25 Mayıs’a Kadar Susarak Savaşıyoruz

Mars 15 Nisan’dan beri Balık’ta, üç gün boyunca Balık’ın yöneticisi Neptün ile kavuşacak ve 25 Mayıs’a kadar bu burçta kalacak. Bu birkaç gün verilen sözler yerine gelmeyebilir, kime güvenip kime güvenemeyeceğinizi şaşırabilirsiniz. Eğer çoktan karışmış olan işler veya ilişkiler varsa bunlar iyice dağılabilir. Toplamaya veya düzeltmeye çalışmak yerine olduğu gibi bırakıp olana bakmak iyi olacaktır. Çok kafa yorduğunuz konuları Nisan ortasından beri akışa bırakmış olabilirsiniz. Bu “eylemsizlik” 25 Mayıs’a kadar işimize yarayacaktır. Ayrıca bu birkaç gün deniz kazaları ve sudan gelen bazı sorunlar olabilir. Nisan ortasından beri artan zehirlenmeler ise bu birkaç gün ekstra artabilir. Önlem almak iyi olur.

Önümüzde yeni yeni dönemler var. Öyle bir süreçteyiz ki aslında sürekli kendi içinde biten döngüler yaşıyoruz. Mesela bir tanesi 2011 yılına dayanıyor. Şu an bahsedeceğim ise 2000 Temmuz’da başlayan bir dönemin sonu… Eğer 2000 Haziran ortasına giderseniz bugünlerle alakalı fikir edinebilirsiniz. Tabii o zaman koşullar daha sertti ve acımasızdı. Şimdi ise tüm bu kaosu arkada bırakma cesaretiniz var. 2022 Haziran hepimiz için yeni başlangıçların bir yenisi olacak! 🙂 Şimdi inşallah o dönem olmayan şeylerle ilgili yeni başlangıçlar olacak. O zamanki Arap saçına dönen şeyler daha karamsar hissettiriyordu

25 Mayıs’a kadar Balıklar ne zamandır yaşadıkları kaoslardan sıyrılmak için harekete geçiyorlar. Enerjilerini olumsuza değil, olumluya veriyorlar.

Başakların ise ilişkilerindeki sorunlar iyice göze batmaya başlıyor. Partneriyle sürtüşmeler ve buradaki karışıklar onları iyice öfkelendiriyor olabilir. Çok dengeli bir dönemde değiller; özellikle ilişki ve evlilikle alakalı…

Koçlar ise bu dönem biraz geri planda hareket ediyorlar. Mayıs sonu ile beraber artık onları kimseler tutamayacak…

Akrepler aşk için ölmeli aşk o zaman aşk diyor.. Aşktan kör olmaya çok yakınlar.. Enerjilerinin arttığı bir dönemdeler.!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s