Şimdi Meditasyon Zamanı…

Zevkin, iştahın ve ilişkilerin gezegeni Venüs bugün Boğa burcuna geçti! 9 Haziran’a kadar ilişkilere ve güzelliğinize daha da bir güzellik gelecek. Hazır mısınız? Tabii ekstra olarak iştahınız da artacaktır. Olsun! Bu süreçte tüm ilişkilerinizi daha da zenginleştirmek ve sağlam kılmak için uğraşın. Aklınızda saçınızla ilgili değişim yapmak, cilt bakımı ya da vücudunuzla ilgili küçük değişimler varsa bunları yapabilirsiniz. Genel olarak tüm ilişkiler olumlu etki altında. Yaşasın.

Özellikle 9 Haziran’a kadar Boğa ve Yay burçlarının iştahı epey artabilir. Bir yandan Boğalar kendini daha güzel ve özel hissedecek. Koçlar kendini şımartıcak, Oğlakları başkaları şımartıcak. Akrepler de partneriyle romantik tatillere çıkabilir.

Bir yandan Mars ise Yengeç burcuna giriyor, sabah 6 sularında. Oh my god, oh my god! İkizler geçtiğimiz bir buçuk aydır çok yoğundu ve enerjileri yüksekti. Bu dönem onlar için bitiyor. Şimdi güçlenme sırası Yengeçlerde. Fakat bu öfke enerjisi onlara pek iyi gelmeyebilir. Bol bol yürüyüş yapsınlar. Ufak tefek şeylere sinirlenmesinler. Zaten genel olarak bu etki herkesi duygusal olarak agresif yapabilir. Savunmacı bir şekilde savaşacağız. Yengeçler ve Koçlar bu dönemde hassas, Akreplerin ise enerjisi biraz düşebilir.

16 Mayıs sabah 4.20’de Neptün Merkür sekstili var. Bol dilek dileyin! 18’inde ise bir Dolunay var. Biraz zorlayıcı. Bir yandan ex’ler meksler dönebilir. Bu dönem size verebileceğim en güzel tavsiye bol bol topraklanmanız olabilir. Havayı güzel bulduğunuz an ayaklarınız çimlere değdirin, ağaçlara sarılın, yoga yapın ve bedeninizi dinleyin. Bu olası sinir bozukluklarının önüne geçecektir, emin olabilirsiniz!

Dolunayı burada sizin için anlattım. Buyurun:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s