12 Kasım Boğa Dolunayı

12 Kasım 2019 saat 16.34’te Güneş ve Ay karşı karşıya geliyor. Güneş’in yanında retro Merkür, Ay’ın yanında ise Vesta var.. Bir yandan Satürn Neptün sekstili ve Mars Jüpiter seksili de bu Dolunay’a eşlik ediyor.

Odak ve akıl başkasının kaynaklarını yönetmeye yönelik çalışıyor. Ama asıl ihtiyacınız kendi kaynaklarınıza sahip çıkmak. “Benim param” demek…

Türkiye’ye göre çıkan haritaya göre de özellikle ilişkilerde, ortaklıklarda ve evliliklerde bu on gün benim senin dengesini kurmak kolay olmayacak. Partnerinize ve eşinize bu yüzden daha alıngan ve inatçı tepkiler verebilirsiniz. Yanlış anlaşılmara müsait bir atmosfer olacak.

28 Ekim günü atılan fikirlerin ve başlangıçların sonucunu göreceksiniz. Bu on gün boyunca! Ama YAVAŞ YAVAŞ… Sebat gerekicek, hem de bolca… Şu an ihtiyacınız olan şey güven ve geleceğe güvenle bakma arzusu…

Kararlarınız için acele etmeyin… (Özellikle para alışverişlerinde)

Ama bu demek değil ki hayal kurmayın, risk almayın… Hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Risk almaktan çekinmeyeceksiniz.

Yani bu Dolunay ile beraber önümüzdeki on gün ilişkilerde ve ortaklıklarda inatçılık, yanlış anlaşmalar ve küslükler görülebilir. Ama bir yandan parasal işler, pazarlıklar, alım satımlar gibi konularda uzun vadeli amaçların peşinde olacaksınız. İdeallerinizi hayata geçireceksiniz ve motive olmanız daha kolay olacak.

Vov!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s