16 Nisan Terazi Dolunay’ı

Terazi Dolunay’ı yaklaşıyor.
1 Nisan Yeni Ay’ı ile başlayan dönemin sonuçlarını bugünlerde alacağız.
Gündemde ilişkilerimiz, sosyalleşme ve sanat olacak. Ortaklaşa işlerden ortaya çıkan ve kalplere dokunan işler olabilir..

Bugünlerde gökyüzüde su etkisi çok yoğun. Neyi neden yaptığınızı bilmeden bir takım kaoslar ve karışıklıklar içinde bulabilirsiniz kendinizi. Özellikle eski aşklar, belki kapanmayan yaralar ve bilinç dışında kalan durumlar yaşamınızı işgal edebilir.

10 Mayıs itibariyle yepyeni bir dönem başlıyor herkes için; bu yüzden bu yeni dönem öncesi ruhsal bir arınma yapmak gerekiyor. Bugünlerde kendinizi kimlerle konuşurken, neler düşünürken ya da neleri çözemiyorken bulursanız onları çözün derim. Çünkü sonra hep başlatma ve yenilenme enerjisi olacak..

Dolunay’a geri dönersek.. Dengelerin yeniden dengeye geleceği, gerçek duygularla yüzleşeceğimiz ve bazı alanlarda ani haberler alacağımız bir on beş gün bizleri bekliyor.

Haydi hayırlısı…

Terazi Dolunay’ı Yaklaşırken Neler Yapılabilir?

  • Güzelliğinize yatırım yapın. Sizi güzel hissettirecek giysiler giyin. Saçınızla oynayın, kuaföre girin… 
  • İlişkilerinizde hangi durumda olduğunuzu gözlemleyin. Nasıl geliştirmek istediğiniz üzerine düşünün..
  • Çatışmaları olaylarda barış yanlısı olun.
  • Sosyalleşin. Dışarı çıkın ve yeni insanlar tanımaya açık olun. 
  • Bir ilişkiniz yoksa nasıl bir ilişki istediğinizi hayal edin. 
  • Ait olduğun tüm grup, arkadaşlık ve ailedeki zıtlıkları dengelemeye çalışın
  • Ve gülümseyin…

BURÇLARA ETKİSİ:

Koçlar 16 Nisan Dolunay’ı ilişkilerinizi heyecanlı bir hale getiriyor, heyecanlı mısınız? Belki platonik bir aşk açığa çıkar ya da gizli saklı yaşamaya çalıştığınız bir ilişkiyi resmi bir hale getirirsiniz. Bu Dolunay uzun zamandır yaşamınızı değiştiren etkileri devreye sokuyor!

Boğalar; bu Dolunay ile daha sağlıklı yaşamaya ve günlerinizi daha verimli geçirmeye ihtiyacınız olacak. Çalışma saatlerinizde bazı değişimler olabilir. 2018’den beri burcunuzda olan Uranüs sizi şok ediyor. Sanki eski yaşamınızdan ve alışkanlıklarınızdan kopuyorsunuz. İşte bu dönemde de yine kendinizle alakalı büyük farkındalıklar yaşayacaksınız. Artık siz; eski siz değilsiniz. Bunu kabul edin ve yaşamınızı bir üst seviyeden yaşamaya başlayın. 

İkizler; bu Dolunay ile kendinizi gösterme, yeteneklerinin farkına varma ve coşkunuzu iletme günleri sizi bekliyor. Bu on gün yalnızsanız aşık olabilirsiniz. Evliyseniz çocuklarla alakalı bazı gelişmeler yaşanabilir. Sevmeye ve sevilmeye ihtiyacınız var ve artık ilişkinizi başkalarıyla da paylaşmaya hazırsınız… 

Yengeçler, Cumartesi Dolunay’ı ile ev konularında bazı değişimler yapma ihtiyacı hissedeceksiniz. Ama bunu artık ufak tefek değişimler olarak düşünmeyin. Tutumlu olarak da sizi mutlu hissettiren yerlere taşınabilir veya evinizi daha kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Aslan; bu Dolunay ile çok gezecek ve aktifleşeceksiniz. Size çok iyi gelecek bir on günün içindeyiz. Konuşmak, gezmek ve insanlarla görüşmek bu dönem en çok ihtiyacınız olan şey. Ayrıca duygusallığınız da artabilir. 

2018’den beri kendi işinizi kurma ihtiyacınızı ve işte daha özgür olma ihtiyacınız var. Bu on gün buna bağlı kararlar alabilir ve bunu başkalarına duyurabilirsiniz. 

Başak; bu Dolunay ile hem iyi hissedecek hem hislerinize karşılık bulabileceksiniz.. İlişkilerde romantiklik tavan yapıyor. Siz ise artık ne yaşamak istediğinizi biliyorsunuz. Beraber olduğunuz kişiyle aranızdaki özel bağı hissedecek ve yaşama yeniden inanacaksınız.

Teraziler 16 Nisan Dolunay’ı ile beraber gözler üzerinizde olacak. İhtiyaçlarınızı belirleyecek ve kendinizi göstermek için bazı planlar yapacaksınız. Tabii bir yandan aile ve ev konusundaki yapılanmalar da planlarınızı değiştirebilir. Sorunlarla kaçma ve onlarla yüzleş.

Akrep; bu Dolunay ile sizi en mutlu edecek şey bu on gün maneviyat olacaktır. Sessizleşmek, meditasyon yapmak ve Allah’a yakınlaşmak size huzur verecek. Hiçbir şeyi zorlamayacaksınız.  

2018’den beri ilişkilerle alakalı her şey çok ani bir şekilde gelişiyor olabilir yaşamınızda; şimdi de bu dönem yine karşı taraftan ani haberler duyabilir veya radikal kararlar verebilirsiniz. 

Yay; bu Dolunay ile arkadaşlarınızın sizi ne kadar sevdiğini göreceksiniz. Aileniz kadar sizi düşünen dostlarınızın olması size güven verecektir. Hatta bu on gün alacağınız kararlarda arkadaşlardan ve ekiplerden destek alabilirsiniz. 

Oğlaklar cumartesi günü kariyerinizde parlıyor olacaksınız. Tabii bunun etkisini iki hafta boyunca yaşayacaksınız. Bir süredir emek verdiğiniz her şeyin karşılığını alacaksınız. Bol beğeni toplayabilirsiniz. Sakın gevşemeyin ve çalışmaya devam edin. Güçlendiğinizi hissediyorsunuz.

Kova; bu Dolunay ile eğer bir süredir yurtdışı ile alakalı konulardan haberler bekliyorsanız bunlarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beraber olduğunuz kişiyle neden bir araya geldiğinizi, bunun spiritüel anlamını araştırabilirsiniz. Ayrıca bir seyahat planı da gündeminize gelebilir. 

Balık; bu Dolunay sizin hislerinizi çok güçlendiriyor olacak. Bu dönem kendinize ve duygularınıza ekstra özen gösteriyor ve adeta kendi kendinizin üstüne titriyorsunuz. Bunu da hak ettiniz. bu on gün eşle veya aileyle olan ortak mal mülk konularında halletmeniz gereken işler olabilir. Eğer sevgilinizle aranız bozuksa ayrılık rüzgarları esebilir. Buna hazır değilseniz kırılan parçaları birleştirmeye çalışın.. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s