Akrep’te Merkür Gerilemesi 31 Ekim- 20 Kasım

Bugün 18.41 itibariyle çok bildiğiniz, şu meşhur Merkür gerilemesi başlıyor… En son Temmuz ve Mart aylarında gerilemişti. 2019 yılında sırayla tüm su burçlarına gerileyeceğini söylemiştim… Duygusal olarak muhtemelen bu aylarda zorlanmış olmalısınız. Mart’taki balık gerilemesi bol kaosa ve karmaşıklığa sebep verdi… Temmuz’un özellikle sonlarına doğru bol duygusal sömürü ve içinden çıkılamayan bir duygusallık vardı. Zorladı ama sonu daha bilinçli olmamızı sağladı. Şimdi nitekim diğer su burçlarına daha güçlü olan ama gücü bazen yıkıcı olabilen Akrep’te gerileyecek. Gerilemeye başladığı anın haritası iyi, ama İstanbul’a göre çıkan haritaya göre genel olarak ilişkiler, ortaklaşa paralar, borç, sigorta gibi konularda zorlanma olacaktır.

Merkür Akrep’te 27º’de gerilemeye başlayacak, 11º’de bu gerileme sona erecek. Öncelikle aranızda Akrep, Boğa, Kova ve Aslan’ın 11º- 27º arası kişisel gezegenleri olanlar bu gerilemeden en çok etkilenecekler arasında… Tabii Akrep bilinmeyene meraktır, ölüm ve ölüm ötesi okült konularla ilgilidir… Gizem ve sırlardır… Bu yüzden bu dönem medyada bol bol gökyüzünün- yıldızların gizemleri, doğa üstü konular haber olabilir. Ayrıca genel olarak herkes kendi içindeki gücü keşfetmeye çalışacaktır. Merkür gerilemeleri genel olarak iletişim, seyahat, anlaşma ve alışverişlerde sorunlara sebep olur. Akrep’te gerileyerek olması bu süreçte konuşmalarınızda daha sivri ve iğneleyici olabileceğinizi vurguluyor. Yıkıcı ve kıskanç düşünceler ortaya çıkabilir… Ama emin olun gizli olan bir şey kalmayacaktır. Bilinmeye merak hepten artacak. Dönüşüm isteyenler bu süreçten yararlansın… Ayrıca telefon açıp sizden banka bilgilerinizi isteyenlere güvenmeyin… Sigorta alım satım miras işlerinde sorunlar çıkabilir. Gerilemenin en heyecanlı kısmı tabii gelen ve ortaya çıkan eski sevgililer olacaktır. Zaten su burcu geçmişle alakalıdır. Artık bir yıldız gibi birden hayatınıza kayan insanlara karşı uyanık olun.

Umarım bu gerileme herkese, Dünya’ya ve tüm ilişkilere olabilecek en az zararı verir. Kalbinizde kırıklık, boğazınızda düğümlenen bir hıçkırık olmaması için tüm sorunları önce kendi içinizde yaşayın, sonra dışarıya yansıtın. Senden korkan senin gibi olsun Merkür gerilemesi! 😝

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s