21 Mart Terazi Dolunay ve Burçlara Etkileri

Merhaba! 21 Mart Perşembe günü Terazi burcunun 0º’inde bir Dolunay meydana geliyor. Gayet radikal, yeniliklerle dolu ve farkındalığınızı artacağı bir dolunay olacak bu. Tabii konular hiç şüphesiz ilişkiler, uyum ve estetik olacak. Herkeste mükemmel bir estetik algısı ve isteği artacak. Güzelliğinize bu dönem çok önem vereceksiniz. Bir yandan ilişkiler anlamında bekarlar yeni ve heyecanlı maceralar yaşayabilirler. Bu dolunay ile beraber olaylara farklı bir bakış açısıyla bakacağız. Yenilenen algımızla beraber hayatla ilgili kavramlarımız da yenileniyor.

Koç: Hoşlandığınız ya da eşinizin ruh halleri çok gel gitli olabilir. Siz yine de onu anlayacak ve ilişkinizi sıcak tutacaksınız. Romantik günleri bekleyin.
Boğa: Çalışma şeklinizde değişimler olacak. İş arkadaşlarınızla daha uyumlu ilişkiler kuracaksınız. Kendinize yeni bir beslenme düzeni oluşturun.
İkizler:
İlişkilerinize bir uyum ve romantiklik gelecek. Yeni hobilere başlayabilirsiniz. Hayatın zevkine varın.
Yengeç:
Eviniz ve ailenizle ilgili değişimler olacak. Bugünlerde her zamankinden daha çok alıngan ve koruyucu olabilirsiniz. Sevildiğinizi bilin.
Aslan:
Kardeşleriniz, komşularınız ve akrabalarınızla ilişkileriniz artıyor. İyi haberler alacaksınız. Kısa yolculuklar için bavulu hazırlayın.
Başak: Parasal konularda değişimler yaşayacaksınız. Evinize ve zevklerinize para harcayacaksınız. Güdüsel harcamalara dikkat edin.
Terazi: Duygusal bir dönem sizi bekliyor. Yoğun duygularınız sayesinde doğru kararlar vereceksiniz! Değişime hazırlanın.
Akrep: İçsel olarak huzurlu hissetmek istediğiniz günlere girdiniz. Muhtemelen biraz yalnız kalmak isteyeceksiniz. Sessizlikten faydalanın.
Yay: Arkadaşlarınız size bu dönem çöpçatanlık yapabilir. Gireceğiniz yeni sosyal çevrelerde güzel ilişkiler kuracaksınız. Yenilenin!
Oğlak:
Mesleğinizle ilgili değişimler söz konusu olacak. Üstlerinizle yakın bağlar kuracaksınız. Başarı yarından yakın!
Kova:
Bol bol seyahat planı yapabilirsiniz. Tanışacağınız yeni insanlarla eğlenceli vakitler geçireceksiniz. Maceraya açık olun!
Balık:
İçsel olarak bol bol hesap yapacaksınız. Tarafsız bir şekilde gerçekleri görmek isteyeceksiniz. Konsantre olun!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s