4 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Kadersel görevlerin alınacağı bir haftaya başladık. Kasım ayında hangi günler önemli buradan ulaşabilir ayrıca merkür gerilemesinin etkisini buradan okuyabilirsiniz.

Sevgili Koçlar, haftaya sizi yazarak başlamak çok zevkli çünkü hayatlarınızda ne olursa olsun hep hareket var. Ortaklaşa para evinizde gerçekleşen yeni ay bu hafta size oradan, buradan, eşten ,dosttan, ortaklarınızdan para akışını sağlayacak. Gelsin paralar:)

Sevgili boğalar, özel hayatınızda yeni ilişkiler, iş hayatınızda da yeni ortaklıklar söz konusu. Belki biri belki ikisi birden sizi şaşırtabilir. Bu yenilikler iş hayatında kariyerinizi , sosyal hayatta popülerliğinizi etkileyecek. Yani her türlü şans sizin yanınızda!

Sevgili İkizler, çalışma hayatı ve hayat standardınızdaki yenilikler bu hafta son hızıyla devam ediyor. Bu dönem güne daha erken ve zinde başlamak veya daha sağlıklı beslenmek gibi yeni kararlar almış olabilirsiniz. Bu kararlar veya belki de geleceğe dair kurulan hayaller – mesela bir tatil –  sizi bu hafta daha mutlu olmaya davet ediyor. Kontrol sizde!

Sevgili Yengeçler, aşk ve çocuk evinde bir yeni ay yaşadınız, yani tam sizlik:) Yeni bir bebek haberi almış olabilir ya da sevgiliniz bir anda size daha çok aşık olmuş olabilir:) Bu doğal olarak yaşama sevincinizi arttırdı. Bu hafta da eşinizden veya ailenizden gelecek ekstra paralar sayesinde kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz. Gururlanmak için çok nedeniniz var!

Sevgili Aslanlar, geçen haftanın yeni ayı hayatınızı kökünden değiştirecek kararlar almanızı sağladı. Bu hafta da sevgilinizden anlayış görecek – hayırdır inşallah! – ve ilişkinizle ilgili daha duygusal davranacaksınız. Bu iyi mi kötü mü siz karar verin:) Bu hafta atacağınız adımlar sizi er ya geç güvende hissettirecek. Hayata güvenin:)

Sevgili Başaklar, yazma, çizme, eğitim, iletişimle ilgili herşey hayatınızda son sürat devam etmekte. Sakın durmayın! Günleriniz çok yoğun ve verimli geçiyor, tam da sizin istediğiniz gibi. Bu hafta günlük hayatınızda yapacağınız değişimler, çalışma arkadaşlarınızı size desteği sayesinde mesleğinizi yavaş yavaş da olsa ilerleteceksiniz. Deneyime açık olun.

Sevgili Teraziler, paranızın kontrolünü elinize aldınız, para kazanma konusunda çok daha konsantresiniz. Bravo size! Bu hafta kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz, bunun için alternatif yollar bulacaksınız. Arkadaşlarınızı görmek size iyi gelecek, üretmeye devam!

Sevgili Akrepler, Akrebin herşeyiyle kendine odaklandığı bir dönemdeyiz, ne de olsa doğumgününü ayınız. Geçen haftadan beri kendinizle ilgili, hayatınızla ilgili aldığınız kararlar var mı? Büyük değişimlerin kapıda olduğunu hissediyor musunuz? Büyük değişim geçen hafta içinizde bu hafta da evinizde ve ailenizle ilişkilerinizde yaşanacak. Harekete geçin!

Sevgili Yaylar, geçen hafta yaşanan yeni ay sizi biraz kaygılandırmış ve karmaşaya sürüklemiş olabilir. Kontrolün sizin elinizde olmadığını farkettiğiniz her an gibi korkuya kapıldınız. Bu hafta kararlarınızda duygusallık ön planda olacak, hislerinize güvenin. Bu hafta en yakın arkadaşınız kardeşleriniz olacak. Onları sarıp sarmalayın.

Sevgili Oğlaklar, geçen hafta yeni arkadaşlar edinmiş olabilir, yeni umutların peşinde koşmuş olabilirsiniz. Bu sizi çok daha sosyal yapıyor. Devam eden bu etkiyle beraber harcamalarınız çoğalabilir. Kendini şımartmak isteyeceksiniz, ama yine de düşünmeden harcamamaya özen gösterin. Hedeflerinize adım adım gidin…

Sevgili Kovalar, geçen hafta geleceğiniz için yeni ve güçlü kararlar alacağınız bir döneme başladınız. Neler değişti, neler değişiyor ve geleceğinizi nasıl görüyorsunuz? Bu hafta devam eden bu etkiyle çevrenizdekilere duygusal tepkileriniz sert olabilir. Duygularınız yüzünüzden okunacak. İhtiyaçlarınızı belirleyerek yola devam etme vakti.

Sevgili Balıklar, geçen haftayla beraber kaç yaşında olursanız olun eğitime ve kendinizi geliştirmeye dair bir takım kararlar vermiş olabilirsiniz. Kendinizi aşmak istiyorsunuz. Bilgeliğinizi hayata göstermeye ve insanlarla paylaşmaya hazırsınız. Bu hafta kendinizi duygusal olarak yalnız hissetme ihtimaliniz yüksek. Bunun çözümü de duygularınızı paylaşmak. Tabi anlayana!