3 Haziran İkizler Yeni Ay’ı

3 Haziran 11.09 sularında 12 derece İkizlerde Yeni Ay meydana geliyor. Bol gezme, yeni tanışmalar, konuşmalar ve haberler gündeme bomba gibi düşecek. Gayet güzel ve tatlı başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu yeni ay 28 günlük bir dönemin başlangıcı. Sonraki Yeni Ay 2 Temmuz’daki Güneş Tutulması olacak. O yüzden bu dönemin tadını gezerek, inanarak ve sosyalleşerek çıkarın.

İkizler için hem değişim hem yeni başlangıçlar zamanı! Enerjiniz yükseliyor ve adım atıyorsunuz.

Yengeçler huzur bulacak. Gizli bilgiler kulaklarına gelecek. Doğruyu yanlışı birbirinden ayıracak.

Aslanlar yeni çevrelere girecek. Arkadaşlarıyla bol bol gezecek. Farklı olmaktan çekinmeyecekler!

Başaklar mesleklerinde değişim yaşayacaklar. Başarılı bir dönem onları bekliyor. Saygı göreceksiniz.

Teraziler için yeni seyahatler ve eğitimler söz konusu. Hepsi ufkunuzu açacak ve attığınız her adımda şans sizle olacak!

Akrepler yeni ay’la ihtiyaçları olan parayı bulacaklar. Bu dönem rüyalarınızı not alın, evren sizinle adeta iletişim kuruyor.

Yaylar yeni ilişkilere mi başlıyorsunuz? Artık ne istediğinizden eminsiniz. Uyumlu tavırlarınızla kendinize insanları çekeceksiniz.

Oğlaklar hayatlarını düzene sokacak. Sağlık ve beslenme konularında yeni kararlar verebilirler. Yardımseverliğinizi arttıracaksınız.

Kovalar kalplerini pır pır ettirecek bir aşk yaşayabilirler. Bugünlerde kendinizden emin tavırlarınızla eğlenecek ve sevileceksiniz.

Balıklar ailesiyle ve akrabalarıyla bol bol hasret giderecek. Bu sizi duygusallaştırabilir. Yufka yüreğinizle herkesi sarmak isteyeceksiniz.

Koçlar için son derece meraklı ve sosyal bir dönem olacak. Duygularını bir kenara bırakıp akıllarıyla doğru kararlar verecek. Kısa yolculuklarda güzel tanışmalar olabilir.

Boğalar maddi konulara yönelicek. Parasal kaynaklarında değişimler olabilir. Yapacakları alışverişlerden ve anlaşmalardan uzun süre fayda sağlayacaklar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s