19 Ağustos Haftası Burç Yorumları

  • Geçtiğimiz mükemmel haftadan sonra pek de mükemmel olmayan bir haftaya giriyoruz. Aslında ilk birkaç gün hoş ve tatlı geçecek. Ama Perşembe’den itibaren işler biraz karışabilir…
  • Öncelikle ilk iki gün Ay Koç’ta olacak; yapacağı açılarla iki akşamı da pek sosyal geçirebilirsiniz. Özellikle Salı akşamı aşka şans verin. Güzellik, estetik işlerinizi halletmek için Salı öğleden sonrayı kullanabilirsiniz.
  • Çarşamba ise haftanın en şanslı günü olmaya aday. Merkür Jüpiter üçgeni sayesinde aslında iki üç gün çok güzel işlere imza atabilirsiniz. Seyahat planları yapabilirsiniz. Bugün ayrıca Ay Boğa’da Başak’taki Mars ile üçgen yapacak. Oooo! Çok verimli ve bereketli bir gün olacak. Her türlü alışverişten, gezmeden, anlaşmadan ve tanışmalardan kazançlı çıkacaksınız.
  • Perşembe işler biraz daha zorlaşmaya başlıyor. Sabit fikirli düşünceler yüzünden tartışmalar yaşanabilir. Cuma 17.32’ye kadar Ay boşlukta sonra İkizler’e geçiyor. Bu haftasonu genel olarak zihinsel olarak stresli ve huzursuz geçecektir. Pazar ise 9.58’den sonra Ay boşlukta olacak.
  • Bu arada Mars Başak’ta, etkisini kısaca buradan okuyabilirsiniz!

Koçlar haftaya pek bir aktif başlayacaklar. Salı akşamı aşk açısından siz ayrıca şanslı olacaksınız. Ayrıca özellikle Salı- Perşembe arası isminizi duyurabilir ve eğlenceli seyahatler organize edebilirsiniz. Çarşamba- Cuma arasında verimli olacaksınız. Haftasonu ise özellikle iş- güç yüzünden sinirlerinizi çok bozmayın. Ufak tefek tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Boğalar haftaya biraz arka planda başlayacaklar. Salı günleri aileleriyle duygusal paylaşımlarda bulunabilirler. Çarşamba- Cuma çok atak ve girişken olacaklar. İlişkilerinizdeki problemleri Çarşamba çözmeye çalışın, Perşembe ise tartışmalardan uzak durun. Haftasonu parasal konularda çözmeniz gereken sorunlar sizi bekliyor olacak. Genel olarak sizi sıkıştıran tüm ilişki ve davranışlardan arınacaksınız.

İkizler haftaya çok sosyal ve radikal kararlarla başlıyor. Keyifleri son derece yerinde olacak. Etkili iletişim tarzları onların sosyal olarak dikkat çekmesini sağlıyor. Çarşamba günü ilişkiler ve ortaklarınızdan olumlu haberler alacaksınız. Sevgilinizle kısa yolculuklar planlayabilirsiniz. Çarşamba- Cuma arasında biraz daha içinize döneceksiniz. Haftasonu ise kendi ihtiyaçlarınız ve aileniz arasında kalabilirsiniz. Muhtemelen biraz hırçınlaşacaksınız.

Yengeçler haftaya işe güce konsantre olarak başlayacaklar. Çok da olumlu sonuçlar elde edecek ve iyi anlaşmalar yapacaklar. Bunlar onlara para olarak geri dönecek. Çarşamba- Cuma arası arkadaşlarınızla zaman geçirme fırsatı bulacaksınız. Özellikle Çarşamba günü vereceğiniz maddi kararlar ve üretken fikirler sayesinde çalışma alanınızda olumlu etkilere sebep olacaksınız. Haftasonu ise her zamankinden biraz daha içinize kapanık olabilirsiniz. Meditasyon yapın.

Aslanlar haftaya oldukça neşeli ve iyimser başlayacaksınız. Kimse bu halinizi bozamaz. Özellikle hayata olan bakış açınız sizi daha da sevgi dolu biri yapacak. Bu ara zaten çok popülersiniz. Çarşamba günü ithalat ihracat- yurtdışı- eğitim gibi konularda çok şanslı haberler alabilirsiniz. Sizin için destekleyici günler. Perşembe otorite figürleriyle tartışma olasılığınız var. Patronunuz ya da babanız… Haftasonu ise özellikle arkadaşlarınızla yaşayacağınız anlaşmazlıklar size yavaş yavaş yeni kararlar aldıracak.

Başaklar haftaya kararlı bir şekilde başlayacaksınız. Mars zaten burcunuzda ilerliyor! Motivasyonunuz oldukça yüksek. İçsel konuşmalarınız ve sezgileriniz parasal anlamda size yol gösteriyor. Çarşamba günü edeceğiniz tüm dualar ve prensipli davranışlarınız size güç verecek. Bunu aklınızdan çıkarmayın ve inanın. Cuma ve haftasonu mesleğiniz ve hedeflerinizle ilgili sizi düşünmeye itiyor. İçsel huzura sahip olmak için kariyerinizde aktif olmanız gerektiğini fark edin.

Teraziler haftaya uyumlu ve tatlı bir başlangıç yapıyorsunuz. Keyfiniz yerinde; sosyal parlaklığınız ilişkilerinizi de olumlu etkiliyor. Karşınızdakini anlamanız sayesinde olaylara farklı bakabiliyorsunuz. Çarşamba günü sosyal medya, reklam ve ticaret gibi konularda çok şanslı olacaksınız. Bol bol bilgi alışverişi yapın. Perşembe kıskançlık yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz. Cuma’dan itibaren ise son birkaç haftayı bir değerlendirin ve ahlak anlayışınız üzerinde bir düşünün. Bazen esnek olacağım diye fazla mı uçarı oluyorsunuz?

Akrepler haftaya çok çalışkan ve verimli bir başlangıç yapacaksınız. Hiç şüpheniz olmasın. Bu özellikle hayatınızdaki rutin ve beslenme düzeni hakkında alacağınız kararlarla ilgili olacak. İş arkadaşlarınız ve patronlarınızla iyi anlaşacaksınız. Çarşamba günü avans alabilirsiniz, yaşasın! Perşembe genel olarak tartışmaya açık bir gün, yapmacık davranışlara ne işte, ne aşkta tahammülünüz olmayacak. Cuma ve haftasonu miras, eşinizle ortak paralar gibi konularda çözmeniz gereken şeyler olduğunun farkına varacaksınız. Yönetici olmak istiyorsanız belki bir şeylere katlanmak zorundasınız…

Yaylar haftaya pek çok keyifli ve rahat başlıyorlar. Onlar için son derece aşk dolu, fırsatı bol ve yeni bir hafta olacak. Jüpiter’in göremedikleri iyi yüzünü artık görmeye başlıyorlar. Hem de aşkta, işte, her yerde… Daha ne olsun. Yeni arkadaşlar edinebilirler, ilişkilerinde üst düzeylere gelebilirler. Bu hafta hayat size sizin gibi epey gülümsüyor. Cuma ve haftasonu ilişkilerinizde fazla hoşgörülü olmak canınızı sıkabilir. Ama özgür olmanın bir yolu da belki biraz budur… Hedeflerinizi belirlemeden önce ilişkinizde açık olmaya çalışın.

Oğlaklar haftaya biraz korkuyla ve endişeyle başlayacak. Böyle evlerinden çıkmak istemeyecekler. Ama hayat onları harekete geçiriyor. Duygularından çok öğrenecekleri var. Çarşamba günü artistik yeteneklerinin iyice farkına varıyorlar, onlar zaten ruhsal olarak çok geliştikleri bir dönemdeler. Artık ruhunuz havalara çıkacak herhalde. Cuma ve hafta sonu sağlık, beslenme gibi konularda göz artı ettiğiniz davranışları fark edeceksiniz. Eğer dayanıklı olmak istiyorsanız hayat standartlarınızla ilgili yeni kararlar almalısınız!

Kovalar haftaya çok aktif başlıyor. Onları durdurabilene aşkolsun. Çok sosyal ve dışa dönük bir şekilde birkaç gün geçirecekler. Özellikle Salı akşamı ilişkiler anlamında çok şanslılar. Çarşamba çok geliştirici fırsatlar onları bekliyor olacak. Özellikle eşinizden dostunuzdan aldığınız desteklerle hayallerinize yaklaşacaksınız, harika! Perşembe günü yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Cuma ve haftasonu eğer aşkta fazla hırslı davrandıysanız bunların sonuçlarını yaşayacaksınız. Detaylara önem vermezseniz istediğiniz anlayışı göremezsiniz!

Balıklar haftaya verimli ve çalışarak başlıyorlar, aferin onlara! Özellikle aşkta tutkulu olmak onlara güven veriyor. Sevgililerine güveniyorlar ve inanıyorlar. Çarşamba parasal olarak güçlenecekler ve bu direkt mesleklerine yansıyacak. Jüpiter onları mesleki olarak tepelere çıkarıyor, acaba bu iyi enerjiden olumlu bir şekilde yararlanıyorlar mı? Gözlerinizi açın. Cuma ve haftasonu ailenizde ve evinizde duygularınızı konuşamıyorsanız, ya da onlardan çok etkileniyorsanız bundan uzaklaşmak size iyi gelebilir. Artık hayatınızın kontrolünü elinize alın!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s