16 Eylül Haftası Burç Yorumları

Selamlar! Bu hafta gökyüzü bir açıdan iyi, bir açıdan tehlikeli… Biliyorsunuz Jüpiter Yay’da (Bu tabii ki genel anlamda iyi, etkilerini buradan okuyabilirsiniz.) Ama her iyiliğin içinde bir kötülük olduğu için, buradaki kötülük de Neptün’e kare yapacağı zaman ortaya çıkıyor. Daha öncesinde Jüpiter Neptün’e kare açı yaptığında İsveç’te bir camiiye saldırı olmuştu. Umarım yine böyle şeyler olmaz, ama bu tehlike mevcut. Çarşamba Satürn düz hareketine geçiyor, işler ve sorumluluklar hızlanacak. Hafta sonu ise eşyalarınıza, cüzdanınıza daha fazla sahip çıkmalısınız. Kafanız dalgın olabilir… Ama evinizi iyi kitleyin. Paranızı saklayın, laptopunuzu, cüzdanınızı saklayın. Benden söylemesi! Bunun dışında sosyal ve ilişkiler açısından iyi bir haftadayız. Zaten yeni Dolunay oldu. Buradan bir özeti okuyabilirsiniz. Ay’ın boşlukta olduğu zamanlar ise şu şekilde: Pazartesi 19.02’den Salı 13.30’a kadar- Perşembe 16.56- 23.57 arası.

Koçlar haftaya girişken ve hareketli başlıyorlar. Ne mutlu onlara ki ay sonuna kadar ilişkilerinden yana şanslı olacaklar. Satürn’ün düz hareketine geçişi onların iş hayatında bir süredir yavaşlayan planların hızlanmasına sebep verecektir. Bu hafta meslekleri açısından sorumluluk almaya hazır hissedecekler. Zaten hafta ortası çok çalışarak ve üreterek hayata adapte olacaklar. Haftasonunda ise son derece yoğun ve aktif olacaklar. Onlar da arabalarına, cüzdanlarına dikkat etsin. Ya da ofislerine. Güvenlikleri sağlamlaştırsınlar. Koçlar için verimli ve hafta sonu ise bol gezmeli bir hafta olacaktır.

Boğalar haftaya enerjileri biraz düşük başlayabilirler. Hiç merak etmeyin, pazartesi ve salı sabahlarını biraz mola olarak düşünün çünkü Salı öğlen Ay burcunuza girecek. Üç gün boyunca yaptıklarınızın karşılığını gerek iyi söz, gerek bir övgüyle alacaksınız. Bu da motivasyonunuzu arttıracak. 9 Ekim’e kadar iş arkadaşlarınızla iyi anlaşacaksınız. Masanıza bir çiçek almanın zamanı gelmiş olabilir. Haftasonu ise paranıza, pulunuza iyi sahip çıkın. Kendinizi ödüllendirmek ve zevkleriniz için para harcamak isteyeceksiniz. Bunları yapın tabii ama dediğim gibi paranıza sahip de çıkın. Sizler için son derece çalışkan bir hafta, devam!

İkizler haftaya yenilikçi ve özgür başlıyorsunuz. Son zamanlarda aklınıza koyduklarınızı hayata geçirmeye başladınız. Süper! Sizler için kendiniz olacağınız ve başkalarının ne dediğini pek de umursamayacağınız bir hafta olacak. Pazartesi gününü sosyal geçireceksiniz. Hafta ortasını ise biraz daha içinize kapanık geçirebilirsiniz. Bu süreçte ruhsal olarak aydınlacaksınız. Kadere olan inancınızın artmasıyla hayatınızdaki ilişkiye sahip çıkacaksınız. 9 Ekim’e kadar aşk ve eğlence sizden yana! Oooo sevdiğiniz ve sevileceğiniz günler sizleri bekliyor. Hafta sonu ise enerjiniz yerine gelecek. Eşyalarınıza sahip çıkın ve kapınızı kitlemeden uyumayın!

Yengeçler haftaya planlı programlı, biraz ciddi bir başlangıç yapıyorsunuz. Bravo size! 🙂 Satürn’ün hafta içi düz hareketine geçecek olması ilişkinizdeki ciddi işleri hızlandırabilir. Ya da ortağınızla daha ciddi adımlar atabilirsiniz. Hafta ortası arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Kendinizi farklı sosyal ortamlarda bulabilirsiniz. 9 Ekim’e kadar Venüs etkisiyle sevdiğiniz bir ev arayışına düşebilir ya da evinizi dekore edebilirsiniz. Annenizle aranız çok daha iyi olacak! Hafta sonu ise biraz daha kendi halinizde takılmak isteyeceksiniz. Aman eşyanıza, evinize, paranıza sahip çıkın. Kaybetmeyin, çaldırmayın. Bu hafta büyük düşünecek, büyük oynayacak ve güzel şeyler yaşayacaksınız.

Aslanlar haftaya neşeyle başlayacaksınız. Önyargısız olmanız sayesinde özellikle Pazartesi günü kendinizi iyi ifade edebilirsiniz. Hafta içi ise bol bol mesleğinize emek harcayacaksınız. Çalışarak ve kendinize hedefler koyarak hayata adapte olacaksınız desek tam doğru ifade etmiş oluruz! (Bizler, gökyüzü olarak!:p) 9 Ekim’e kadar Venüs’ün etkisiyle kardeşlerinizle, kuzenlerinizle ve akrabalarınızla olan ilişkilerinize değer verecek ve güzel sözler duyacaksınız. Bol bol gezecek ve her türlü gezmeden keyif alacaksınız. Hafta sonu ise arkadaşlarınızla birbirinize doyacaksınız. Bu hafta sizi sadece aşk konuları biraz zorlayabilir. Bir süredir çözemediğiniz sorunları ya çözecek ve devam edecek- ya da kalbinizin kırılmasına izin vereceksiniz. :/

Başaklar haftaya son derece güçlü ve kararlarınızı uygulayarak başlıyorsunuz. Bu hafta özellikle iş anlamında ne yapıyor ve nasıl yapıyorsanız yapmaya devam edin lütfen. Satürn’ün düz hareketine geçecek olması size yarayacak ve amaçlarınızı somutlaştırmaya kaldığı yerden devam edeceksiniz. Hafta içi hayata güvenle bakacaksınız. İnandığınız şekilde yaşamanız sayesinde ayaklarınızı yere sağlam basacaksınız. 9 Ekin’e kadar Venüs sizi lüks alışverişler yaptırabilir. Güzelliğinize, kıyafetinize biraz para ayırın. Kalitenizi gösterin. Parayla bu dönemde iyi anlaşacaksınız. Hafta sonu ise yeni hedefler yazacak ve mesleğinize titizlikle sarılacaksınız.

Teraziler haftaya azıcık alıngan başlayabilir. Bu özellikle ikili ilişkilerini etkileyecektir. Özellikle Pazartesi akşamına dikkat etsinler. Hafta içi parasal meseleler, miras gibi konularla ilgilenecekler. Sezgileriniz artacaktır. Her şey göründüğü gibi olmayabilir, birilerinden istediğiniz haberi ya da parayı almak biraz zaman alabilir. Sabırlı olun. Satürn’ün düz hareketine geçmesiyle bir süredir rafa kaldırdığınız ev alma- kiralama meselelerine bir hız gelecektir. Venüs ise burcunuzda, 9 Ekim’e kadar güzelleşecek, zayıflayacak ve cazibenizi arttıracaksınız. Yaşasın! Hafta sonu ise sizler için yeni maceralarla geçecek. Belki bir yurtdışı planı yaparsınız, belli mi olur?

Akrepler haftaya düzenli ve sağlıklı bir başlangıçla merhaba diyecek. Elinizden geleni yapıyorsunuz, ama yine de kendinize çok yüklenmeyin. Aynı anda on şey yapmak yerine, yapabildiklerinize odaklanın ve önce onları tamamlayın. Hafta içi partnerinize biraz trip atabilirsiniz. Ama onunla iletişim kurmak ve duygularınızı anlamak ilişkinizdeki güveni arttıracaktır. Venüs 9 Ekim’e kadar 12. evinizde, bu süreçte maneviyatınızı arttıracaksınız. Platonik aşklar başlayabilir. Ya da duyulabilir. Hafta sonu ise miras, para ve borç gibi konular gündeminizde olacak. Bu hafta genel olarak kafanızı karıştıran şeyler karşısında sakin olun. Ayrıca hafta sonu evinizi iyi kilitleyin ve çantanıza sahip çıkın. Telefondaki kişilere de hemen güvenmeyin.

Yaylar haftaya neşeyle ve eğlenceyle başlıyorlar. Yaratıcı yönünüzü göstereceksiniz. Haftaiçi ise yediğinizi içtiğinize dikkat edecek ve kendinizi sağlıklı hissedeceksiniz. Bu hafta ne kadar olumlu ve pozitif düşünürseniz o kadar cesur hamleler yapabilirsiniz. Bu hem motivasyonuzu arttıracak hem size destek olanların sayısını. 9 Ekim’e kadar bekarsanız arkadaşlarınız sizi çöpçatanlık yapabilir. Arkadaşça sevginiz artacak. Güzel dostluklar kazanacaksınız. Hafta sonunda ise ilişkilerinizden yana şanslı olacaksınız. Sevgilinizle, arkadaşlarınızla güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Oğlaklar haftaya suskun başlıyorlar… Evlerine ve annelerine ihtiyaçları var. Salı günü itibariyle ise kendinize gelmeye başlayacaksınız. Özellikle hafta ortası aşk yaşamınızda güzel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Venüs 9 Ekim’e kadar size iyi bir ün getirecek. Patronlarınızın göz bebeği olacaksınız. Satürn burcunuzda bir süredir geri gidiyordu, şimdi artık normal hareketine dönüyor. Bu demek oluyor ki, siz de hayata geri dönüyorsunuz! Atmak istediğiniz somut adımları atmak için inisiyatif alacak ve cesur olacaksınız. Bu hafta bol bol geçmişe gidebilir, aklınızı karıştırabilirsiniz. Geçmiş tabii iyidir hoştur ama fazla orada yaşamak insanı şaşırtabilir. Hem de sizin gibi geleceğe bakan birini!

Kovalar haftaya hareketli ve hızlı başlayacaklar. Yapacakları çok şey var ama zamanları kısıtlı gibi hissedebilirler. Sakin… Kendinize bir mola verin, bazen farklı yollardan işe gidin… Yürüyüş yapın… Eski alışkanlıklarınızı bu hafta bir kenara bırakın. Hafta ortası ailenizle olmak ve evinizde zaman geçirmek size iyi gelecektir. Biraz çatışma yaşayabilirsiniz. Venüs 9 Ekim’e kadar size bol bol macera aşkı verecek. Yurtdışına çıkarsınız aşık olup dönebilirsiniz. Ya da burada tanışacağınız insanlar sizi farklı ufuklara açacaktır. Hafta sonu ise sizin için bol renkli, bol aşklı ve tatlı geçecektir. Ohhh!

Balıklar haftaya üreterek ve sakin başlayacaklar. Bu size iyi geliyor ve sizi güvende hissettiriyor. Bir süredir arkadaşlıklarınızda sorunlar yaşıyorsanız Satürn’ün düz hareketiyle bu sorunları çözecek ya da arkadaşlarınızla yeni işler yapacaksınız. Hafta ortası kendinizi oradan oraya koşarken bulabilirsiniz. İletişim trafiğiniz artıyor olacak. Bu hafta sadece ve en çok kendinizi düşünün. Kimsenin ihtiyaçlarından siz sorumlu değilsiniz. Durun, sakin olun ve kimseyi dinlemeden hareket edin. 9 Ekim’e kadar ilişkilerinize tutku ve heyecan gelecek. Voov!! Hafta sonu ise ailenizle fikir alışverişleri yapacak ve annenizle güzel programlar yapacaksınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s