Alişan Astroloji Haritası Yorumu

Herkese selam!

Senelerdir Türkiye halkı olarak Alişan’ın evlenmesini bekliyormuşuz da haberimiz yokmuş. Herhalde onun İkizler burcu olduğunu bilmiyorduk. E Ay burcunun Balık olduğunu hiç bilemeyiz tabii ki! Çünkü bu bilgiler onun ruh halinin kolayca değişebildiğini ve onun çift karakterli olduğunu gösteriyor. Zaten Alişan’ın gerçek ismi de bambaşkaymış… Sanırım İkizler burcu olunca doğuştan çift karakterli oluyor insan. Şaka şaka =)

İkizler burçları, özellikle erkekleri tabii ki kolay değildir. Ama sevdiklerinde gerçekten severler. Şimdi Alişan da bildiğiniz üzere aşk meşk konularıyla çok konuşulduğu için Alişan’ın haritasına bakalım dedik. Elimizde Eda Erol’un doğum tarihi olmadığı için sadece Alişan üzerinden yorum yapabileceğim.

Senelerin Aynalı Tahir’i, delikanlılığın kitabını yazmış çocuk… Bakmayın onun böyle ün yaptığına… Aslında içinde büyük bir savaşçı var diyebiliriz. Ama bu onun inançları ve düşünceleriyle ilgili. Onlar için gerçekten savaşmaya hazır ve kararlarında çok sabit biri Alişan. Aslında bu inançlar ve ruhsal yön Alişan’a şu ana kadar şans getirmiş gibi duruyor. Ara sıra onun çok hareketsiz kalmasına sebep olmuş olsa da, belki de hareketli olsaydı çok sansasyonel biri olacaktı. Özellikle aşk konularında!

Alişan’ın içinde müthiş tutkulu ve romantik bir erkek yatıyor. Bilmiyorum onun ne kadar farkında ve onu ne kadar dışarı çıkarabiliyor, ama öyle! Duygusal, hassas ve empati gücü yüksek biri; dışarıda bir şey olduğunda hemen sünger gibi onu çekiyor ve başkalarının dertleriyle dertlenebiliyor Alişan. E hal böyle olunca da ikili ilişkiler kolay olmuyor onun için. Çok verici, işbirliğine çok açık ve karşındakinden kolayca etkilenen biri Alişan. Bu yüzden onun çok talep eden ve ona karışan değil de, onunla bu hayatı paylaşacak birine ihtiyacı var. Yani kesinlikle karşısındaki kişinin çok akıllı ve kendini geliştirmiş biri olması gerekiyor. Kısacası Alişan’dan daha az sorunlu olursa ne mutlu onlara!

Ah ah, yazık ediyoruz gül gibi çocuğa…

Şaka şaka… Türk anneleri gibi erkekleri tutmayacağım tabii ki. Özellikle bir İkizler erkeğini! :p Sadece birinin haritasına bakınca onu anlıyorsunuz. Ben de o yüzden şu an bu duyguları yaşıyorum.

Alişan’ın haritasında Güneş ve Venüs aynı derecede kavuşum halindeler. Bu da onun aşk meşk ve evlilik işlerini biraz karışıtırıyor.

Bu Venüs’ünün yani evlilik gezegenin biraz zarar gördüğünü gösteriyor. Şöyle düşünün ki, kocaman Güneş bütün ışıklarıyla Venüs’ü bastırıyor. Aslında bu onun sevgiye, güzelliğe ve evliliğe ne kadar fazla değer verdiğini gösteriyor. Ama astrolojide Güneş’e bu kadar yakın olan gezegene yanık gezegen deriz. Yani Güneş’e o kadar yakın olmak bazen çok da iyi değildir. Kendi egosundan ya da ışığından içindeki sevgiyi ya da değeri göremez. Venüs kaybolur gider… Tabii ki bunu fark edebilir ve düzeltebilir. Zaten dediğim gibi aslında sevmeye ve sevilmeye çok önem veren ve bunları da çok seven biri Alişan. Sadece İkizler burcunda olduğu için bazen fazla mantıklı davranmaya çalışıyor. Hatta duygularını dinlemiyor ve direkt mantığıyla hareket etmeye çalışıyor bile diyebiliriz.

Alişan’cım, tabii ki mantığını da kullan ama duyguların olduğunu unutma lütfen! İlişkilerinde iletişime ve samimiyete ne kadar önem verdiğinin farkındayım. Ama mantık başka, duygu başka… Evlilik bir iş anlaşmasından ziyade iki insanın duygusal olarak birbirlerine söz vermesi gibi bir şey sonuçta, bu yüzden senden duygularını dinlemeni ve onları takip etmeni talep ediyorum.

Dikkatini çekmek istediğim diğer bir nokta ise birileriyle çalışırken, (Çağla Şıkel’le senelerce sunduğun program gibi) ne kadar başarılı olduğunu ve kendini ne kadar gösterebildiğini hatırla! İşte aslında biriyle hayat arkadaşı olmaya başlarsan da aynı yaratıcılığı ve mutluluğu göstereceksin. Başkalarından yardım almayı ve biraz da risk almayı unutma lütfen.

Aralık sonu Alişan’dan ve ilişkilerinden daha çok bahsedeceğiz gibi duruyor. İnşallah güzel güzel bahsederiz ve Alişan da bize ve tüm gençlere yaptıklarıyla ve hayatıyla hep örnek bir insan olur. Şimdiye kadar olduğu gibi…

Teşekkürler Alişan ve mutluluklar!

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s