19 Nisan Haftası

  • 19 Nisan haftası başlıyor! Peki bu hafta ne olacak? Son bir aydır enerjik, hızlı ve atılgan bir süreçteydik. Bu hafta itibariyle daha sakin, içe dönük ve etkiye açık bir tutumda olacağız. Başladığınız projelerin devamını getirecek ve maddi konulara yoğunlaşacaksınız.
  • Bütün bunları yapmadan önce bu hafta kişisel gezegenlerin büyük gezegenlerden aldığı büyük baskıyla ani harcamalar olabilir. Karamsar ve sabit düşünmek depresyona davetiye çıkarabilir. İlişkilerde ise ani kopuşlar ve soğumalar olabilir. “Biraz mesafe lazım her yakın şeye…” modu aktifleşiyor.
  • Haftaya özel bir açıyla başlayacağız. Bu açıyla beraber sözde kalan anlaşmalar, fikirler ve imzalar önem kazanacak ve tamamlanacak. “Ah şunu söylemedim, karar veremedim, adım atamadım.” diyorsanız Pazartesi ve Salı günleri elinizden geleni yapacaksınız. Yapılması gerekeni yapın!
  • Özellikle 29º Koç ve Terazi’de gezegeniniz varsa önemli konuşma, anlaşma, seyahat veya eğitimle alakalı konulara daha fazla odaklanacaksınız.
  • Haftanın büyük bir çoğunluğunda ise 10º’de Boğa, Akrep, Kova ve Aslan burcunda kişisel gezegenleriniz varsa yaşamınızda sürprizler daha fazla kendini gösterecektir. İlişkilerinize ve yaşamınıza bir reform getirmek isteyeceksiniz.
  • Haftasonu ise 13º ‘de Venüs veya Güneş’iniz varsa aşk sözcükleriyle ve itiraflarıyla yaşamınıza bir heyecan çekebilirsiniz.
  • 23 Nisan itibariyle Mars Yengeç’te olacak; Yengeçler geçtiğimiz dönem içsel olarak kendiyle savaştı. Belki hiç bilmediği ve onun arka planda gerçekleşen olaylar oldu. Bu dönem kendi hakkını ve isteklerini savunacak. Yapabildiğiniz kadar duygusal şantajı yapın Yengeçler, çünkü kazanmak için her yol mübah olacak!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s