Mars Başak ve Burçlara Etkileri (18 Ağustos- 4 Ekim)

Tanrıların savaşçısı Mars 4 Ekim’e kadar Başak burcunda olacak. Bu süreçte daha sağlıklı, verimli ve düzenli olmaya çalışacağız. Yeni beslenme- egzersiz programları yapmak, çalışma ortamını düzene sokmak ve gündelik hayatta daha disiplinli olmak için harekete geçeceğiz. Bu etkinin farkında olarak planlarınızı buna göre yapabilirsiniz. Olumsuz etkileri arasında ofis ortamında gerginlik, sağlık konularında fazla hassas olmak ya da gündelik hayatta küçük kazalarla karşılaşmak olabilir. 
Unutmayın; rutin, hijyen, mantık tabii ki iyidir ama bunlar olmuyor diye huzursuzluğa gerek yok! Bu dönemde burçlar;

Koçlar fazla çalışkan olacak. Ama çok çalışacağız diye sağlığınızı ihmal etmeyin piliz! 0 tolerans bu dönem sizin şarkınız olacak. 

Boğalar aşk meşk konularında hızlanıyor. Çocuk sahibi olma istekleri artabilir. Eğlen güzelim… Ama müsrif olma…

İkizler taşınma, tamirat gibi konularla uğraşıcaklar. Aile içi tartışmalar olabilir. Biraz fazla duygusallık sizi alıngan yapacaktır. Sakin… 

Yengeçler işleriyle ilgili anlaşmalar ve toplantılar yapmak için harekete geçecekler. Bu dönem düşüncelerini toparlamak için önce dağınık olması gerektiğini bilsinler. 

Aslanlar bu dönemde özellikle ilişkilere tereddütle yaklaşabilirler. Parasal açıdan biraz cimri olacaksınız, ama belki de gerekli olan bu.

Başaklar olabildiğince çalışkan ve prensipli olmak için hareket edecekler. Sağlıklarına önem vermeye başlıyorlar. Birazcık benmerkezci olmanın zararı yok.

Teraziler kendilerini geri planda tutacak ve tartışmalarda sessiz kalacaklar. Zaman zaman huzura ihtiyaçları olacak. Birazcık karamsarlık olabilir.

Akrepler sosyal gruplarda ve organizasyonları faal olacaklar. Kendilerini her zamankinden çok öne sürecekler. Hümanistliğinizi gösterin.

Yaylar bu dönem patron- müdür gibi otoritelerle tartışmaya çok müsait olacaklar. Mesleki başarı onları motive edecek. Hırs yapmak bazen iyidir…

Oğlakların tanıştıkları yabancı insanlar ve farklı kültürler onları hayata bağlayacak. Fanatiklik ve kibirden uzak durmalılar. Bu dönem hareketsiz bir anları bile olmayabilir. 

Kovaların kıskançlıkları ve şüpheli duyguları artabilir. Para konularında daha paylaşımcı ve tutumlu olmanın yollarını arasınlar. 

Balıklar özellikle ilişkilerle ilgili sorunlar yaşayabilirler. Bu dönem karşılarında kişilere gerektiğinde “hayır” demeyi öğrenmeliler. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s