Pluto Geriliyor! (24 Nisan- 3 Ekim)

24 Nisan 21.48’de dönüşümün gezegeni Pluto Oğlak burcunun 25º’inde gerilemeye başlıyor! 3 Ekim 20º’de Oğlak’ta ise gerilemesi sona erecek. Pluto dönüşümün gezegenidir, Oğlak ise iş ve kariyer konularıyla ilgilidir. Üstelik geri giden Pluto Satürn’le yakın temas içinde. Bu gerileme sayesinde özellikle 2018’den beri üzerinde çalıştığınız projeleri ve planları gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz. Her şey daha netleşecek, kurallara bağlı kalarak sistemli hareket edeceksiniz. Bunun için gereken disiplini de hayatınızda sağlayacaksınız. Herkes hayatının bir alanında çalışarak kendini dönüştürecek ve hayatındaki zararlı insanları ve davranışları hayatından çıkaracak. Ya da hayat onlara çıkarmaları için bu şansı veriyor. Dönüşüme direnmeyin ve tüm takıntılarınızdan kurtulun.

Koçlar mesleki anlamda yükselmek için sıkı çalışacaklar. Hedefleriyle alakalı daha derin düşünecekler ve farklı yöne gitmek için adım atabilirler. Ama dışarıdan yardım beklemek yerine kendilerine güvenmeleri gerekiyor!

Boğalar yurtdışı, seyahat, eğitim konularında değişimler yaşayacaklar. İnançları daha fazla güçlenecek ve bu konular hakkında daha çok düşünecekler. Ekim’e kadar yapacağınız seyahatler inançlarınızı ve hayata bakışınızı kökünden değiştirecektir.

İkizler miras, borç ve psişik konularda değişimler yaşayabilirler. Ailelerinden ya da eşlerinden gelen paralarla ilgili güzel atılımlar yapabilirler. Ama bütün bu konularda sabırlı olmalılar.

Yengeçler ilişkilerinizle ilgili ciddi karar vermeniz zamanı geldi! Tamam mı, devam mı? Yalnızlar ise daha ciddi bir ilişkiye adım atabilirler. İçinizdeki kuşkuları yenin. Artık sorumluluk almaya hazırsınız.

Aslanlar zaten uzun zamandır sağlığınız konusunda çok yol kat ettiniz. Şimdi bu konular üzerine yine çalışacaksınız. Ayrıca gündelik rutininiz ve çalışma hayatınızla ilgili baştan aşağı bir yapılandırma sizi bekliyor!

Başaklar yaratıcı konular, sahne, sanat ve aşk konularında dönüşümler yaşayacaksınız. Kendinizi değişik yollardan ifade edeceksiniz. Uzun zamandır bu konularda zorlanıyorsanız artık yeni kararlar almanın vakti geldi.

Teraziler ooo, taşınmayı, ev değiştirmeyi ya da evle ilgili köklü bir değişim yapmayı düşünüyorsanız bu süreçte bu konularla ilgili emek sarf edeceksiniz. Sonrasında ise bunun karşılığını alacaksınız.

Akrepler kardeşleriniz, akrabalarınız ve komşularınızla ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Ayrıca uzun süredir iletişim konularıyla ilgili daha somut adımlar atmak istiyorsanız bu süreçte hedefler koyacaksınız.

Yaylar parasal konularda tutumlu olmanız gereken bir süreçtesiniz, zaten 2018 başından beri bu konuda zorlanıyorsunuz. Ama Ekim’e kadar kendinize hakim olursanız parasal konularda güçleneceksiniz.

Oğlaklar 2018’den beri hayatınızda daha fazla sorumluluk alıyorsunuz, öyle değil mi? Bu dönemde yine net ve kalıcı kararlar vereceksiniz. Kimliğinizi güçlendirmek istiyorsunuz. Bu yüzden sağlığınızla ilgili önemli kararlar alın.

Kovalar, hayat size 2018’den beri ruhsal olarak büyütmeye çalışıyor. Peki siz bu dersleri ne kadar alıyorsunuz? Ekim’e kadar hangi konularda direniyorsanız hayata izin verecek ve güven kazanacaksınız. Ruhsal değişime açık olun.

Balıklar, 2018’den beri arkadaşlıklar ve sosyal hayatla ilgili gerçeklerle yüzleşiyorsunuz. Ekim’e kadar olan dönemde, yanınızdaki insanlarla büyük atılımlar yapabilirsiniz. İdealleriniz için savaşın!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s