşa paylaşım ve iş konularında bir sonuca ulaşabilirsiniz. Bunun için biraz tepkisel ve duygusal davranabilirsiniz, buna dikkat.. Mayıs’ın ortasından sonra ise gücünüzü eline alacaksınız. 2023’te kendinize kattıklarınızın maddi olarak karşılığını alma zamanı başlıyor. İştahınız ve yaşam keyfiniz artıyor olacak..

Boğa.. Mayıs ayının en öne çıkan burcu sensin.. Bu ay bittiğinde yaşamında verdiğin kararlar olacak. İlişkilerinde bir sonuç elde edeceksin; partnerinin seni tutkuyla sevmesini bekliyorsun. Bunun için senin de onu iyice anlaman gerek. Uzun zamandır yaşadığın farkındalıklar bu ay en yüksek seviyeye ulaşıyor. Bir düşün, geçmişi kurcala ve sakinle… Artık sen eski sen değilsin ve bunu ifade etmeye yavaşça hazırlanıyorsun. Mayıs ortasından sonra hayat sana neye sahipsen daha fazlasını verecektir. Kendine ve sahip olduklarına inan…

İkizler.. Mayıs ayına iş koşullarında gerçekleşecek değişimlerle başlayacaksın. Bunlar senin elinde olmayan şeyler olacak. Ayrıca beslenme ve gündelik düzeninde köklü değişimler yapma ihtiyacın olabilir. Bu ay bol bol kendi kendine kalıp düşünecek ve bu düşünceleri de kendine saklayacaksın. Her şeyin bir zamanı var ve şu an işin içinde çıkamadığın kaoslar zamanla düzelecek. Özellikle Mayıs ortası sonrası maneviyatını arttırmak sana çok iyi gelecek. Bol seyahat edeceğin yeni bir süreç başlıyor.

Yengeç.. Mayıs ayının bana kalırsa en keyfi yerinde olanı sen olacak. Evet; gökyüzünde bir şeyler oluyor ve belki sen de biraz dişlerini gösteriyorsun ama sence de bunun zamanı gelmedi mi? Gücünü göster ve iddiaya gir.. Ay Tutulmasıyla bir aşk, bir çocuk haberi veya işinle ilgili bir ödül alabilirsin. Bu seni motive edecek. Bu ay güzelleşeceksin. Ne zamandır arkadaşlarınla yaptığın işlere ve teknolojiyi işini kullanman sayesinde ilerlemene odaklanacaksın. Burada gerekli düzenlemeleri yapman gerekir. Eski arkadaşlarını veya iş arkadaşlarını araman sayesinde önümüzdeki uzun süre şans senden yana olacak. Şans yüzüne gülmeye geliyor Yengeç! Özgün fikirlere yer ver!

Aslan.. Vov vov vov! Mayıs ayına belki biraz durarak ve duygusal krizlerle başladın. Bunların olması çok normal çünkü bir senedir yaşamın seni dürttüğü yerden bu ay resmen çekiyorsun. Birincisi Ay tutulmasıyla birlikte aile yaşamında, evinde ve duygusal ilişkilerde hissedeceğin yoğun duygular olacak. Bir ev değişimi, evde değişim veya bir ayrılık olabilir. Belki sana böyle derinden etki yapan duyguların sebebini daha derinden anlamak isteyebilirsin. Bunun yanında bu ay mesleğinle alakalı görüşeceğin kişiler ve almayı düşündüğün kararlar çok çok önemli. Çünkü kariyerinde ve hedeflerinde uzun bir süre bir büyüme yaşayacaksın. Ne zamandır burada yaptığın devrimleri büyütmenin tam zamanı ama ondan önce eski patronlarından veya bir otoriteden fikir almak iyi olabilir.

Başaklar.. Mayıs ayında geri giden yönetici gezegeniniz sebebiyle yaşam vizyonunu ve hayat felsefeni yeniden bir gözden geçireceksin. Eğitim ve medya gibi konularda para kazanmak için bazı arayışların olabilir. Ay Tutulmasıyla birlikte kararlarını verirken tamamen sezgilerin sana rehber olacak. Kardeş ve yakın çevrenle ilişkin derinleşebilir, bir kısa yolculuk yapmak sana ruhsal olarak iyi gelebilir. Önündeki yeni dönemde gideceğin bir sürü yeni yol ve tanıyacağın farklı insanlar ve diller olacak..

Teraziler.. Bu ay ailenizle ve evinizde çok sıcak gelişmeler olacak. Kendinizi iyi hissedecek ve ailenizle aranız iyileşecek. Ay Tutulmasıyla birlikte maddi konularda bazı değişimler olabilir; işinize daha çok asılarak ve kendinizi göstererek gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Bu dönem başkalarından gelecek para ve eşinizin maddi konularında olacak ani değişimler sizi de etkileyecektir. Burada yanlış anlaşılmalardan kendinizi koruyun ve birileriyle borç işlerine girmeyin. Ardından buradaki değişimler ve yenilikler sizi zenginleştirecek.

Akrepler.. Mayıs ayının öne çıkan figürleri arasında siz varsınız. Burcunuzda bir Ay Tutulması gerçekleşiyor, yaşam ne zamandır size bir şeyler anlatmaya çalışıyor. O yüzden hislerinize ve duygularınıza yer vermelisiniz. Mayıs ayının ilk on gününde duygusal ve tepkisel olabilirsiniz. Bu durum ilişkide alacağınız kararları da etkileyecektir. Eski sevgililerle iletişim kurabilir ve ilişki seçimlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Hiç beklemediğiniz biriyle bir ilişki başlayabilir. Bu kişi arkadaşınız veya internetten tanıştığınız biri olabilir. Ama tam karar vermek için 15 Mayıs’ı bekleyin. Göreceksiniz ilişkileriniz o kadar büyüyecek ki, karşınıza çıkan her kişi sizin uğurunuz olacak.

Yaylar.. Mayıs ayında bol bol çözülemeyecek gibi gözüken sorunlarla ve duygusal krizlerle uğraşacaksınız. Ama merak etmeyin; tüm bu karmaşalar sizi en sonunda daha güçlü kılacak. İkili ilişkilerde ve ortak yaptığınız projelerde bir süredir tüm gücünüzü ortaya koyuyor ve inisiyatif alıyorsunuz. Şimdi bunları yalnız başınıza sindirme zamanı..Bir yandan çalışma alanınızda ve sağlığınızda yapılan uygulamaları tekrar gözden geçireceksiniz. Burada yapacağınız müthiş ileri görüşlü hareketlerin sonuçlarını almaya başlayacağınız ay, işte bu ay..

Oğlak… Mayıs ayında birbirinden farklı gruplarda kendinizi bulabilirsiniz. Bunlar özellikle ruhsal olarak sizi etkileyecek gruplar ve arkadaşlıklar olacaktır. Arkadaşlıkları yeniden gözden geçirebilir ve bazılarıyla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Bu ay aşk hayatınız biraz karışık olacaktır. Ne zamandır aşkı farklı yaşamanız artık ön plana çıkıyor ve burada kafanızı kurcalayan durumlara daha çok odaklanıyorsunuz. Henüz karar vermenin sırası değil, ama az kaldı..

Kova.. Bu ay epey çok konuşulacak ve fark edileceksiniz. İşiniz gereği yapacağınız değişimler olabilir. İşi bırakma, veya işte başka bir görev alma gibi durumlar olabilir. Bu sizi biraz huzursuz edebilir. Bunun yanında evinizde ve duygusal yaşamınızda ne zamandır konuşmak istediğiniz ama konuşulmayan durumlar ortaya çıkacaktır. Ani yer değişimleri veya ev halkına isyan etme gibi durumlar olabilir. Büyük değişimin ve dönüşümün ilk ayak seslerini tam olarak bu ay göreceksiniz.

Balık… Mayıs ayında kendinizi ve inançlarınızı öyle güzel savunacaksınız ki, bu ayın kazananı sanki siz olacaksınız. Kardeş veya yakın çevreyle bazı konular ve geçmişte konular tekrar ve tekrar tartışılması gereken meseleler haline gelebilir. Eski bir komşunuzu yolda görürseniz şaşırmayın.. Sizi eskiye götüren her filme ve kitaba açık olun. Bu ay yeni eğitimlere başlayabilir ve farklı yerler görebilirsiniz ve bunların hepsi sizi çok ileri götürecektir. Sizin için oldukça aktif bir ay olacak!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s