Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı İlişkisine Astrolojik Yorum

Herkese selam! Bugünlerde Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın haritalarını inceledim. Bunu yapmak için biraz geç kalmış olabilirim. Ama ne demişler, “Geç olsun, güç olmasın.”

Şimdi şunu söylemem gerekiyor ki biraz kıskandım! 🙂 Yani iki insan bu kadar mı birbiri için doğabilir buna şaşırdım. Tabii çok uyumlu ve ilginç ilişki haritaları oluyor, ama bu başka bir şey… Kavuşumlar, üçgenler, bir de aynı derecelerde olan benzerlikler… Allah nasıl yaratıyor, ne yapıyor da bu insanlar birbirini buluyor? Gerçekten ilginç… Bu nasıl bir sistem? Maşallah diyelim ve sadede gelelim…

Şimdi!

  • Şeyma tabii ki bir Yengeç kadını; kadın gibi kadın. Dişiliği, anneliği ve aşkına olan bağlılığı ile meşhur. Acun ise tam bir İkizler erkeği; iletişim yeteneği, konuşkanlığı ve medyanın vazgeçilmezi olması buradan geliyor.
  • İkisinin haritasında da Güneş Merkür kavuşumu var; bu onları akıllı, esprili ve konuşkan yapıyor.
  • İkisinin de Ay burçları Akrep; bu yüzden maddi manevi güçlü olmak onlar için çok önemli. Ancak bu şekilde kendilerini güvende hissediyorlar. Ayrıca bu birbirlerine tutkuyla bağlı olmalarını ve kaynaşmalarını sağlıyor. Kısacası duygularını derin ve gizemli yaşayan insanlar.
  • Şeyma’nın Juno’suyla (ruh eşi asteroidi) Acun’un Ay’ı- Şeyma’nın Kuzey ay düğümü ile Acun’un şans noktası kavuşuyor. Birbirlerine şans getiriyorlar.
  • Şeyma’nın Mars’ı 22º, Acun’un Venüs’ü 23ºKoç’ta. Meali; Şeyma’nın içindeki eril ile Acun’un içindeki dişil birbirlerine sarılmış durumda ve aynı dili konuşmaktalar. Şeyma atak ve girişken; harekete geçen ve geçiren konumunda. Acun’a cesaret ve girişken aktarıyor. Zaten erkekmişçesine futbol oynaması ya da spor çok meraklı olması buradan geliyor. Acun ise Şeyma’ya huzur veriyor.
  • Şeyma’nın Venüs’üyle ise Acun’un Güneş ve Merkür’ü kavuşuyor. Bu Acun’u neşelendiren ve keyiflendiren bir gösterge… Şeyma ise Acun’un yönetme becerilerinden ve karizmasından etkileniyor. Acun ise Şeyma’nın insani ve sevgi dolu enerjisinden keyif alıyor. Birbirlerinin duygu ve düşüncelerini iyi anlıyorlar. Aralarındaki iletişim akıllıca ve hoş. Acun Şeyma’nın uyumundan, estetiğinden ve güzelliğinden hoşlanıyor. Şeyma ise Acun’un zeka, algılama ve pratik oluşunu takdir ediyor.

Güvenilir ve uzun vadeli bir beraberlik onlarınkisi. Yargılarını bir kenara bırakmışlar ve birlikte büyüyorlar. Tüm kusurların içideki kusursuzluğu bulmuşlar. İçlerindeki saf yanı görüyorlar ve hem kendilerini hem birbirlerini oldukları haliyle kabul etmişler. Birbirlerine iyimserlik duygusu aşılıyorlar. Başkalarının ne dediklerini bırakmışlar ve sadece kendi kalplerine güveniyorlar. Bugünlere de öyle gelmişler. Kimseden, hatta birbirlerinden bile etkilenmeden kendileri olabiliyorlar. Bu da kimlik duygularını daha da fazla güçlendiriyor. Dışarıdan her şey yolunda gözüküyor. Eğer birbirlerine karşı dürüstlerse ve kendileri gibi özgürce hareket edebiliyorlarsa yani sağlıklı bir şekilde büyüyebiliyorsa ne mutlu onlara!

Şeyma şu an zirveye tırmanıyor. Şubat 2020 sonrası yurtdışına bile açılabilir! Acun ise çok çalıştığı bir dönemden geçiyor. 11- 19 Aralık ikisi de yaptıklarıyla ya da ilişkileriyle çok konuşulacak.

Bakalım, heyecanla izliyor olacağız. Mutluluklar Şeyma ve Acun!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s