Haziran Ayı ve Burç Yorumları

Merhaba! Haziran ayına giriyoruz. Haziran ayında Güneş çoğunlukla İkizler burcunda olacak, 22′sinden sonra Yengeç‘e geçiyor. İkizler burcunda bulunan Merkür ise 13 Haziran itibariyle Yengeç burcuna geçiyor. Kısacası bir nostalji, aile saadeti ve vatan sevgisi hem bilinç, hem düşünce düzleminde önemli yer tutacak. Neyse ki Yengeç burcunda ilerleyen Venüs 14′ü itibariyle Aslan‘a geçecek ve bu duygusal havaya biraz denge getirecek. İlişkilerde gurur, gösteriş ve etkileme arzusu önem kazanmaya başlayacak. Bir yandan Mars ise ay boyu Kova’da ilerliyor olacak. Hatta 26‘sı itibariyle gerilemeye hareketine başlıyor. Bu demek oluyor ki genel olarak 26 Ağustos’a kadar toplumsal ve sosyal sorunlar yaşanabilir. İnsanların hak ve özgürlük için mücadele etmeleri engellenebilir. Teknoloji gibi konularda sorunlar yaşanabilir. Sosyal medya ya da teknoloji yüzünden birilerinin başı belaya girebilir. Kişisel olarak da herkes kendi hayatında bazı alanlarda özgürlük için mücadele edebilir. Mars’ın Retro hareketi genel olarak mücadele gücünü zayıflatır ve sabit bir burçta olması öfke enerjisini doğurabilir.

Koç: Sevgili Koçlar, ay başında hayatınızın önemli bir yerini tutan kardeşlerinizin ve yakın çevrenizin yerini ay ortası itibariyle aileniz alacak. Evinizle daha fazla ilgilenecek ve ebeveynlerinize karşı daha şefkatli olmaya başlayacaksınız. Bol bol nostalji yapabilir ve bunun sizi duygusallaştırmasına sebep verebilirsiniz. Ay ortası itibariyle ise sizi heyecanlandıran ve etkileyen bir aşk yaşamaya başlayabilirsiniz. Ya da ilişkiniz varsa çok daha sıcak günler sizi bekliyor olabilir. Ay boyu Mars’ın 11. evinizde olması dolayısıyla arkadaşlarınızla çok fikir tartışmalara girmeye müsait olacaksınız. Kendinizi sosyal ortamlarda tabii ki öne sürün ama ay sonu itibariyle kendinizi biraz da frenlemeye çalışın. Kısacası dolu bir ay sizi bekliyor!

Boğa: Sevgili Boğalar, Mayıs ayının sonuna doğru gelirlerinize ve bütçenize yoğunlaştınız. Bol bol hesap kitap işleri ve yatırım yaptınız. Haziran ayının başında da aynı etkiler devam edecek. 13 Haziran itibariyle ailenize ve kardeşlerinize zaman ayırmaya başlayacaksınız. Bol bol kısa gezmeler yapabilirsiniz. Ayrıca kafanızda evle ilgili birtakım projeler, dekorasyan işleri varsa bu ay bunları hayata geçirmek için çok uygun olacak. Mars ise ay boyu 10. evinize ilerliyor olacak. Kariyer konusunda atılım yapmaya çok müsait olacaksınız. Aklınızdakileri yapın ve gücünüzü kullanın çünkü ay sonu itibariyle bu işler biraz yavaşlayacak. Kısacası sizi bol bol evinizi güzelleştireceğiniz ve yakın çevrenizle zaman geçireceğiniz bir ay bekliyor, sevgiler!

İkizler: Sevgili İkizler, Mayıs ayının sonuna doğru hayatınızı şöyle baştan ele almaya başladınız. Bu Haziran ayında da devam edecek. Amaçlarınızı tek tek gerçekleştiriyor ve hayallerinize ulaşıyorsunuz. Haziran ortası itibariyle harcamalarınız çoğalacak. Gelirlerinizi iyi düzenlemeniz gerekecek ve para konuları ön plana gelecek. Bir yandan kardeşlerinizle alakalı olumlu gelişmeler yaşayabilir, akrabalarınızla daha yakın ilişkiler kurabilirsiniz. Ay boyu 9. evinizde ilerleyen Mars yurtdışı, hukuk ve yüksek eğitim ile alakalı konularda sizi uğraştıracak. Bu işleri ay sonu olmadan halledin derim. Kısacası para işleriyle meşgul olacağınız, parlayacağınız ve bunu sevdiklerinizle paylaşayacağınız bir ay sizi bekliyor.

Yengeç: Sevgili Yengeçler, Mayıs ayının sonuna doğru daha sessiz ve sakin bir şekilde yaşama devam ettiniz. Düşüncelerinizi pek dile getirmiyorsunuz. Bu Haziran ayının başında devam edecek. Yani biraz daha kendi düşüncelerinizle kalacaksınız. Fakat Haziran ortası itibariyle yavaş yavaş kendinizi ortaya çıkarmaya başlayacaksınız. Zira Güneş burcunuza gelecek. Özellikle 22’sinden sonra kimse sizi tutamayacak. Bir yandan Venüs’ün ikinci evinizde olması size biraz lüks harcamalar yaptırabilir. Kendinizi şımartmak isteyeceksini. Mars ise 8. evinizde ilerliyor olacak; bu demek oluyor ki başkalarının parasıyla ve miras işlerine girişeceksiniz. Ya da ölüm ötesi konular konusunda cesur olacaksınız. Kısacası küllerinizden doğduğunuz bir ay olacak!

Aslan: Sevgili Aslanlar, Mayıs ayının sonuna doğru yeni sosyal çevrelere girmeye ve farklı insanlar tanımaya başladınız. Burada tanıdığınız insanlar size hayatınızda destek oluyor. Bu etkiler Haziran ayında da devam edecek. Ayın ortalarına doğru ise kendinize dış dünyaya biraz kapatacaksınız. Duygusal dünyanız hakkında daha fazla düşüneceksiniz. İmajınızda bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız bu ay sizin için çok uygun. Ay boyu ilişkilerinizi etkileyecek Mars sizi partnerinize karşı biraz inatçı davranan biri yapabilir. Her şeyi pat pat diye söylemek yerine biraz uzlaşma yanlısı olun ve onu anlayın. Özellikle ilişki ve ortaklıklarla ilgili problemleriniz varsa ay sonuna kadar halledin. Kısacası sosyal olarak başlayacağınız ama ayın ortaları itibariyle biraz daha kendi içinize çekileceğiniz bir ay sizleri bekliyor!

Başak: Sevgili Başaklar, Mayıs ayının sonuna doğru kariyeriniz adına çok olumlu adımlar attınız. Bu Haziran ayında da devam edecek. Hedeflerinize tek tek ulaşacak ve böylece daha fazla isminizi duyurabileceksiniz. Ay ortası itibariyle arkadaşlarınızla daha fazla zaman ayırıyor olacaksınız. Zamanınızın çoğunu arkadaşlarınızla beraber geçirebilirsiniz. İlişkilerinizde partnerinizi çok daha derinden sevmeye başlayacaksınız. Gizli aşk yaşamaya açık bir ay sizi bekliyor. Ayrıca Mars’ın 6. evinizde ilerliyor olması çalışma alanınızda yeni işlere girişeceğinizi vurguluyor. İş arkadaşlarınızla sorunlarınız varsa bunları halledin çünkü sonrasında bu kolay olmayacak. Kısacası öncelikle kariyerinize önem vereceğiniz ve sosyalleşeceğiniz bir ay sizleri bekliyor.

Terazi: Sevgili Teraziler, Mayıs ayının sonuna doğru din, felsefe gibi konularla ilgilenmeye başladınız. Yazıyor, çiziyor ve bunları çevrenizle paylaşıyorsunuz. Bu etkiler tüm hızıyla Haziran’da da devam ediyor olacak. Seyahat planı yapabilir ve yabancı ülkelere gidebilirsiniz. Ay ortası itibariyle ise mesleğinizle ilgili yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Bir yandan Venüs sizi sosyal olarak çok sevilen ve aranan biri yapacak. Arkadaş olabileceğiniz biriyle bir aşk yaşamaya başlayabilirsiniz. Mars’ın ise 5.evinizde ilerlemesi çocukları olan Teraziler için çocuklarıyla ilgili uğraşması gereken konular verebilir. Ya da aşk konularında biraz fazla risk alabilirler. Kısacası bilgilerinizi paylaşacağınız ve kariyerinizle ilgileneceğiniz bir ay sizleri bekliyor!

Akrep: Sevgili Akrepler, Mayıs ayının sonuna doğru miras işleri gündeminizdeydi. Bu haziran başı da devam edecek. Ayrıca krizlerle beraber değişmeye devam ediyorsunuz. 13 Haziran itibariyle özellikle uzun yolculuklar planlayacak ve bol bol seyahat edeceksiniz. Zaten ayın sonun doğru tüm odağınız yabancı yerler ve kültürler olacak. Bu sizin ufkunuzu açacak. Bir yandan Venüs’ün 10. evinizde olması mesleğinizle insanları çok etkileyeceğinizi gösteriyor. Bunu ayın 14’ü itibariyle çok net bir şekilde görmeye başlayacaksınız. Mars’ın 4. evinizde ilerliyor olması ise taşınma ya da evle ilgili bir değişim konusunda size cesaret verecek. Kafanızda böyle planlar varsa Ay sonu gelmeden yapmanız iyi olur. Çünkü sonrasında Mars’ın geri hareketi ev ve aile ilgili konularda sizi biraz saldırgan bir şekilde harekete geçirebilir. Kısacası gezeceğiniz, göreceğiniz ve işinizle dikkatleri çekeceğiniz bir aydasınız!

Yay: Sevgili Yaylar, Mayıs ayının sonuna doğru ilişkileriniz konusunda son derece aktif olmaya başlamış olmalısınız. Yeni bir ilişkiye başlamış olanlar, ya da birilerinden haber almış olabilirsiniz. Haziran da bu şekilde başlayacak. 13 Haziran itibariyle ise daha sezgilerinizin güçlü olacağı ve başkalarının paralarıyla ilgileneceğiniz bir döneme gireceksiniz. Bir yandan Venüs’ün 9. evinizde olması bekarlara yabancı kökenli bir aşk getirebilir. Göz önünde olacağınız ve kendinizi gösterebileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Mars’ın üçüncü evinizde olması kardeşlerinizle ya da yakın çevrenizden birileriyle beraber bir takım işlere girişmenize sebep olabilir. Aklınızda böyle bir fikir varsa bunu hayata geçirin. Çünkü ay sonunda Mars’ın gerilemesiyle işbirliği yapmanız zor hale gelecek. Benden söylemesi! 🙂

Oğlak: Sevgili Oğlaklar, Mayıs ayının sonuna doğru çalışma alanızda ya da sağlığınızla ilgili yeni kararlar aldıysanız Haziran’da bunu devam ettiriyor olacaksınız. Yeni fikirler ve projeler bulabilirsiniz. 13 Haziran itibariyle ise aklınız biraz ilişkilere gidiyor olacak. Eğer yalnızsanız karşınıza sizi anlayan ve konuşmaktan zevk alacağınız biri çıkabilir. Bir ilişkiniz varsa da ayın ortası itibariyle ilginiz partnerinize doğru kayacak. Bu ay tutkulu olacaksınız! Mars’ın kova burcunda ilerlemesi ise para konusunda efor sarfetmenize sebep olacak. Gelirlerinizi arttırmak isteyeceksiniz. Ay sonuna kadar bu konuda bütün planlarınızı yapın çünkü Mars’ın geri hareketiyle beraber gelirleriniz konusunda uğraşmanız gereken sorunlar ortaya çıkabilir. Sonrasında zaten para konusunda hırs yapmamanız gerekecek. Kısacası hem ilişkinize, hem sağlığınıza önem verdiğiniz bir ay sizleri bekliyor.

Kova: Sevgili Kovalar, Haziran ayına oldukça neşeli ve aktif bir şekilde başlıyorsunuz. Mayıs ayının sonlarına doğru da bu enerjiyi hissetmiş olmalısınız. Ay ortası itibariyle ise sağlığınıza ve çalışma koşullarınıza önem veriyor olacaksınız. Yeni bir beslenme düzenine başlamak, hayatınızı yeniden düzenlemek için Haziran ayını kesin değerlendirin derim. Bu ay fazla fazla çalışacaksınız. Aşk açısından son derece olumlu gelişmeler olacak! Venüs karşınıza çok etkileneceğiniz ve sizi mest edecek birini çıkarabilir. Ya da bir ilişkiniz varsa onunla eğlenceli vakitler geçireceksiniz. Mars burcunuzda ilerlemekte ve ay sonu Retro hareketine başlayacak. Bu genel olarak sizi biraz durduracaktır. Mayıs ortasından beri uğraştığınız işler yeniden gündeme gelebilir. Haziran sonuna kadar Mars’ın size verdiği enerjiyi ve gücü kullanın çünkü sonrasında bu biraz zor olacak. Kısacası çalışacağınız, enerjinizin yükseleceği ve aşk açısından güzel bir aydasınız!

Balık: Sevgili Balıklar, Haziran ayına evinize ve ailenize odaklanarak başlayacaksınız. Bir taşınma ya da ev düzenlenme gibi konular gündemde olabilir. Ay ortası ise aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler söz konusu olacak. Kendinizi daha çok anlayacak ve ifade edebileceksiniz. 14 Haziran itibariyle ofisinizin ya da çalışma alanınızın dekorunu değiştirebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde tatlı yemeye de çok meyilli olacaksınız. Mars ay boyu 1ç2. evinizde olacak, özellikle sonra retro hareketi uzunca bir dönem sizi gizliden gizliye gerebilir. İçinize attığınız öfkeler ve arkanızdan iş çevirenler gün yüzüne çıkacaktır. Bu dönem mümkün olduğunca güçlü olmalısınız ve öfkenin ruhsal anlamda sizi yormamasına özen göstermelisiniz. Kısacası bu ay bir ay yandan duygusal hayatınız genişlerken, bir yandan psikolojik olarak kendinize dikkat etmeniz gerekir.

Burçların Anlatımları Videoları Burada:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s