Mars Terazi’de 19 Kasım’a Kadar Neler Olacak?

Savaş tanrısı Mars, hiç de alakası olmadığı Terazi burcuna girdi. 19 Kasım’a kadar diplomasi, adalet ve sosyal konular zarar görecek. Tabii ilişkiler de bundan nasibini alacak. İlişki kurarken farkında olmadan istekleri dayatmak ve manipüle edici davranışlarda bulunmak mümkün. Venüs Akrep ise Akrep’te; kimin eli kimin cebinde belli değil. Ayrılmalarını beklemediğimiz kişiler ayrılıklar ve kopukluklar yaşarken, bazı kişilerden hoş haberler alabiliriz. Tutku ve mücadele bazı aşklara iyi gelecek, bazı ilişkilerin sonunu getirecek. Bu dönem hem parasal, hem duygusal krizleri yönetebilen burçların ilişkileri devam ederken, bunları yönetemeyip hırsına ve öfkesine yenik düşenler ilişkilerine nokta koyacak.
Türkiye’nin Mars’ı zaten Terazi’de; özellikle 15 Ekim itibariyle Türkiye kendini daha cesur bir şekilde kendini savunmaya başlayacak. 10- 11 Kasım günleri ülkenin gündemi tartışmalar ve kışkırtmalarla yoğunlaşabilir. Zaten Merkür Akrep’te Kasım’da gerilemeye başlıyor. Venüs 10’unda Akrep’e giriyor, işler karışıyor…! 🙂 Hadi hayırlısı!

Koçlar bu dönemde ilişkilerinde bolca tartışma ve anlaşmazlık yaşayabilirler. 19 Kasım’a kadar partnerinize karşı inatçı olmayın ve ilişkilerinizi intikam duygusuyla yaşamaktan uzak durun.

Boğalar 19 Kasım’a kadar çok çalışacak ve yorulacak. Sağlıklarını ihmal edebilirler. Ama ilişkilerinizde sevgi gösterdikçe sevgi alacaksınız. Tutkulu günlere açık olun.

İkizler 19 Kasım’a kadar aşkta çok cesur ve fazla iddialı olacaklar. İlişkileri olmayanlar heyecan verici tanışmalar yaşayabilirler. Okul ve iş ortamlarında arkadaşlarıyla daha iyi ilişkiler kuracaklar.

Yengeçlerin bu dönem mücadele gücü zayıflıyor. Kariyerlerinden ziyade duygusal güvenliklerine ve evlerine enerji harcıyorlar. Aşkta ise güzel jestler, hediyeler ve övgüler alacaklar.

Aslanlar bu dönem sert konuşmaları ve dengesiz çıkışlarıyla dikkat çekebilir. Kardeş ve yakın akrabalarla aralarında soğuk savaş olabilir. Trafikte yavaş olmalılar. 

Başaklar bu dönem parasal konularda doğru karar veremeyecekler. Müsrif olmaktan kaçının. Bu size pahalıya patlayabilir. Yaptığınız kısa yolculuklar sizi memnun edecek.

Teraziler 19 Kasım’a kadar her an patlayacak bomba gibiler. İstedikleri huzuru bu dönem yakalamaları neredeyse mümkün değil. Bu yüzden bol spor yaparak kendilerini sakinleştirsinler.

Akrepler 19 Kasım’a kadar her şeyi içlerine atacak. Harekete geçmek için doğru bir zaman değil ama içlerinde ateşler çıkacak. Venüs onları güzelleştiriyor ve çekicikleri artıyor.

Yaylar bu dönemi en rahat atlatanlar arasında. Gizli aşklar yaşamaya müsait bir dönemdeler. Arkadaşlarıyla anlaşmazlıklar ve sosyal gruplarda tartışmalar yaşayabilirler.

Oğlaklar özellikle mesleki açıdan savaşmak isteyecekler. Ama bu savaş patronlarıyla tartışma yoluna gidebilir. Bu dönem arkadaşlarından bol destek ve sevgi görecekler.

Kovalar için iyimser bir dönem olacak. Hem iş hem seyahat anlamında daha aktif olacaklar. Sevdikleri işi bulabilirler. Bu dönem onları farklı kültürler ve insanlar harekete geçirecek.

Balıkların keyfi yerinde… Çoğu kişi çatışma halindeyken onlar uçağa binip yolculuk bile edebilirler. Ortaklaşa işlerden gelen paralar ekonomik kaygılarını azaltacak. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s